Autor Wątek: Proszę Panie o pomoc w badaniach  (Przeczytany 3741 razy)

Offline asia1psychologia

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Proszę Panie o pomoc w badaniach
« Odpowiedź #15 dnia: Marca 18, 2017, 10:30:47 am »
Drogie Panie

Bardzo przepraszam za nie dopatrzenie jakim są literówki. Wszystkie starałam się poprawić.
Od nośnie ankiet i pytań w nich zawartych. Nie mogę ani ich zmienić ani ich poprawić ponieważ są to ankiety psychologiczne stworzone przez innych badaczy/psychologów i tylko takich mogę używać. Są to wymogi mojej uczelni. Są one trafne, rzetelne, znormalizowane, wy standaryzowane i dopuszczone do ogólnego użytku dla psychologów.
Też uważam, że ankieta badająca odczucia co do własnego ciała jest zbytnio przesadzona, jednak tak jak już mówiłam, nie mogę jej zmienić, ponieważ ankieta starci wszystkie powyższe cechy

Od nośnie określenia czasu od operacyjnego leczenia - proszę podać czas od ostatniego zabiegu.

Próba badawcza, aby wyszedł wynik istotny statystycznie musi wynosić co najmniej 60 osób.
W moich badaniach nie skupiam się na porównywaniu Pań z grupą nie rakową a na porównywaniu Pań między sobą - czyli Pań które otrzymują wsparcie z różnych źródeł np od partnera lub od przyjaciół.
Jeśli Któraś z Pań ma takie życzenie mogę po napisaniu pracy mgr ją Panią udostępnić a wtedy Panie ocenią czy moje badania miały sens i czy coś wniosły.

W żaden sposób nie chciałam żadnej z Pań urazić tą ankietą. Po prostu muszę się trzymać pewnych wymagań na które nie mam wpływu.

Oczywiście jeśli będą miały Panie jakieś pytania to postaram się na nie odpowiedzieć w miarę możliwości.

 

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Proszę Panie o pomoc w badaniach
« Odpowiedź #16 dnia: Marca 18, 2017, 11:04:04 am »
Bardzo dziękuję za wyjaśnienia; myślę, że wielu osobom rozwiały się wątpliwości :)

Jeśli moje literki zostały odczytane ironicznie - przepraszam; był to wynik jedynie nadmiaru piątkowego wina w roześmianym towarzystwie; nie powinnam w nocy siadać do laptopa ;) ALe też nie za bardzo żałuję, bo chyba sprowokowałam naszą magistrantkę do odpowiedzi  :-*

Offline asia1psychologia

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Proszę Panie o pomoc w badaniach
« Odpowiedź #17 dnia: Marca 18, 2017, 11:21:59 am »
Mimo, że w pierwszym wrażeniu wyszłam na niekompetentną, to nie miałam w zamyśle unikać rozmowy z Paniami.

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Proszę Panie o pomoc w badaniach
« Odpowiedź #18 dnia: Marca 18, 2017, 01:33:10 pm »
moje wątpliwości "od nośnie nie dopatrzeń" i nie tylko, też się chyba rozwiały...


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Proszę Panie o pomoc w badaniach
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 18, 2017, 01:53:54 pm »
dysleksję przeboleję, ale na pytania nie jestem w stanie odpowiedzieć  xhc