Witamy > Witamy

nowa

(1/7) > >>

Edyta Przybylska:


        Witam ,mam na imię Edyta zarejestrowałam się w Pań Klubie ,ponieważ potrzebuję wsparcia.W styczniu wykryto u mnie

           raka piersi lewej,jestem po operacji oszczędzającej i za jakiś tydzień dwa mam rozpocząć leczenie ,które mnie przeraża.


              jeśli któraś z Pań może podpowiedzieć mi czy i jak można się fizycznie przygotować na tę trudną walkę to bardzo proszę o podpowiedzi.  Pozdrawiam Serdecznie  Edyta.


 

Amor:
Witaj Edytko ! i proszę nam tu nie paniować ;D, wszystkie siostrami od piersi jesteśmy!
Na walkę przygotujemy bo zaprawione w bojach jesteśmy i od razu dodam- spokojnie, teraz strach ma przeogromne oczy, powoli wszystko znormalnieje, tylko trzeba przejść przez trudne jednak leczenie! Zapewniam cię - słoneczko znowu ci zaświeci i będzie jak dawniej!
A jak fizycznie się przygotować?  nie pamiętam  :o może inne coś podpowiedzą? a mamy gdzieś tu  poradnik pacjenta , poszukam
coś takiego znalazłam i przeglądnij dział "Leczenie raka piersi"  ( kliknija najpierw  Strona głowna )tam jest i o operacji, chemioterapii, radioterapii itp.
https://www.zwrotnikraka.pl/przygotowac-sie-chemioterapii-praktyczne-wskazowki-dla-pacjentow/

lulu:
Edyta leczenie jest do zniesienia, ważne, abyś psychicznie się nastawiła na dobre myślenie, reszta to pikuś. Jak już będziesz wiedzieć jak będą Cię leczyć, to napisz, podpowiemy co można zrobić aby było łatwiej, lżej i przyjemniej. Dasz radę, tak jak każda z nas.

Natalia:
Witam serdecznie ,też jestem lewostronna i po oszczędzającej.Zapewne czeka cię naświetlanie ja od chwili diagnozy wmasowywałam w piersi oleju arganowy.Czy to pomogło mi bez problemu przejść terapię? Nie wiem ,ale cycek zniósł ją super.Piłam codziennie soki warzywnictwa - owocowe ( z buraczkiem czerwonym ) krewka była podczas całej chemii super.Przy problemach żołądkowych piłam rano i wieczorem zaparzone mielone siemię lniane.Pomagało na zaparcia i oslanialo śluzówki..Będzie dobrze  :0ulan:

mag:
cześć Edyto,
mam nadzieję, że u nas Ci się spodoba  :)

tak jak dziewczyny Ci napisały - na początku wszystko przeraża, ale my wszystkie przez to przeszłyśmy, więc i Ty dasz radę!

napisz jakie leczenie przed Tobą (jeśli chemia, to jaki schemat), napisz jakie miałaś receptory hormonalne i HER2 - to na pewno coś doradzimy!

super, że jesteś już po operacji, bo teraz tylko leczenie uzupełniające!
mam nadzieję, że ćwiczysz i z ręką nie masz kłopotów  :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej