Autor Wątek: Rozmowa z Oriną Krajewską - córką Małgorzaty Braunek  (Przeczytany 1579 razy)

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Rozmowa z Oriną Krajewską - córką Małgorzaty Braunek
« dnia: Marca 15, 2016, 09:58:42 pm »
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,96856,17757533,Orina_Krajewska__Ostatnie_miesiace_zycia_mamy_byly.html?utm_source=facebook.com&utm_medium=SM&utm_campaign=FB_wysokieobcasy

(…) Wiesz, co robi chory, który dowiaduje się, że ma raka? Wchodzi do internetu. Czyta jak leci, nie wie, jak co interpretować, gdzie szukać. W szpitalach są oczywiście broszury na temat chorób - ale bardzo małe, a ich dystrybucja jest mierna. Ludzie powinni mieć wiarygodne źródło. Dlatego jeden z większych projektów, o jakich myślimy, to stworzenie przewodnika po chorobach nowotworowych - który pomógłby się ludziom zorientować, jakie są rodzaje raka, jakie są w związku z tym dostępne metody leczenia i gdzie, jak wzmacniać organizm. Żeby każdy mógł sobie zrobić własną mikromapę. Pracujemy na razie nad listą współautorów - wszystkie informacje muszą zostać bardzo dobrze zweryfikowane. Mama korzystała z różnych niekonwencjonalnych metod, które są bardzo trudno dostępne u nas. Takich, które wzmacniają układ immunologiczny. Nie chciałabym, by ktoś zrozumiał mnie źle: nie zamierzamy stawać w opozycji do medycyny konwencjonalnej. Mama nawet na moment nie zrezygnowała z leczenia konwencjonalnego. Ale uważamy, że można je uzupełniać. Niestety, w tej chwili konwencjonalna medycyna jest w kontrze do niekonwencjonalnej.(…)

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Rozmowa z Oriną Krajewską - córką Małgorzaty Braunek
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpnia 26, 2016, 10:55:12 am »
Trafiłam na niezwykłe książki Cieślara - wywiad rzeka z p Małgorzatą (Jabłoń w ogrodzie, morze jest blisko) i na listy pośmiertne Listy do Małgosi...

Ta druga okazałą się być dla mnie bardzo potrzebna.

A wywiad z córką. W książce jest niezmiennie Orinką. I to trochę mi się nie wiąże z czytanym przed laty wywiadem z nimi obiema w Zwierciadle, gdzie określiły wzajemną relację jako " z dzióbków sobie nie pijemy"... Ale... panta rhei...
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.