Autor Wątek: Przywitaj się  (Przeczytany 482819 razy)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #2715 dnia: Stycznia 08, 2024, 04:32:35 am »
Fajnie że odpoczełaś!  :oklaski:  Co do studentów to wszystko załeży od tego jak Twój organizm zareaguje na chemię, niektóre dziewczyny normalnie pracują, może też nie będziesz miała skutków ubocznych? A z węzłami to różnie bywa, niekoniecznie coś tam urosło.

A u mnie nadal zadyma. już noc a ja dopiero mam czas zerknąć w kompa



rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Zuzka

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 14
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #2716 dnia: Stycznia 11, 2024, 01:35:44 am »
Dziękuję za słowo otuchy jak zwykle. Radiolog też powiedział mi, że zmiany w węzłach chłonnych mogą być po prostu wynikiem uprzedniej biospji piersi. Podobno pachy często szaleją po biopsji gruboigłowej. Every day is a school day:) nadzieja jest, że nie jest źle:)

Zadymy trochę współczuję, a trochę zazdroszczę szczerze mówiąc, to jednak Kostaryka... ale niezmiennie życzę siły, spokoju i zdrowia. I dzięki jeszcze raz za takie ciepłe przyjęcie mnie do grupy. Jest to ogromna zgroza, ale też zaszczyt być w gronie takich niezwykłych kobiet.

Offline Nika007

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #2717 dnia: Marca 27, 2024, 07:17:58 am »
Dzien dobry wszytskim. Mam nadzieje ze jeszcze sa Panie które odwiedzaja to forum. Mam 33 lata. Wczoraj uslyszalam diagnoze rak trójujemny piersi. Szukam wsparcia w ciezkiej dla mnie chwili

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Przywitaj się
« Odpowiedź #2718 dnia: Kwietnia 02, 2024, 05:02:28 am »
Witaj! Też miałam trójujemniaka. 8cm, zajęte 7 węzłów. A było to 12 lat temu. Więc teraz umowmy się że też za 12 lat napiszesz o swoim byłym raku  :0ulan:
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia