Autor Wątek: polityka, patriotyzm i ojczyzna  (Przeczytany 198030 razy)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1005 dnia: Lipca 13, 2017, 07:22:46 am »
...
To wątek publiczny, a ja już chyba też się boję wyjawiać publicznie swoje poglądy.
......

Iiiiii........tam, ja tylko milczę ze względu na dbałość o swoje zdrowie psychiczne ..  ;)

Offline Pilot_613

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 1958
  • ...ja to rozchodzę ;P
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1006 dnia: Lipca 14, 2017, 02:58:12 am »
Czego się bać?  xhc ;p
Nowowyznaczony SN zatwierdzi że tak ma być, TK to potwierdzi [lub całkiem na odwrót? - też mi różnica!], Prokurator Generalny w osobie Ministra Sprawiedliwości wyda oświadczenie o zgodności ustami rzecznika w Kancelariiiii_Tajnejjjjj - stosowne ustępy wypowiedzi będą przecież do wglądu po zalogowaniu się kartami dostępu.... ;p :D
 xhc  xhc
No co taką panikę siejecie, no też mi afera..!   xcv ;p ;p ;-)

Już, już! I panika na cała Europę.
Nie dadzą dyktatury stalinowskiej wprowadzić.  bxu  bxu ;-) >-)
Oj, oj, oj! Gdyby kiedyś tu stalinowskiej dyktatury nie było ...! O! To wtedy moglibyśmy podyskutować! ;p /-) :D
Ale była! I miała świetne wyniki! ...;p

Itd. itp...  xhc :D ;) :D ;p :D :D ;p  xhc
Kašlem na to a půjdem přes mlhu ..;P

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1007 dnia: Lipca 20, 2017, 01:32:45 am »
Nigdy nie przypuszczałam, że będę tak długo oglądać TV aby zobaczyć co się dzieje w MOJEJ OJCZYŹNIE. Ostatni raz od wieczora do nocy słuchaliśmy RADIA WOLNA EUROPA i nie tylko wiadomości. I nie spodziewałam się ,że KOMUNISTA doprowadzi do zmiany. Jedynym celem tego wszystkiego jest doprowadzenie do wyborów i stwierdzenie przez pisowski Sąd Najwyższy ZGODNOŚCI SFAŁSZOWANYCH WYBORÓW i 99,99% wygranej PiS. Od lat jestem członkiem Komisji Wyborczej, i NIGDY NIE FAŁSZOWALIŚMY. Ale co może o tym wiedzieć osobnik, który nie wie jak Komisje działają tylko ma "wizje", że to złe, który nawet nie potrafi kupić sobie chleba, a przed wyborami ma " instrukcję obsługi wyborcy "
Prezydent, Premier robią to na prośbę społeczeństwa. Którego????? Mam propozycję , niech UTWORZĄ SOBIE PAŃSTWO PISOWSKIE NA WSCHODZIE POLSKI, bo tam w tym zacofanym, bumelanckim regionie mają swoich wyznawców przede wszystkim z 500+
Mam już swoje lata ale nie nawet w dawnych czasach "człowiek człowiekowi był bratem" Teraz nie wiadomo czy czasami najbliższy sąsiad nie doniesi na mnie, nie daa mi w mordę...
Qrde i znowu nie mogę leżeć i pachnieć....Buziaczki. Idę spać, sok z mięty się chłodzi, słoiki umyte...Jutro, qrde to już dzisiaj,  chyba słońce zaświeci???????

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1008 dnia: Lipca 20, 2017, 03:55:38 am »
kurcze, a ja własnie ze Wschodu i muszę bardziej zglebic moich slaskich przodków, może bede sie kwalifikowała jako repatriant?  ::((
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1009 dnia: Lipca 20, 2017, 09:39:32 am »
Maju, dużo by gadać na ten temat. Ja najczęściej powtarzam swoją mantrę, chodzić na wybory. Ci którzy nie byli teraz mają to co chcieli. A druga sprawa, gdzie są rodzice. Ostatnio miałam okazję, rozmawiać z rodzicem dorosłego syna (rodzice wykształceni, syn też i ma już rodzinę) dowiedziałam się, że syn jest już dorosly. Powiedziałam, że cały czas trzeba rozmawiać z dziećmi, nawet z dorosłymi. Strona przeciwna, że syn jest dorosły i niech sam niech decyduje, a z resztą nie chce mnie słuchać. Skwitowałam to tym, że widać dzieciak nie ma zaufania do rodziców i podkreśliłam, że mówiłam o rozmowach a nie przekonywaniu, czy nakłanianiu.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1010 dnia: Lipca 20, 2017, 12:21:57 pm »
Ci którzy nie byli teraz mają to co chcieli.

