Autor Wątek: trufle- "czekoladki", zdrowe, smaczne, szybkie  (Przeczytany 2529 razy)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
trufle- "czekoladki", zdrowe, smaczne, szybkie
« dnia: Stycznia 03, 2015, 04:27:31 pm »
Podglądnięte u Chodakowskiej i rzeczywiście bardzo smaczne.
mag - myslę ,ze ciebie zainteresują
 do melaksera wrzuc ( najlepiej eko) daktyle , morele, płatki migdałow ( po równo )  zmiksuj, potem dorzuc łyzkę kakao ( albo karobu) ,cynamon wg smaku  i trochę gorącej wody by się wszystko skleiło- mix. Zrob dłnmi kulki i obtocz je w wiorkach kokosowych i amarantusie! TRufle- pychota! Można takie piękne trufle ubrać jak czekoladki i do pudełka jako  prezent!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: trufle- "czekoladki", zdrowe, smaczne, szybkie
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 03, 2015, 04:39:49 pm »
troszkę podobne do czekoladek z kalendarka, spróbuję je zrobić :)


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: trufle- "czekoladki", zdrowe, smaczne, szybkie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpnia 15, 2016, 01:42:48 pm »
a ja dziś wróciłam do  tych trufli, muszę przyznac , że bardzo mniamniuśne!:)  i błyskawiczne!:)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat