Autor Wątek: Ukryte terapie  (Przeczytany 26980 razy)

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #45 dnia: Listopada 25, 2017, 12:25:08 am »
Perła wybierz się na Podlasie, tam tego bez liku jest.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #46 dnia: Listopada 25, 2017, 12:53:21 am »
Chciałabym poznać najlepszą z najlepszych :)
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #47 dnia: Listopada 25, 2017, 08:24:30 am »
Kojarzę, że w Supraślu mieszkała jakaś znana. Supraśl...Atoja organizowała tam cro-zlot...

Echhhhh.. Perło, pogooglaj za kobietką ttps://www.podlasieslowfest.pl/opis.do?id=560

A do bionenergoteraputy na Śląsku mogę wziąć namiary od znajomej, chcesz?
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #48 dnia: Listopada 25, 2017, 08:38:49 am »
No właśnie...trzeba być otwartym, a nie tylko łup, łup, że to szarlataneria i że tylko pieprznięci się w to bawią. Taki Zięba...może i chce chłop zarobić, ale debilem nie jest. Zebrał jakieś info, moim zdaniem zapodał parę ciekawych wistów i może chciał też ludźmi trochę potrząsnąć. On naprawdę nie zarabia w porównaniu z tym, co z nas ściągają ci, co prochy produkują. A wielu ich żołnierzyków-lekarzyków jednak na te Karaiby też jeździ. To nie drażni?
Moim zdaniem w naturze warto szukać...znacie coś mądrzejszego? Człowieka, który jest jej produktem? Czym jest medycyna akademicka? Co ona aż tak wie, że kpi np. z naturalnych, od wieków stosowanych sposobów ?
 Tak się zastanawiam dlaczego, gdy pytam lekarza, czy mógłby na mnie spojrzeć bardziej całościowo, to patrzy na mnie, jakbym się z choinki urwała. A skoro wyprodukowałam sobie tego raka, to może można by trochę głębiej w człowieku  pogrzebać? A oni kurwa..."może pani dobrze zareaguje na nasz schemat chemii". Może zareaguję na jakiś czas, ale tego gówna do końca nie wykorzenię. I jestem tego pewna, tak, jak tego że kiedyś umrę.
I z tego wszystkiego sama muszę się barować, siebie pytać, sobie odpowiadać i zagłodzić może na amen. ;D
A, że jest w alternatywie pełno krejzi menów...to jasne, ale niech to nie deprecjonuje idei i poszukiwań.
Zdaje się, że też nie każdy ksiądz to pedofil  8)

się pod tym podpisuję. pod każdą literką
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #49 dnia: Listopada 25, 2017, 09:23:45 am »
mój ojciec do końca życia utrzymywał, że z pewnego uczulenia, które mu ciagle nawracało wyleczył go Kaszpirowski  8)
ileż on seansów przespał przed telewizorem....aż któregoś razu obudził sie zdrowy  ;)...widocznie nie zwątpił tak jak braja
:P

to nie jest tak , ze ja zupełnie nie wierzę w siłę ziół i potęge ducha....wprost przeciwnie
ale to wszytko działa na etapie wzmacniająco_zapobiegawczym.......a modlitwa to tez rodzaj medytacji
nie moge natomiast  znieśc, że ciężko chorego człowieka z przerzutami ograbia sie z ostatnich pieniędzy i wciska ziółka czy preparaty mówiąc, że to jedyna droga do zdrowia
sory...ale z sepsy czy z gruzlicy żaden Zięba ani  Kaszpirowski nie wyleczy

też mnie wq..wia  dlaczego lekarz nie patrzy całościowo
tyle, ze lekarz to już nie misja ani hobby tylko zawód
a zawód wykonywany ma przynosić zysk.....kasa liczy sie "od sztuki".......i to w wybranej(wyuczonej) specjalizacji
gastrolog będzie leczył  mnie z wrzodów....ale jak mam ich z powodu stresu i boli mnie dusza to mam se spadać do psychiatry bo on też musi zarabiac.......a może do dietetyka?....w końcu ona tez po cos studia kończył
c'est la vie  ::)
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #50 dnia: Listopada 25, 2017, 10:17:23 am »
Zięba daje przepis na wyjście  z sepsy. Do lukniecia na YT...Może to bzdura, ale " w razie czego" zapamiętałam  8)
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #51 dnia: Listopada 25, 2017, 11:07:23 am »
też mnie wq..wia  dlaczego lekarz nie patrzy całościowo

U nas ich tego nie uczą... Jak przychodzisz z katarem to leczą Ci katar ::)

