Ogłoszenia i pytania > Ankiety

ankieta do pracy licencjackiej studentki fizjoterapii

(1/4) > >>

Magda_lic:
Witam Drogie Panie!

Jestem studentką III roku fizjoterapii w Poznaniu. Obecnie piszę pracę licencjacka pt. "Rola fizjoterapeuty w usprawnianiu i wsparciu fizjoterapeutycznym po zabiegu mastektomii".

Chciałabym serdecznie Panie prosić o pomoc w badaniach przeze mnie przeprowadzanych. Jeśli któraś z Pań byłaby zainteresowana pomocą, może przejsć do treści ankiety poprzez link zamieszczony przeze mnie poniżej. Natomiast jeśli któraś z Pań jest zainteresowana wypełnieniem ankiety, ale w inny sposób, mogę wysłać plik w wordzie na maila :)

Przepraszam również, jeśli w trakcie ankiety wtargnęły się jakieś błędy. Starałam się wszystko jak najlepiej wykonać, ale niestety ja i komputer to niezbyt dobre połączenie :)

Z góry dziękuję wszystkim Paniom za chęć pomocy i czas poświęcony moim badaniom.

http://www.ankietka.pl/ankieta/193761/rola-fizjoterapeuty-w-usprawnianiu-i-wsparciu-fizjoterapeutycznym-po-zabiegu-mastektomii.html

Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia!

Magdalena Walasek
studentka fizjoterapii
mój adres e-mail: magda.w555@gmail.com

TOJKA:
witaj Magdo :) / Magdy fajne dziewczyny som  :D
jeszcze linka nie otworzyłam, a juz mam pytanie
jak zwykle zresztą  ;) do 99% nas odwiedzających ankieterów  ;)
czy aby na pewno ankieta dotyczy pań tylko i wyłącznie po mastektomii?

a teraz idę otworzyć linka i pewnikiem jeszcze sie odezwę

TOJKA:
no to sie odzywam  :)

ankieta spokojnie może tez byc dla tych "wykluczonych" czyli po operacji oszczędzającej; no ale cóz, może Magdo chciałaś wyodrębnić tylko grupę kobiet po matektomii

pyt. 16 - pod suwakiem nie ma cyferek/ trzeba ustawić " na oko"
pytania od 18 - nie spotkałam nazwy Polskie Towarzystwo Amazonki - co to takiego? Myślę, że chodzi Ci o kluby i stowarzyszenia amazonek, a że jesteś z Poznania to pewnie zasugerowałaś sie nazwą Poznańskie Towarzystwo Amazonek. W różnych miastach działaja kluby amazonek pod różnymi nazwami (np tutaj są http://www.amazonkifederacja.pl/index.php/o-nas/kluby-amazonek )

A my, tutaj na forum, jesteśmy jedynym internetowym klubem amazonek - tak więc jesli któras z nas nalezy tylko do klubu internetowego to nie ma jak napisać odległości  :)
pytanie nr 21 - samo "Amazonki" to nie organizacja - nazwa amazonki dotyczy kobiet po raku piersi

No to sie napisałam  :)
Magdo nie bierz tej mojej pisaniny jako krytyke Twojej ankiety, ale jako uwagi amazonki. Bo wiesz, my tu jesteśmy dobrze obcykane nt. raka piersi i innych wiadomości pochodnych  ;) ;)

Magda_lic:
Dziękuję za dobre rady.

W wersji drukowanej w pyt 16 były cyferki, niestety na stronie nie dało rady ustawic...

Wiem, ze mianem "Amazonki" są również kobiety po zabiegach oszczędzajacych, chorujacych na raka piersi. W pytaniu 21 za chwilkę postaram się poprawić to, zasugerowałam się tak jak Pani powiedziała. Przepraszam za mój błąd :)

Początkowo przeprowadzałam ankiety w Poznaniu, dlatego pojawiło się to pytanie o odległosć. Ale może akurat niektóre Panie korzystają ze stacjonarnych klubów "Amazonki", a nie tylko internetowego :)

Jeszcze raz dziękuje za porady, mój błąd :)

mag:

--- Cytat: Magda_lic w Czerwca 09, 2015, 06:11:13 pm ---
Wiem, ze mianem "Amazonki" są również kobiety po zabiegach oszczędzajacych, chorujacych na raka piersi.

--- Koniec cytatu ---

ale ankieta jest skierowana tylko do kobiet po mastektomii?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej