Rak piersi > Psychoonkologia

Psychoterapia grupowa w ramach NFZ - Warszawa

(1/2) > >>

agawa:


                                                                           
Polecam

Amor:
jakże chętnie bym się tam zjawiła!!! :(

agawa:
Szkoda Amorku, że tak daleko jesteś. Spróbuję zasięgnąć języka, czy na południu też ktoś-coś w podobnej sprawie; choć obiecać nie mogę. Usługi psychoterapeutyczne są niezmiernie trudno kontraktowane przez NFZ :( To że w CO się udało, wydaje się prawie cudem; głównie dlatego, że jest to grupa długoterminowa, więc prawdopodobieństwo skuteczności poprawy kondycji emocjonalnej jest duże, a NFZ kontraktuje zazwyczaj pomoc krótkoterminową, czyli 3-4 spotkania.

Amor:
dzięki Aga
poczytałam dokładnie jaki ma być program i chyba nie jest dla mnie , pewnie coś by się przydało przerobić, ale  raczej nie są to moje problemy

agawa:
Wiesz - program, szczególnie na takim ogólnym ogłoszeniu, zawsze jest ramowy. Podczas terapii grupowej dzieje się to, co wniosą uczestnicy. Nie ma sztywnych punktów, które trzeba realizować po kolei. Terapeuta odpowiada na potrzeby uczestników. Zazwyczaj przed rozpoczęciem pracy grupy odbywają się indywidualne spotkania z psychoterapeutą, który odpowiada na wątpliwości i razem decydujecie, czy grupa jest dla danej osoby :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej