Autor Wątek: Perjeta i herceptyna podskórna  (Przeczytany 3051 razy)

Offline domina13

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 170
  • PAMIĘTAJ O PRZESZŁOŚCI, MIEJ PLAN NA PRZYSZŁOŚĆ, A
Perjeta i herceptyna podskórna
« dnia: Czerwca 24, 2016, 04:26:44 pm »
Dla tych co nie mają fb.Krystyna Wechmann:''Najcudowniejszy dzień w dobre wiadomości, które dopiero po ukazaniu Obwieszczenia na Stronie Ministerstwa Zdrowia mogė oficjalnie przekazać, a mianowicie mamy w refundacji długo oczekiwaną Pergetę oraz Herceptyne podskórną i w neoadiuwancie.  Hura Hura wreszcie !!!!!!!!!!!!! Wszystkim którzy się do tego przyczynili i tym, którzy mnie wspierali w tym długim procesie składam gorące podziękowania :) Wspólna determinacja lekarzy i pacjentów, którzy przez polityków i decydentów zostali wreszcie zrozumieni to nasz wspólny sukces w postępie leczenia raka piersi" :oklaski: ztx :oklaski: http://www.mz.gov.pl/leki/refundacja/komunikaty-dotyczace-listy-lekow-refundowanych/projekt-zmian-w-wykazie-lekow-refundowanych-ktory-wejdzie-w-zycie-1-lipca-2016-r/
4xAC,4xDXL Mastektomia Carcinoma ductale infiltrans mammae.ER-TS 4/8;PR-TS 8/8;HER 2;0 ;Ki67-2%(styczeń2014);
Wznowa:NST G2; ER-80%;PR-99%;HER2-0;Ki67-12,9%(maj 2015)xeloda x4;nawelbina x9;sindaxel x7;cisplatyna x3;zoladex+symex(kwiecień-sierpień),zoladex+egristrozol(wrzesień)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Perjeta i herceptyna podskórna
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 24, 2016, 08:09:52 pm »
Nie wiem co to ta pergeta,
ale za wszystkich i za wszystko co może przyczynić się do leczenie lepszymi lekami  :oklaski:  :oklaski:  :oklaski:

Offline renifer

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
Odp: Perjeta i herceptyna podskórna
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 24, 2016, 09:51:10 pm »
O, to świetna wiadomość! Perjeta to zdaje się lek, o który nasz Krivik chciał walczyć, teraz może dostanie go tak po prostu :)
Rak piersi przewodowy inwazyjny wieloogniskowy, hormonozależny, HER-ujemny, G1 (T1cN1aM0)
chemioterapia przedoperacyjna:  FEC, Taxotere
mastektomia prawostronna: 05.2014
radioterapia, hormonoterapia (Nolvadex, Zoladex)

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Perjeta i herceptyna podskórna
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpnia 23, 2016, 09:10:02 pm »
Dostawałam podskórnie herzeptynę ,super sprawa 10 min i po problemie .
Natalia