Autor Wątek: Badanie magisterskie atrakcyjność i jakość życia - z góry dziękuję za pomoc :-)  (Przeczytany 1874 razy)

Offline JustynaJ

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 1
Dzień dobry, zapraszam wszystkie Panie, które chciałyby podzielić się swoim doświadczeniem i przyczynić się do podnoszenia wiedzy o jakości życia pacjentów onkologicznych do udziału w badaniu. Badanie jest dobrowolne, polega na wypełnieniu zestawu kwestionariuszy (na papierze), co zajmuje około 30 minut. Zapewniam pełną poufność udziału i ochronę danych. Wyniki w opracowaniu zbiorczym zostaną wykorzystane do pracy magisterskiej, którą piszę na wydziale psychologii USWPS w Warszawie, pod kierunkiem dr Elżbiety Zdankiewicz-Ścigały. Badanie dotyczy poczucia własnej atrakcyjności i jakości życia kobiet ze zdiagnozowaną chorobą onkologiczną. Na realizację badania umawiam się w centrum Warszawy lub na Mokotowie. Mogę też przyjechać w dowolne miejsce. Zainteresowane osoby proszę o wiadomość. Z góry bardzo dziękuję za pomoc, Justyna Jannasz :-)

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
A nie można online?Na papierze bedzie problem
Natalia

Offline renifer

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 1536
No niestety, jak Warszawa, to nie dla mnie. Natalia ma rację - nie lepiej online? Na osobiste spotkanie zawsze trudniej się umówić.
Rak piersi przewodowy inwazyjny wieloogniskowy, hormonozależny, HER-ujemny, G1 (T1cN1aM0)
chemioterapia przedoperacyjna:  FEC, Taxotere
mastektomia prawostronna: 05.2014
radioterapia, hormonoterapia (Nolvadex, Zoladex)

Offline Małgosia

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 137
Ja, jak koleżanki wyżej. Online oczywiście ,spotkanie osobiste w W-wie niemożliwe.
Pozdrawiam   :)
dg. carcinoma infiltrans NST, partim carcinoma apocrinale. G2 Her2 3+
mastektomia lewostronna+wartowniki (04.2016)
chemioterapia 4 x AC , 12 x paclitaksel
herceptyna