Jedynym lekarzem, który przy zgłoszeniu dolegliwości hemoroidowych zapytał, czy mam jakiekolwiek inne żylaki i kazał je pokazać, był medyk z mocno wschodnim akcentem. Tylko on wyszedł dalej poza moją du** i nie zalecił tylko maści czy czopków w to miejsce, ale (lata temu to było) Detraleks działający na krążenie ogólnie. Okazał się bardzo i wreszcie długotrwale skuteczny.
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #52 dnia: Listopada 25, 2017, 11:21:48 am »
detralex i pochodne diosminy jest własnie miedzy innymi na hemoroidy ino w innej (uderzeniowej) dawce...juz w 2004 r. go zażywałam  ::).....rodzinna mi przepisała.....a że gówno pomógł to insza historia
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #53 dnia: Listopada 25, 2017, 11:36:25 am »
co do Zieby mam wiele wątpliwośc. bo chciazby według tych mnichów, z którymi rozmawiałam, to przeziębienie to nic innego jak wilgoć w organzmie, a witamina C jeszcze bardziej zakwasza.Wg nich najlepsza metoda do osuszanie. Czyli np napar z imbiru. Kiedy zaczyna nas łamacz przeziębienie to napar z imbiru nie rutinoscorbiny i inne rzeczy na bazie wit. C.Jak już nas ostro rozłoźy zalecaja banki, najlepiej tradycyjne, właśnie by osuszyć organizm.
Np kazali mi pokazać język:) jak jest na nim nalot biały to właśnie oznaka zbyt dużej wilgoci.
Powiem szczerze,ze ja dość często pije napar z imbiru, jakoś mnie przeziębienie omija, może to jest sposób:)
Kiedys trafiłam na blog Agnieszki Maciąg , odpisuje wiele sposóbów naturalnych i wiele do mnie przemawia.
Poza tym pamiętam ,ze moja babcia sama po polach zbierała zioła. Suszyła a później, w zależności od dolegliwości parzyła. Ja do tego podchodziłam raczej z machnieciem ręki a teraz żałuje ,że chciałam wchłonąć tej wiedzy
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #54 dnia: Listopada 25, 2017, 11:51:42 am »
Witamina C zakwasza? !!!! UZASADAWIA, mimo kwaśnego smaku...I Zięba za to nie odpowiada 8)
I proszę, mamy " znachorów", ale mnich...to brzmi dumnie!
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #55 dnia: Listopada 25, 2017, 12:05:58 pm »
Witamina C zakwasza? !!!! UZASADAWIA, mimo kwaśnego smaku...I Zięba za to nie odpowiada 8)
I proszę, mamy " znachorów", ale mnich...to brzmi dumnie!
Może ja źle zrozumiałam bo rozmowa była po engliszu:) , ale w każdym razie w trakcie przeziębienia bardziej polecane jest wysuszanie organizmu:) to na bank zrumiałam:)
Zresztą będziesz na Filipinach to też z wiedzą przyjedziesz.Porównasz i sama wybierzesz co dla Ciebie dobre:)
Ja staram się z kilku źródeł czytać:)
Ostatnio kręce się w towarzystwie ludzi gotujących według 5 przemian i troche związanych z medycyną naturalną. Fajne jest to w nich ,że nigdy nie mówia "jedz to bo to na 100% Ci pomoże" zawsze mówie " nie wierz nam a sama spróbuj i wystaw opinie"
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #56 dnia: Listopada 25, 2017, 12:13:40 pm »
Wczoraj gdzieś mi mem na fb mignął o treści:
znachor = ZNA CHORoby
lekarz = LEKami KARZe

Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #57 dnia: Listopada 25, 2017, 12:25:35 pm »
Aaaa...dobre😊
Anka...Mnie szklanka wody z łychą wit.C , plus cebula w skarpety, plus herbaty imbirowe stawiają do pionu w parę godzin. Te różne rutinoskorbinki w małych tableteczkach, to se mogą.
Brrr...do ust nie biorę 8)
A gotowanie wg 5ciu przemian jest wg mnie zajebiste, ale rozkoszuję się tym jedzeniem tylko na warsztatach jogi. Sama nie umiem.
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #58 dnia: Listopada 25, 2017, 12:32:14 pm »
co to znaczy "cebula w skarpety"? dosłownie to brać?
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline anka21

  • Swojaki
  • Zadomowiona
  • *
  • Wiadomości: 1366
Odp: Ukryte terapie
« Odpowiedź #59 dnia: Listopada 25, 2017, 12:40:07 pm »
Aaaa...dobre😊
Anka...Mnie szklanka wody z łychą wit.C , plus cebula w skarpety, plus herbaty imbirowe stawiają do pionu w parę godzin. Te różne rutinoskorbinki w małych tableteczkach, to se mogą.
Brrr...do ust nie biorę 8)
A gotowanie wg 5ciu przemian jest wg mnie zajebiste, ale rozkoszuję się tym jedzeniem tylko na warsztatach jogi. Sama nie umiem.
Ja wg przemian często gotuje, ale podstawowe rzeczy tupu kasza jaglana na róźny sposób, kawa wg 5 przemian o tej porze roku jest idealna , pycha mnx mnx, nawet ziemniaki gotuje tym sposobem:) tak naprawdę to zasada jest prosta.
życie jest jak pudełko czekoladek nigdy nie wiesz na co trafisz...
Moja mama po wycięciu raka piersi lewej w 2011.
pT1cMONO, Er 100%, Prg 100%, Her-.
Leczenie: 20 lamp, tamoksyfen 5 lat