Byłam. Więc dlaczego też TO mam  ::(( ::(( ::((

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1011 dnia: Lipca 20, 2017, 03:10:57 pm »
a ja nie byłam ( pierwszy raz od  komuny) bo  byłam chora  >:(
   ech , naoglądałam się po nocach ( przygotowując się do zabiegów) strasznych rzeczy z sejmu
 niech to szlag trafi, niech szlag trafi dyktatora
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline betty

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3944
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1012 dnia: Lipca 20, 2017, 07:16:30 pm »
Nigdy nie przypuszczałam, że będę tak długo oglądać TV aby zobaczyć co się dzieje w MOJEJ OJCZYŹNIE. Ostatni raz od wieczora do nocy słuchaliśmy RADIA WOLNA EUROPA i nie tylko wiadomości. I nie spodziewałam się ,że KOMUNISTA doprowadzi do zmiany. Jedynym celem tego wszystkiego jest doprowadzenie do wyborów i stwierdzenie przez pisowski Sąd Najwyższy ZGODNOŚCI SFAŁSZOWANYCH WYBORÓW i 99,99% wygranej PiS. Od lat jestem członkiem Komisji Wyborczej, i NIGDY NIE FAŁSZOWALIŚMY. Ale co może o tym wiedzieć osobnik, który nie wie jak Komisje działają tylko ma "wizje", że to złe, który nawet nie potrafi kupić sobie chleba, a przed wyborami ma " instrukcję obsługi wyborcy "
Prezydent, Premier robią to na prośbę społeczeństwa. Którego????? Mam propozycję , niech UTWORZĄ SOBIE PAŃSTWO PISOWSKIE NA WSCHODZIE POLSKI, bo tam w tym zacofanym, bumelanckim regionie mają swoich wyznawców przede wszystkim z 500+
Mam już swoje lata ale nie nawet w dawnych czasach "człowiek człowiekowi był bratem" Teraz nie wiadomo czy czasami najbliższy sąsiad nie doniesi na mnie, nie daa mi w mordę...
Qrde i znowu nie mogę leżeć i pachnieć....Buziaczki. Idę spać, sok z mięty się chłodzi, słoiki umyte...Jutro, qrde to już dzisiaj,  chyba słońce zaświeci???????

Po pierwsze: mieszkam na wschód od Warszwy, ale nie zgadzam się z opinią, że jest to zacofany bumelancki region.
Wszędzie, w każdym regionie mieszkają ludzie różni. Osobiście nie jestem wyznawcą PiS i większość moich znajomych nie jest.
Uogólnianie dobre nie jest.
Po drugie: dostaję 500+, ale chętnie z niego zrezygnuję na rzecz normalnego państwa. I nie będzie mi przykro.
2004 - mastektomia, docinka węzłów, 6 AC, hormonoterapia
2008 - rekonstrukcja (ekspander)
2015 - wznowa: 19 x paclitaxel, wycinka do samiuśkich żeber, wycinka narządów rodnych, 22 naświetlania, hormonoterapia,

Offline Maja048

  • Zadomowiona
  • **
  • Wiadomości: 1243
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1013 dnia: Lipca 20, 2017, 09:20:00 pm »

[/quote]

Po pierwsze: mieszkam na wschód od Warszwy, ale nie zgadzam się z opinią, że jest to zacofany bumelancki region.
Wszędzie, w każdym regionie mieszkają ludzie różni. Osobiście nie jestem wyznawcą PiS i większość moich znajomych nie jest.
Uogólnianie dobre nie jest.
Po drugie: dostaję 500+, ale chętnie z niego zrezygnuję na rzecz normalnego państwa. I nie będzie mi przykro.
[/quote]
betty...przepraszam że Ciebie uraziłam....dzisiaj już dam sobie z tym spokój....Spokojnej nocy.... :-*

Offline betty

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3944
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1014 dnia: Lipca 20, 2017, 09:45:32 pm »
Nie uraziłaś mnie Maju.
Ale nie chcę żeby mi wpychać tych psycholi do mojej części kraju.
2004 - mastektomia, docinka węzłów, 6 AC, hormonoterapia
2008 - rekonstrukcja (ekspander)
2015 - wznowa: 19 x paclitaxel, wycinka do samiuśkich żeber, wycinka narządów rodnych, 22 naświetlania, hormonoterapia,

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1015 dnia: Sierpnia 11, 2017, 12:18:49 pm »
Kolejna miesięcznica, już 86. Wg komentatorów, mogła kosztować nawet 750 tys. To jak się pomnoży tylko szacując 500 tys. x 86 wyniesie ca. 43 mln. A inne wydatki tej wycieczki (pomniki, komisje) ::(( to już kwota dla zwykłego śmiertelnika niewyobrażalna >:(
Ilu chorych mogłoby być uratowanych, a wydaje się je na zmarłych, na dodatek nie wyciągając wniosków  >:(
Jeśli ktoś pamięta, dotknęła go osobiście ta tragedia bez tych comiesięcznych przypomnień pamięta i jego smutku to nie zmniejsza
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1016 dnia: Sierpnia 11, 2017, 12:38:10 pm »
Już 88.
Przerażają mnie te koszty. Z naszego miasta jechało kilkanaście wypełnionych radiowozów policyjnych. KTO ZA TO PŁACI??? Wrrrr....
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1017 dnia: Sierpnia 11, 2017, 01:05:56 pm »
powiedział, że jeszcze 6....i dojdzie >:D
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1018 dnia: Sierpnia 11, 2017, 01:22:18 pm »
 xhc xhc xhc
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: polityka, patriotyzm i ojczyzna
« Odpowiedź #1019 dnia: Sierpnia 11, 2017, 02:03:09 pm »
powiedział, że jeszcze 6....i dojdzie >:D

Na to liczę. Ale co wtedy się wydarzy?
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.