Autor Wątek: Związek pomiędzy akceptacją niepełnosprawności a gotowością do rehabilitacji  (Przeczytany 2278 razy)

Offline anitaa754

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 5
Dzień dobry. Jestem studentką V roku fizjoterapii w AWF Poznań. W swojej pracy magisterskiej badam związek pomiędzy poziomem akceptacji choroby a gotowością do rehabilitacji kobiet po po leczeniu chirurgicznym raka piersi. Dlatego też, zwracam się do Pań z gorącą prośbą o wypełnienie krótkiego kwestionariusza, który jest w pełni anonimowy. Będę ogromnie wdzięczna, za każdą wypełnioną ankietę.
Z góry bardzo dziękuję za poświęcony czas oraz życzę wszystkiego dobrego.

Temat: "Związek pomiędzy akceptacją niepełnosprawności a gotowością do rehabilitacji kobiet po leczeniu chirurgicznym raka piersi."

https://www.ankietka.pl/ankieta/210057/akceptacja-niepelnosprawnosci-a-gotowosc-rehabilitacyjna-kobiet-po-po-leczeniu-chirurgicznym-raka-piersi.html

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
cześć anitoo,
temat mi się podoba - nie ma w nim nadużywanego niesłusznie określenia "mastektomia", które już dawno, w wielu ankietach i badaniach, powinno być zastąpione "leczeniem chirurgicznym raka piersi"

idę zerkać na pytania
:D



rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Zerknęłam, ale raczej nie dla mnie, gdyż w ogóle nie ćwiczę "rehabilitacyjnie" - nie ma takiej potrzeby :D
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline TOJKA

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 11077
a czy to nie ta sama ankieta, tylko pod zmienionym tytułem
http://www.forum.amazonka.org.pl/index.php?topic=1322.msg108252#msg108252

może sie okazać, że anitaa otrzyma wypełnioną 2 ankiety przez te sama osobę - wtedy oczywiście wynik badań jest zakłamany  ;)
« Ostatnia zmiana: Marca 22, 2016, 10:01:27 pm wysłana przez TOJKA »
operacja oszczędzająca 2008r
rak piersi przewodowy inwazyjny, potrójnie ujemny, G3
zajęte węzły (ile? wpiszę jak zajrzę do dokumentów ;) )
chemioterapia 6 x AC;  radioterapia
operacja i leczenie w Wielkopolskim Centrum Onkologicznym

Offline anitaa754

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 5
tak, ta sama. Zgodnie z sugestiami otrzymanymi od Pań, po rozmowie z promotorem zmieniłam w temat ankiety i pracy magisterskiej na poprawną nomenklaturę

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
ponieważ tamtej nie wypełniłam, a tę tak, bo  tytuł mnie urzekł - to nie ma kłopotu  8)


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline anitaa754

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 5
dziękuję bardzo :)

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Może za późno, ale wypełniłam. Jeśli się przyda, będę się cieszyć. Powodzenia :0ulan:
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++