Różności > Kulinaria

olej kokosowy - hit czy kit?

<< < (2/5) > >>

Becia:
https://poznajsienatluszczach.pl/2017/09/01/olej-kokosowy-dla-serca/?utm_source=facebook&utm_medium=post&utm_campaign=september
 :-\

Perła:
Oleju kokosowego używam tylko w kosmetyce i jest ekstra.
Ciekawe, co z tą wodą kokosowa na której mam "jechać" przez dwa tygodnie w lutym. Na razie wiem, że jest to niezwykły napój, ale za chwilę może się okazać, że to trucizna 8)

Amor:
wodę kokosową pamiętam i wspominam z  rozrzewnieniem z mojej wycieczki do Tajlandii, Wietnamu i Kambodży. Zakochałam się w niej ( wodzie)  już pierwszego dnia ( kupowało się zmrożony, obrany już kokos, robiono w nim dziurkę , wkładano słomkę  i delektuj się . Miałam na tym pktcie hopla i codziennie przez 3 tygodnie? chyba tyle to trwało, piłam z miłoscią. Mniam ( wszyscy tam mieli mniejsze i większe epizody zdrowotne - ja nie ! :) )  a było to 6 lat temu :)

Perła:
To mnie pocieszyłaś, bo mój post będzie polegał tylko na piciu tej wody. I że Ci smakował...Bo od innych koleżanek słyszałam, że to obrzydliwe. To ma jakiś smak?
A tera Wasze zdrowie wodą strukturalną! 8)

Natallaod18:
Ja nie używam oleju kokosowego, tylko czasem mleko kokosowe jak dodaję do jakiejś zupy :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej