Różności > Mój jest ten kawałek forum

walczę i mam nadzieję

<< < (92/92)

eliza:
cześć dziewczny!!!!
wyobraźcie sobie, że dzis była kolejna sprawa dotyczaca tego mojego wypadku, ciekawe, co Sąd szanowny zdecydował. dostałam tylko info, ze ma byc dzis kolejna sprawa. Jak będę cos wiedzieć napiszę.
Jutro mam komisję lekarka , bo skończyło mi się orzeczenie, trzymajcie paluchy, bo pewnie się przyda.
Moja mama miała zawał, ale całe szczeście żyje.
No i ostatnia ważniuchna sprawa, zostałam poraz drugi i to po 13 latach babcią. Mamy malutką Hanię, piekniutka i kochaniutką i  babci kruszykę i takie słoneczko....
A i dziewczyny, przezyłam najcudowniejsze swieta na swiecie, były wszystkie moje dzieciaki i córka z wnuczka z Niemiec i druga z Angli przyleciała z moim kochanym zięciulkiem i wszystkie miejscowe duze i małe i Nasza Hanulka... Na sniadaniu Wielkanocnym i w drugi dzień tez było nas 15 osób. Kocham dom pełen tych moich dzieciarów, gdzie każdy cos robi i mówi, i laliśmy się wodą w Lany Poniedziałek...wojna była na wiadra i szlaufy i z dołu i z balkonów,,,tragedia, mówię Wam...i żarełko pyszne zrobilismy sobie i pisanek wymalowalismy do świeconki 40 sztuków i każde inne...i wogóle i tak mi dobrze... i całą Madalenkę zleźlismy spacerkiem wczoraj... tylko Donia z Adaśiem juz do Angli polecieli dzis o 6 rano, ale niemczuchy jeszcze sa do końca tygodnia...oj działo sie mowię Wam, buziaczki Babeczki, buziaczki.... ztx :oklaski: ztx

DanaPar:
Pięknie  ztx Cudne miałaś święta  :)
Gratuluję wnusi  :oklaski:
Też mam Hanulkę, ale moje wnuki już duże, najmłodsza Hania (7 lat) i wolą rówieśników. Babcia to tak na chwilę. Trzeba korzystać i naprzytulać się na zapas, bo jak dorosną, to całusy limitowane  ;)

braja:
No to fajnie miałaś, tyle miłości naraz! :)

eliza:
o samochodzie i sprawie jeszcze nic nie wiem. A na komisję pojechałam na darmo do Grodziska. Godzina jazdy samochodem i jeszcze tak rano, bo na 8, a moich dokumentów nie było. Miałam byc na 17 kwietnia, ale siedziałam w komisji egzaminacyjnej ósmoklasistów i przełozyli mi o tydzień i ktoś przełożył słownie, ale nie wprowadził w system. oczywiscie wściekłam sie, przełozyli mi na 8 maja i dali pismo, więc juz nie moga niedopilnowac.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej