Autor Wątek: Drogie amazonki, bardzo potrzebuje waszej pomocy 🙏🏻❤️ Ankieta do mgr "adaptacja"  (Przeczytany 4277 razy)

Offline Ewa Cz.

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 4
Droga Amazonko jestem studentką piątego roku psychologii na Uniwersytecie Szczecińskim. Prowadzę badania na temat problemów adaptacyjnych kobiet po mastektomii. Będę bardzo wdzięczna jeżeli zechc Pani wziąć  udział, który jest dobrowolny i anonimowy. Zgromadzone dane zostaną utajona i wykorzystane wyłącznie do celów naukowych.
Link do ankiety.
https://www.survio.com/survey/d/C3Z9T0B4H7B5A1Q2C

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Powodzenia  :oklaski: :oklaski:
Natalia

Offline Ewa Cz.

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 4
Dziękuję 😊 bardzo się przyda. Dziękuję za wypełnienie ankiety i czas. Życzę dużo szczęścia uśmiechu miłości i zdrowia oczywiście ❤️❤️❤️❤️

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Ja nie mogę wypełnić ,bo jestem po oszczędzającej
Natalia

Offline Ewa Cz.

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 4
 Pani Natalio proszę spróbować jeszcze raz. Już powinno być wszystko ok😊

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
niestety nie jest ok ! ... też jestem po oszczędzającej ..
Nie da rady zaznaczyć ze była chemia i radioterapia  ::)
I nie chce mi się czasu marnować czasu po raz kolejny ...
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
w pytaniu o zawód albo  wiek jest po 200 znaków do opisu.....za dużo
natomiast w pytaniu "dlaczego zmieniło sie pani życie seksualne" tylko 100.....a tu by mozna pisać i pisać  ;D
operacja oszczędzająca raczej nie ma wpływu na pożycie....ale chemia czy hormonoterapia...ew.inne dalsze działania z powodu raka juz mają



2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Dobiegam do konca ankiety i klapa... Moje odczucia obecnie w zwiazku z chorobą?  ??? Leczenie skończyłam kilka lat temu a mam opowiadac czy chce sie poddać czy walczyć...  No cóż, ta częśc moich odpowiedzi nioe bedzie wiele warta  8)
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Pani Natalio proszę spróbować jeszcze raz. Już powinno być wszystko ok😊
pani Ewo nie dam sobie obciąć cycka,żebym mogła wypełnić ankietę ::((
Natalia

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Natalio  :oklaski:

my amazonki po oszczędzajacej to taki drugi_sort  ::)
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Natalia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Dzień dobry .  W rządny wypadku nie każę Pani odcinać sobie piersi. Jeżeli udziela pani krytyki to niech to będzie konstruktywna krytyka abym mogła z tego coś wyciągnąć.
Taką wiadomość dostałam PW .

Pani Ewo trochę poczucia humoru ,to nie krytyka ,tylko stwierdzenie faktów!!! ::(( ::((
Natalia

Offline Ewa Cz.

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 4
Natalio, czemu to robisz? Co ci to da, że wysmiejesz mnie publicznie na tym forum. Poczujesz się lepiej, ulży ci? Jeśli tak to proszę, nie krępuj się.

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Ewa, zamiast sie obrażać albo popraw ankietę, albo jeśli to z jakiegoś powodu niemożliwe, pogódź się z tym, że stracisz część potencjalnych ankietowanych. Ty masz wybór co do sposobu przeprowadzenia takiej ankiety, my nie mamy wyboru- leczenie było takie a nie inne i to nie my sie powinnysmy dostosować, żeby w ankiecie wszystko grało. Dziewczyny probowały zareagować z humorem, nie zdziwilabym sie jednak gdyby sie ktoś wkurzył.

Poswięcamy czas, bezinteresownie, żeby Ci pomóc, uwagi krytyczne też są pomocą, a nie próba wysmiania. J
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
drogie amazonki
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpnia 29, 2017, 07:00:30 pm »
Wypełniłam, ale przyznam, że ostatnie  dwa pkty czyli pytania o reakcje odwaliłam na oślep  bo nie starczyło mi cierpliwości , za dużo, zbyt podobne 
Ewa nie obrażaj się bo u nas zawsze na wesoło  ;) jakoś wszystko staramy się w żart obrócić - to tez tak po chorobie- na przekór  ;)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat