Autor Wątek: Pięć produktów, które chronią przed rakiem  (Przeczytany 2785 razy)

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Pięć produktów, które chronią przed rakiem
« dnia: Lutego 06, 2018, 09:57:48 am »
https://kobieta.onet.pl/zdrowie/profilaktyka/zywnosc-ktora-najlepiej-chroni-przed-rakiem-piec-produktow-ktore-warto-jesc/g6z2167

Nie jest tego wiele i może warto pamiętać o tej piątce produktów w naszej codziennej diecie
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Pięć produktów, które chronią przed rakiem
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 06, 2018, 11:38:15 am »
oooo Dana ale mnie miło zaskoczyłaś, bo raczej nigdy się nie interesowałaś tematem zdrowego jedzenia ;) ?
 David Serven-Schreieben- autor  m.in.książki Antyrak , którą wiele razy już polecałysmy i który sam poszukiwał sposobu na zdrowie bo miał raka mózgu. A z samej książki można jeszcze się o wiele więcej dowiedzieć .
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Pięć produktów, które chronią przed rakiem
« Odpowiedź #2 dnia: Lutego 06, 2018, 01:25:17 pm »
Nie szukałam Amorku, przyszło na moją pocztę mejlową, to się tym podzieliłam
I z rańca, zamiast czarnej, zrobiłam sobie zieloną herbatkę. Kurkumę dosypuję do kawy, więc odhaczona, siemię jest w moim chlebku, cebulkę jadam z pomidorami, gzikiem (dla niepoznanianek - twarożek z mlekiem kwaśnym lub jogurtem + cebula lub szczypiorek) jeszcze muszę popracować nad czosnkiem i granatem. Co do soków to w zasadzie tylko cytryna, reszta w owocach. Na wyciskarkę jeszcze się nie skusiłam
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Coreza

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Pięć produktów, które chronią przed rakiem
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 03, 2018, 01:57:27 pm »
Oprócz granatu wszystkie produkty mają zastosowanie w mojej kuchni prawie codziennie :D uwielbiam czosnek i cebulę :)