Rak piersi > Kolejne starcie

Czy te objawy powinny zaniepokoić

(1/7) > >>

DanaPar:
Od kilku dni boli mnie żebro pod lewą, teoretycznie zdrową piersią. Boli non stop; przy głębszym oddychaniu, przy każdym nacisku. Mam ograniczone możliwości wygłupów z wnukami, bo ból dokuczliwy. Dodam, ze na pewno nie było żadnego mechanicznego nadwyrężenia  >:(
Czy powinno to mnie niepokoić ???
22 października mam wizytę coroczną u onki. Ciekawam, czy ją to też zaniepokoi i czy zleci mi (pierwszy raz w życiu) TK lub scyntografię  ???

lulu:
Kilka dni, to nie do końca precyzyjne określenie. Mnie kiedyś tam, taki nerwoból trzymał ze cztery dni. Pierwszego dnia to mąż wezwał pogotowie, bo oddychać nie mogłam (nabrać powietrza).

metka:
Dana, przyznaję że nie pamiętam jaki ból jest przy meta do kości (tego się boisz, prawda?), ale dziewczyny na pewno napiszą, bo on się czymś różnił od "normalnego" bólu kości. porównasz sobie i odetchniesz spokojnie. no tak to już u nas jest, że cokolwiek odbiega od normy zazwyczaj jest dla nas powodem do stresu. może na początek coś łagodnie uspokajającego weź? jakaś melisa, herbatka ziołowa + lekki spacer i oddychanie? bo może to nerwoból, jak pisze lulu.

miałam kiedyś coś z żebrami (wyglądało to jak narośl - podejrzenie meta) i skierowali mnie tylko na rtg, który wykluczył, co miał wykluczyć. jeśli się bardzo niepokoisz, to do rodzinnej po skierowanie na rtg idź i u onki będziesz już ze zdjęciem

aquila:
nie chcę usypiać Twojej czujności, ale moja mama (NIERAKOWA) miała jakiś czas temu cuś takiego, a przynajmniej  podobnie to opisywała, nie wiadomo co to było, prawdopodobnie coś związanego z osteoporozą, w każdym razie przeszło samo

oooAncia!:

--- Cytat: DanaPar w Października 13, 2015, 01:43:46 pm ---
22 października mam wizytę coroczną u onki. Ciekawam, czy ją to też zaniepokoi i czy zleci mi (pierwszy raz w życiu) TK lub scyntografię  ???

--- Koniec cytatu ---

Jak czujesz, że badanie rozwieje Twoje strachy to się o nie upomnij. Ja powoli, acz skutecznie uczę się być uparta w tym zakresie... Póki co, sami lekarze mi sprzyjają. Oprócz jednej... którą omijam ;-)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej