Autor Wątek: Ankieta dla kobiet po leczeniu nowotworów piersi  (Przeczytany 2477 razy)

Offline Natta

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 2
Ankieta dla kobiet po leczeniu nowotworów piersi
« dnia: Lutego 12, 2016, 11:39:25 pm »
Witam,
bardzo proszę o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej.
Link do ankiety:
https://docs.google.com/forms/d/1E_jBH1Us9RexrLNEfVRGgtbqlfay8H6imKk0wm6o6aM/edit?usp=drive_web

Z góry dziękuje za każdą wypełniona ankietę.

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Ankieta dla kobiet po leczeniu nowotworów piersi
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 12, 2016, 11:49:37 pm »
Zdaje się, że nie widzę całej ankiety - odpowiedzi dot. życia seksualnego nie mieszczą mi się na szerokość ;),  brakuje mi ostatniej, a właściwie półtorej, kolumny, czy Wam też?
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
Odp: Ankieta dla kobiet po leczeniu nowotworów piersi
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 12, 2016, 11:54:49 pm »
sory, ale nie wypełnię

ani się nie przedstawiłaś
ani nie podałaś tytułu pracy
a ankieta dla których kobiet jest? dla nowotworowych złośliwych (rakowych) i łagodnych, czy tylko dla rakowych?


wieszszszsz, to wygląda mniej więcej tak:
wchodzisz do obcego domu
mówisz
dzień dobry
proszę o wypełnienie ankiety
kładziesz ankietę na stole
mówisz - do widzenia
i wychodzisz

hmmmmmmm, a gdzie dobre maniery  ;)


operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Ankieta dla kobiet po leczeniu nowotworów piersi
« Odpowiedź #3 dnia: Lutego 13, 2016, 08:11:39 am »
Brawo Tojka ,mam takie same zdanie jak Ty.
Natalia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Ankieta dla kobiet po leczeniu nowotworów piersi
« Odpowiedź #4 dnia: Lutego 13, 2016, 09:16:51 am »
Tojka  :oklaski:

Offline Natta

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Ankieta dla kobiet po leczeniu nowotworów piersi
« Odpowiedź #5 dnia: Lutego 13, 2016, 11:51:07 am »
Faktycznie ostatnia tabela się źle otwiera można przesuwać odpowiedzi na dole jest pasek, ale postaram się to zmienić, żeby wszystkie odpowiedzi były od razu widoczne.
Ankieta jest skierowana do  kobiet zarówno z łagodnych nowotworem jak i złośliwym.
A co do przedstawienia, nie sądziłam, że tak to można odebrać i spróbuje naprawić ten błąd: jestem studentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego ankieta ma mi pomóc w napisaniu pracy magisterskiej na temat jakości życia kobiet po leczeniu nowotworu piersi.

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Ankieta dla kobiet po leczeniu nowotworów piersi
« Odpowiedź #6 dnia: Lutego 13, 2016, 12:45:30 pm »
wypełniłam ankietę :)
ale -
nie będąc uprawniona do pouczania - może jednak warto choć przecinki sprawdzić pisząc do nas  ??? Jak na przyszłą absolwentkę AM przystało, i w końcu też osobę z mgr przed nazwiskiem…  ???
Tak, czepliwa baba jestem  ::)
Również Twoja uwaga na temat zwrócenia uwagi przez Toję - jest dla mnie wyrazem lekkiej nonszalancji. Zachowałaś się w sposób, który przez nas został  jakoś odebrany. Nie powiedziałaś: 'przepraszam'. Powiedziałaś: 'nie sądziłam że…"

Natta, albo weźmiesz pouczenie do siebie i coś w Tobie kliknie, i coś zmienisz; na przykład stosunek do ludzi, sposób w jaki wyrażasz wobec nich swój szacunek… albo tego nie weźmiesz. I będziesz musiała nauczyć się tego później. Aby nie w bardziej bolesnej sytuacji.

Powyższe słowa piszę również do wielu przyszłych lekarzy, pielęgniarek, rehabilitantów - to nagminne - wchodzicie do sali chorych i nie przedstawiając się, nie podając ręki, nie nawiązując kontaktu - 'rzucacie ankietę' (to przenośnia ;)). A gdy zwróci się Wam uwagę, że chorych traktujecie jak przedmioty do naprawy - to się oburzacie.
Pozdrawiam i życzeniami wszystkiego naj :)

Offline betty

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3944
Odp: Ankieta dla kobiet po leczeniu nowotworów piersi
« Odpowiedź #7 dnia: Lutego 13, 2016, 02:49:59 pm »
Całkowicie zgadzam się z przedmówczyniami.
Jeżeli już w tym momencie w ten sposób podchodzisz do pacjentek, którymi w przyszlości będziesz się zajmować, to nie jest dobry początek..W dodatku to Ty w tym momencie masz do nas prośbę i oczekujesz od nas pomocy.
Pomyśl o tym, co dziewczyny napisały, to ważne dla Twojej przyszłej kariery. I dla Twoich przyszłych pacjentek.
2004 - mastektomia, docinka węzłów, 6 AC, hormonoterapia
2008 - rekonstrukcja (ekspander)
2015 - wznowa: 19 x paclitaxel, wycinka do samiuśkich żeber, wycinka narządów rodnych, 22 naświetlania, hormonoterapia,