Różności > Zainteresowania

Coś interesującego TV

(1/2) > >>

madzia_61:
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/francuski-uklad-wiktorii-bosc,189891.html   :oklaski:

Kela:
http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/polska-siostra-pomaga-na-litwie-oswoic-sie-ze-smiercia,205409.html

Becia:
dzisiaj o 23.30 w tvn24 Inny punkt widzenia, tym razem rozmowa z dr Markiem Bachańskim

DanaPar:
Oglądałam, zwykle ten program oglądam. Po szkiełku wanna i relaks na pół godz. a potem to.
Miecugow rozmawia z różnymi osobami. Spektrum od fizyka, poprzez lekarza (jak to wczoraj) do psychoterapeuty.
Fizyk PAN skrytykował podstawę programową z fizyki (miał ją ocenić). Stwierdził, że fizyka na takim poziomie, jakbyśmy zatrzymali się w historii na powstaniu styczniowym, a z polskiego na Orzeszkowej. Zero postępu  ::((
A to jets tak ciekawy przedmiot, pozwalający zrozumieć tyle zjawisk

Perła:
No właśnie...A od czasów mojej nauki w szkole, gdzie atom składał się z protonu, neutronów i zapitalających wokół nich elektronów...to wiedza poszła "nieco" dalej. Tak "nieco", że na poziomie kwantowym są już takie zawiłości w materii, że fizycy twierdzą: zawęża się system pojęciowy dotyczący racjonalnego opisu, a pojawia miejsce na...filozofię. Np.elektrony połączone są w pary tzw. spinami i w pewnych okolicznościach rozdzielają się. I teraz nieważne, czy są oddalone od siebie o milimetr, czy o galaktykę, zawsze zachowują się identycznie! Wiecie, że na Kanarach są laboratoria, gdzie się prowadzi badania nad teleportacją?
Tak "kwantówka" mnie pociąga, bo tam chyba siedzi odpowiedź, na wielkie pytania...

A wczorajsza rozmowa z "wyklętym" Bachańskim, tylko potwierdza moje obawy, co do uczciwości leczenia przez oficjalną medycynę. Te wszystkie rozgrywki, biznesy, krwiopijstwo...pięknie to przemycili z Miecugowem w rozmowie. I wiwat marycha, która od zawsze była lekiem, a z jakiś słabych powodów stała się głównie uzależniającym otumaniaczem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej