Różności > Mój jest ten kawałek forum

Żółta kartka od Pana Boga

(1/532) > >>

oooAncia!:
Doszłam do wniosku, że aby dać głos w sprawie to najpierw powinnam te sprawy poznać.

Postanowiłam poczytać Wasze relacje, wejść do Beżowych Królestw lub Lasów miodem płynących, zadumać się pod niebem pełnym cudów, wziąć do serca słowa i myśli. Może ugodzi mnie strzała Amora, a może uśmiechając się do ludzi zaśpiewam Umpararura! Poznam Germanię i Austrię. I tylko... na wspomnienia nie jestem gotowa...

A gdy tak postanowiłam, to wątek Agawy pojawił się jako najświeższy dzięki postowi madzi_61

Więc zaczęłam czytać i na s. 61 dziś przystopowałam...


--- Cytat: agawa w Kwietnia 07, 2013, 06:42:47 pm ---
W swojej przygodzie z rakiem miałam ogromne szczęście, (...) to wszystko otrzymałam od dziewczyn-amazonek poznanych w tym wirtualnym świecie.
--- Koniec cytatu ---


Chyba wiele spośród nas tak zaczynało. Choć dla mnie, to akurat wsparcie telefoniczno-osobistyczne odegrało pierwsze skrzypce.


--- Cytat: agawa w Kwietnia 07, 2013, 06:42:47 pm ---
Od tego czasu wiele zmian we mnie zaszło.
Gdy zachorowałam byłam osobą skoncentrowaną głównie na pracy. (...) Rak mnie zatrzymał i otworzył oczy.
--- Koniec cytatu ---

Hmmmm... skąd ja to znam?...


--- Cytat: agawa w Kwietnia 07, 2013, 06:42:47 pm ---
W ostanich latach odkryłam na nowo smak prawdziwej przyjaźni; bardzo zmieniło się grono moich znajomych, bardzo zmienił się też sposób, w jaki spędzam wolny.
--- Koniec cytatu ---

Rak skutecznie przefiltrował grono znajomych. Jestem mu za to wdzięczna.


--- Cytat: agawa w Kwietnia 07, 2013, 06:42:47 pm ---Odkryłam urok samotnych chwil w ogrodzie przy pracy z roślinkami lub w trawie z książką.
--- Koniec cytatu ---

Wiesz, a ja głupia znałam te wartości i … nigdy nie miałam na nie czasu. A teraz? Ogród nie zawsze zadbany, bo prawa ręka pooperacyjna. No i ślimaki dokazują... Ale za to w roku bieżącym czytam książkę nr 46... Plan: 52 na 52 tygodnie roku.


--- Cytat: agawa w Kwietnia 07, 2013, 06:42:47 pm ---
Ale przede wszystkim odkryłam, że prawdziwe życie ma tysiące emocji. Odczuwanie żalu i smutku jest trudne. Tylko że bez nich nie można odczuć wdzięczności czy wzruszenia dobrocią i pięknem drugiego człowieka.
--- Koniec cytatu ---

Zgoda w 100%


--- Cytat: agawa w Kwietnia 07, 2013, 06:42:47 pm ---Dziś jestem tu. W tym miejscu, w tym czasie.
Niczego nie żałuję. Bo dzięki ostatnim latom stałam się pełniejszą osobą. Śmiało mogę powiedzieć, że - osobą szczęśliwszą :)
--- Koniec cytatu ---

Amen!


--- Cytat: Kela w Maja 02, 2013, 10:12:58 am ---Tojka, już gdzieś pisała, ale powtórzę:
na gardło rewelacyjnie działa napar z tymianku, płukać nim gardło  i jeszcze imbir
kopić świeży, ukroić plasterek i ssak jak tabletkę albo utrzeć, dodać miodu i ssać jak tabletkę ;)

--- Koniec cytatu ---

Warto zapamiętać :-)


--- Cytat: DanaPar w Maja 02, 2013, 11:27:52 pm ---Fajnie, już się cieszę. Lipiec odpuszczam (bo Peru) ...
--- Koniec cytatu ---

Czy znajdę gdzieś na forum relację, fotki?...


--- Cytat: TOJKA w Maja 05, 2013, 11:06:16 pm ---
--- Cytat: DanaPar w Maja 05, 2013, 10:40:21 pm ---. Zamykasz listę, ale za to z jakim wynikiem (1026). Nikt Ci nie podskoczy.  :0ulan:

--- Koniec cytatu ---
Ostatni będą pierwszymi, a pierwsi ostatnimi  ;D

--- Koniec cytatu ---

:-) Patrząc na statystyki tegoroczne...



--- Cytat: TOJKA w Maja 07, 2013, 12:46:33 pm ---wsie dupy (za dupe też 5 zł trza dawać  ;D ) rozwalone na tarasie, albo na ławeczkach.....hm

--- Koniec cytatu ---

Padłam.  Ciężko powstać :-D


--- Cytat: agawa w Maja 16, 2013, 10:41:00 pm ---Podczytuję. Myślę. Bo nie wiem, co chcę powiedzieć. Bo chcę coś ważnego, ale slowa się chowają.
Bo przecież, Tojuś, wiesz, ze jesteś dla mnie wyjątkowa. Każde Twoje 5 lat, to maje pięć lat czytania Ciebie, gadania z Tobą, myśłenia o Tobie.
I jest oczywistym, że życzę Tobie, a z zasadzie sobie samej, żebyś gadała do mnie/do nas ciągle. ALe mi chodzi o coś innego. Może głównie o to, że jak Ty gadasz, to jakoś od razu chcę się bardziej żyć....
I ja potrzebuje każdej Twojej kolejnej piąteczki, żeby mi się chciało żyć...

--- Koniec cytatu ---

Trudno to lepiej określić. Tojka, może być sprzedawała swoją energię? Przygarnę każdą ilość!



--- Cytat: agawa w Czerwca 24, 2013, 03:54:28 pm ---eee, to ten gzik, to po prostu twarożek  ztx
a ja sobie myślałam nie_wiadomo_co  >:D

--- Koniec cytatu ---

Gziki z pyrami... pychota...


--- Cytat: Basia75 w Października 01, 2013, 10:13:17 pm ---Czytać?Na parkingu?W maluchu? o jessuuuuuu  >:D W bibliotece się czyta.W aucie się mizia  :P

--- Koniec cytatu ---

Muszę to przemyśleć...


--- Cytat: agawa w Listopada 13, 2013, 10:44:50 pm ---
--- Cytat: TOJKA w Listopada 13, 2013, 07:53:20 pm ---Trza będzie u rodzinnej pamiętać, coby prosić o to skierowanie.

--- Koniec cytatu ---

A przed chwilą czytałam, że jednak Alzheimer lepszy niż Parkinson  C:-) Czy odwrotnie  ???
--- Koniec cytatu ---

To zależy czy lubisz poznawać wciąż nowych ludzi...



--- Cytat: agawa w Stycznia 19, 2014, 02:16:21 pm ---Keluś, no to znowu razem walczymy… eh...

--- Koniec cytatu ---

Mam w pamięci warsztatowe zobowiązanie. Ale waga jakaś uparta... Albo zepsuta pewnikiem...



--- Cytat: TOJKA w Lutego 21, 2014, 07:46:21 pm ---
jakaś taka torbielowata jestem  ;)

--- Koniec cytatu ---

:-)


Agawa
--- Cytat: agawa w Lutego 21, 2014, 10:14:51 pm ---No i git  ztx
Pośladki zwarte, piersi do przodu i robić swoje  :oklaski:

--- Koniec cytatu ---

A z jednym do przodu można? Można...Bo niby kto mi zabroni? ;-)

Do następnego!

latek:

--- Cytat: oooAncia! w Września 24, 2015, 01:36:29 pm --- Ale za to w roku bieżącym czytam książkę nr 46... Plan: 52 na 52 tygodnie roku.

--- Koniec cytatu ---

Stary Wielbłąd nie zaśnie bez czytania na dobranoc więc pewnie Cię wyprzedził, ale ja jestem daleko w tyle, może dlatego, że czytam wszystko na kompie.


--- Cytat: oooAncia! w Września 24, 2015, 01:36:29 pm ---Ale waga jakaś uparta... Albo zepsuta pewnikiem...

--- Koniec cytatu ---

Moja waga też, chyba jakaś epidemia wśród wag panuje :D

mag:
cieszę się Anciu, że zagospodarowałaś kawałek forum dla siebie  :D
i już w pierwszym wpisie możemy się czegoś więcej o Tobie dowiedzieć,

o książkowych zobowiązaniach, bądź planach, bądź polecanych pozycjach  ;D możesz więcej znaleźć tutaj:

http://www.forum.amazonka.org.pl/index.php?board=34.0

o planie 52 na 52 też tam jest, Perła nam zapodała taki pomysł,
u mnie ostatnio przestój...
idę o nim napisać w stosownym miejscu  :)

oooAncia!:
Latku, nie sposób w wytrwałości konkurować z Wielbłądem... ciut zazdroszczę :-)

Meg, dzięki za linkę. Z pewnością nie raz skorzystam.

Moje tegoroczne odkrycia to:
- Mitch Albom
- Tiziano Terzani
- Laurent Gounelle
- Eric-Emmanuel Schmitt

Lista życzeń do biblioteki rośnie od recenzji do recenzji...A i tak najczęściej wychodzę z czymś innym pod pachą :-)

lulu:
Przeczytałam 2 książki Schmitta.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej