Autor Wątek: Agawowy świat  (Przeczytany 676806 razy)

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #345 dnia: Lipca 01, 2013, 11:58:31 pm »
Agawo szczęśliwych wojaży dla Twych synków, a Tobie romantycznego wypoczynku.
O będzie co opowiadać po powrotach.  [url=http://www.greensmilies.c
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #346 dnia: Lipca 02, 2013, 12:04:30 am »
Słońca. słońca, słońca... :-*
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #347 dnia: Lipca 02, 2013, 08:31:26 am »
Agula wypoczywaj ,leniuchuj, ciesz się życiem ,słońcem,wakacjami i niech nic nie probuje zamącić twego spokoju!
Duzo zdrowia dla was wszytkich ,szczególnie dla synusia!
A gdzie się wybierasz ,powiedz!Mocno całuję! :-* :)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #348 dnia: Lipca 02, 2013, 09:50:27 am »
Dobrego wypoczynku Agawo, moc wrażeń i wspomnień  :-*
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #349 dnia: Lipca 02, 2013, 10:26:16 am »
Aga podziwiaj ,odpoczywaj ale  bxu  8),oj zazdroszczę tego morza :-*
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline dani

  • Wtajemniczona
  • ***
  • Wiadomości: 2350
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #350 dnia: Lipca 02, 2013, 12:38:38 pm »
Udanego odpoczynku Aga.  :)

Nigdy się nie cofał. Odwracał się i szedł naprzód -  S.J.L.

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #351 dnia: Lipca 02, 2013, 06:29:53 pm »
gdzie się wybierasz ,powiedz!

My - Sardynia; w tym roku 'na leniuszka'  >:D Basen, drinki i te rzeczy ;) No ewentualnie dam się na jakąś wycieczkę wyciągnąć, chciałabym na Korsykę, ale zobaczymy, czy upały nie spowodują zalegnięcia na stałe w hotelu ;)

A w tej chwili starszy siedzi w samolocie i kierunku Dubaju  ::(( I stamtąd dalej  ::(( Nie wiem, co go tak w Azji zafascynowało...  ::(( Idę w odpowiednim miejscu popatrzeć jak tam mu się leci ;)

A młody pakuje walizkę w celu udania się na ciężką naukę. Będzie akcent oksfordzki przyswajał do końca sierpnia korzystając z zaproszenia rodziny naszej dalszej; niech się dziecko rozwija ;) Jak dają, to bierzemy ;) A nóż_widelec mu się przyda? ;) Tylko po co, skoro na zdanie matury się nie zanosi  O0

Za ciepłe życzenia dziękuję :) Wszystkie spakuję i zabiorę :)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #352 dnia: Lipca 02, 2013, 07:23:13 pm »
No i super! Tez bym się pobyczyła,ale z moim to nie przejdzie...chociaż ja  po dwóch dniach tez odczuwam potrzebę ruchu, zwiedzania, poznawania   itp.
Straszy - podróż super ! A Azja przecież niesamowita!
Młody -bardzo mądrze i na pewno ciekawie  spędzi czas!Całej rodzince -wspaniałych dni! :D
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #353 dnia: Lipca 02, 2013, 07:39:12 pm »
wow
Sardynia - fajosko

my w tym roku, po raz kolejny Chorwacja
wreszcie, wczoraj znalazłam kwaterkę w Opatiji (zatoka Kvarnerska) - w tych rejonach jeszcze nie byliśmy
jadziem ze zołzą + dwie rodzinki
młody się wypiął na nasz - jedzie na mazury, na rowery ..

pees. a tera siem byczem u sie na działeczce, opiekłam se dziś na słonku, przód, ty,ł i oba boczki
xhc ... aż skwierczało :0ulan:
najbardziej mi się podobuje wczesno_poranna kawusia przed chałupko  ztx
choć wczesny_wieczór z laptopikiem i piffkiem w cieniu czereśni też zły nie jezd  O0
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #354 dnia: Lipca 02, 2013, 08:08:30 pm »
choć wczesny_wieczór z laptopikiem i piffkiem w cieniu czereśni też zły nie jezd  O0

No  ztx Właśnie uskuteczniam  ztx Tylko zamiast pifffka sobie mam ochotę zmajstrować mohito  mnx mięta mi, jak co roku, obrodziła  O0
Ja nawet forsuję tezę, że najfajniejszy czas urlopowy to na własnym tarasie mam :)
Przed chwilą obleciałam trawnik kosiarką; cudnie pachnie :)

Chorwację lubię, byłam kilka razy. To akurat taki kawałek świata, ze i zwiedzać jest co i plaże piękne :) Ciekawa jestem Twoich wrażeń teraz, po przyjęciu ich do Unii ;) Ponoć turyści dopieszczeni jak nigdy ;)

Amorku, mnie zazwyczaj też nosi. Gdy tylko coś do obejrzenia jest, to ja pierwsza ;) Tylko w tym roku.... jakoś mi tak się bardzo nie chce; no_dosłownie_nic_a_nic mi się nie chce. Specjalnie Sardynię wybrałam, bo tam zabytków prawie nie ma, za wiele przyrody też nie ma, no prawie nic nie ma. A to co jest obskoczymy jednego dnia ;)
Zabieram tonę książek, na szczęście wgranych. I plan jest taki: rano przepłynąć kilka basenów i czytać, później ewentualnie przejść się nad morze, przysiąść gdzieś i czytać, a po południu, tak zupełnie dla odmiany, planuję czytać ;) Również czytanie zostawiam na leniwy wieczór w łóżeczku :)
I na tyle jeśli chodzi o moje plany wakacyjne :)

Wiadomość z ostatniej chwili - samolot wylądował  ztx Jutro lecą dalej...

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #355 dnia: Lipca 02, 2013, 08:18:00 pm »
O, to plany takie samiuśkie jak moje ztx - w bibliotece dziś byłam, 10 sztuk na dobry początek przytachałam. Ino że u mnie morze daleko, a z Sardynii to jeno sardynki gdziesik som w spiżarce ;D
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #356 dnia: Lipca 02, 2013, 08:27:49 pm »
ja toże zamierzam cytoć_cytoć  :0ulan: a sardynki lubiem
 mnx
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #357 dnia: Lipca 02, 2013, 08:35:54 pm »
Jakoś mi się nie zanosi na trafienie tamej, ale w ubiegłym roku moja szwagierka była bardzo zadowolona z sardynkowatych wakacji  ;)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #358 dnia: Lipca 02, 2013, 08:39:26 pm »
A ja dziś tez bibliotekę zaliczyłam ,oddałam książki i przyszłam z listą wydrukowaną polecanych przez was dzieł. Nic nie dostałam z tego!!!!! >:( Wzięłam co mi się nawinęło-" O ,melba" i" Stan podgorączkowy"  G.Bączkiewicz
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Agawowy świat
« Odpowiedź #359 dnia: Lipca 02, 2013, 10:37:35 pm »
Agawo, ja opóźnienia nadrabiam i nie wiem, czy Ty już czasem nie wyleciana jesteś, ale jakby co, to wszystkim Wam życzę udanych wy i przylotów i cudnych wakacji,
ja z opisywanych przez Ciebie atrakcji to będę leżeć i czytać zagryzając sardynkami 
          xhc


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich