Rak piersi > Wykrywanie i badania kontrolne po leczeniu raka piersi

kolonoskopia

<< < (2/14) > >>

mag:
globusa mam, nie mam siły

Amor:
sory mag- przenieś! metko , jednego nie boli drugiego -bardzo ( jak mojego chłopa) podobno zależy od budowy jelit. Ja wolałabym ze znieczuleniem- rachu ciachu i po wszystkim!

metka:
ale przy kolono znieczulenie i narkoza to jest to samo? czy to jest taka narkoza_narkoza jak przy mastektomii czy jakaś inna, lżejsza?

Dana, pierwszy etap zdecydowanie chcę zaliczyć w domu!

mag, to przeniesiesz później  :-* i przepraszam, nie doszukałam się

Amor:
mag :-* ;)
meciu oczywiście ,ze to słabsze znieczulenie , takie stosowałysmy w gabinecie  u pacjentow , przy usuwaniu większej ilości zębow!( przy mastektomii, operacjach ,a nawet przy rekonstrukcjach jest o wiele silniejsze)
  To  jest znieczulenie ogolne( krótkie)( pacjent śpi) , dożylne i wymaga obecności anestezjologa.
Może tez być po prostu podana jakas ilosć srodkow znieczulających , przeciwbólowym i pacjent jest swiadomy(nie spi ) ( bez anastezjologa)( na mojego męża tez to nie działało ,było zbyt słabe)

madzia_61:
he ja miałam na dzisiaj termin kolonoskopii z gastroskopią we narkozie /6 termin/ i co poszłam,nie boje się badania boje się normalnie boje srania i tych wcześniejszych przygotowań ,powinnam zrobić bo mam dolegliwości od dawna i się pogarszają ,dobra w przyszłym roku zrobię bo takie terminy :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej