Autor Wątek: Psychoterapia grupowa w ramach NFZ - Warszawa  (Przeczytany 3254 razy)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Psychoterapia grupowa w ramach NFZ - Warszawa
« dnia: Grudnia 20, 2015, 07:54:14 pm »


                                                                           
Polecam

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Psychoterapia grupowa w ramach NFZ - Warszawa
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 20, 2015, 07:57:41 pm »
jakże chętnie bym się tam zjawiła!!! :(
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Psychoterapia grupowa w ramach NFZ - Warszawa
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 20, 2015, 08:17:42 pm »
Szkoda Amorku, że tak daleko jesteś. Spróbuję zasięgnąć języka, czy na południu też ktoś-coś w podobnej sprawie; choć obiecać nie mogę. Usługi psychoterapeutyczne są niezmiernie trudno kontraktowane przez NFZ :( To że w CO się udało, wydaje się prawie cudem; głównie dlatego, że jest to grupa długoterminowa, więc prawdopodobieństwo skuteczności poprawy kondycji emocjonalnej jest duże, a NFZ kontraktuje zazwyczaj pomoc krótkoterminową, czyli 3-4 spotkania.

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Psychoterapia grupowa w ramach NFZ - Warszawa
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 20, 2015, 08:27:02 pm »
dzięki Aga
poczytałam dokładnie jaki ma być program i chyba nie jest dla mnie , pewnie coś by się przydało przerobić, ale  raczej nie są to moje problemy
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Psychoterapia grupowa w ramach NFZ - Warszawa
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 20, 2015, 08:34:04 pm »
Wiesz - program, szczególnie na takim ogólnym ogłoszeniu, zawsze jest ramowy. Podczas terapii grupowej dzieje się to, co wniosą uczestnicy. Nie ma sztywnych punktów, które trzeba realizować po kolei. Terapeuta odpowiada na potrzeby uczestników. Zazwyczaj przed rozpoczęciem pracy grupy odbywają się indywidualne spotkania z psychoterapeutą, który odpowiada na wątpliwości i razem decydujecie, czy grupa jest dla danej osoby :)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Psychoterapia grupowa w ramach NFZ - Warszawa
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 20, 2015, 09:03:36 pm »
 ja chyba za dużo gadam,  o sobie  mówić nie  mam problemu , to taka grupa  potrzebujących mogłaby mnie mieć szybko  dość , nie dałabym nikomu się wypowiedzieć  ;D
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Psychoterapia grupowa w ramach NFZ - Warszawa
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 20, 2015, 09:13:02 pm »
 :D