Autor Wątek: Age Of Happiness  (Przeczytany 1867 razy)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Age Of Happiness
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 16, 2015, 10:35:52 pm »
 :oklaski:
Po pierwsze - najbardziej podobają mi się didźejki :D (i jeden ładnie wyrzeźbiony pan ;) )
Po drugie - to niemożliwe, żeby tyle ludzi miało 100 i więcej lat! :o
Po trzecie - coś nie wierzę w tę panią, co ma lat 70, a wygląda na 40 ;D
Po czwarte - nie wiem, jak się ludziom wogle chce...  ??? I ich za to podziwiam, ale wcale nie zazdroszczę ;)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Age Of Happiness
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 16, 2015, 11:50:31 pm »
Hamaczku...ta laska po 70-tce, naprawdę tak wygląda... Jest guru w pewnych kręgach vege i raw foodowców. Jak się nie gotuje, tylko je z krzaka, to tak się ma. Właśnie gadam z Markiem nad przećwiczeniem takiej diety choć ze dwa miesiące. Jest chętny.Muszę postudiować temat. Ostatnio jestem dosyć radykalna we...wszystkim  ;). Wszelkie koncepcje, światopoglądy, wiary...walą mi się na ryj. Tu radykalizm byłby może jakiś...konstruktywny  ;D Raw food plus trawa...to jest to!
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Age Of Happiness
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 17, 2015, 12:03:42 am »
Szukacie wśród zagraniczniaków, a nasz Doba (69 lat w tym roku). Co prawda urodę mu zabrało słońce i wiatr, ale sił nie. I je chyba nie najlepiej. Suche, przetworzone, byle coś w siebie wrzucić.
Poza tym to tak do końca genów i danego nam zdrowia nie przeskoczymy, choćbyśmy z krzaków jedli, mieli same radości (zero majątku, o który trzeba się troszczyć) i żyli wciąż na luzie i robili tylko to, co sprawia przyjemność. Taka bajka o życiu, niestety nierealna :-\
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Age Of Happiness
« Odpowiedź #4 dnia: Marca 17, 2015, 12:20:55 am »
Ale Doba wygląda staro...sorry. A ta laska jest od niego parę lat do przodu :P I nie szukamy! Pan Aleksander jest w tym ekstra zestawie!
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline danuta

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3459
Odp: Age Of Happiness
« Odpowiedź #5 dnia: Marca 17, 2015, 09:14:03 am »
mniejsza o wygląd, jedni lepiej inni gorzej, ale mieć tą pasję co to nie pozwala zdziadzieć - to jest to!
6 x AT
mastektomia 2005
radioterapia
hormonoterapia

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Age Of Happiness
« Odpowiedź #6 dnia: Marca 17, 2015, 10:40:10 am »
mniejsza o wygląd, jedni lepiej inni gorzej, ale mieć tą pasję co to nie pozwala zdziadzieć - to jest to!

...o właśnie dobrze powiedziane, żeby chciało się chcieć  xhc
Czasem mi ciężko d....ko ruszyć z domu zwłaszcza jak na zewnątrz piżdzi !! Dobrze, że mam psa, który_mnie_wyprowadza  xhc bo potrafiłabym ze 3 dni nie wychodzić   ::((
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Age Of Happiness
« Odpowiedź #7 dnia: Marca 17, 2015, 12:51:38 pm »
Parabolko, właśnie dlatego mam kota, żeby mnie nic na siłe- wbrew woli z domu nie wywlekało  ;D ;D
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1