Autor Wątek: Obiecujące wyniki leczenia bewacyzumabem chorych na HER2-ujemnego raka piersi  (Przeczytany 2933 razy)

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
na naszej stronie głównej artykuł o avastinie w leczeniu chorych HER2 ujemnych:

http://www.amazonka.org.pl/obiecujace-wyniki-leczenia-bewacyzumabem-chorych-na-her2-ujemnego-raka-piersi/




rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Obiecujące wyniki leczenia bewacyzumabem chorych na HER2-ujemnego raka piersi
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 01, 2015, 02:34:45 pm »
Czyli jeśli dobrze rozumiem, to obiecujący schemat dla trójumemnych i słabo hormonozależnych?
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Obiecujące wyniki leczenia bewacyzumabem chorych na HER2-ujemnego raka piersi
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 01, 2015, 02:41:28 pm »
Cale zczęście ,że badania idą do przodu.Może kiedyś skończy się to choróbsko ::((
Natalia

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Obiecujące wyniki leczenia bewacyzumabem chorych na HER2-ujemnego raka piersi
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 01, 2015, 03:02:13 pm »
Czyli jeśli dobrze rozumiem, to obiecujący schemat dla trójumemnych i słabo hormonozależnych?

też tak zrozumiałam, choć język jakim pisane są te artykuły czasami przypomina szyfr  ;D


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich