Autor Wątek: Xanderla i Clarzole  (Przeczytany 33401 razy)

Offline Sylda

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Xanderla i Clarzole
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpnia 08, 2021, 09:08:01 am »
Dziękuję za odpowiedź ... W ulotce jest napisane że wypadają włosy i u mnie to się potwierdza ...

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Xanderla i Clarzole
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpnia 08, 2021, 09:29:54 am »
W aptece jest do kupienia RADICAL MED -koncentrat przeciw wypadaniu włosów .Bardzo skuteczny .Wciera się go 2-3 razy w tygodniu w skórę głowy po umyciu włosów ( nie zmywa) .Ja stouję i bardzo pomaga.
Natalia

Offline Sylda

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Xanderla i Clarzole
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpnia 08, 2021, 09:35:41 am »
Dziękuję ... Kupię ... Ale nie wiem czy coś pomoże jak to wszystko dzieje się wewnątrz ... Zablokowane jajniki nie produkują estrogenów odpowiedzialnych za piękną fryzurę ... Jestem też w trakcie chemioterapii ... Taksanole czyli tzw biała chemia ... Po chemii nie wypadł mi ani jeden włos ... Mam 12 co tygodniowych cykli ... Przy 7 Pani dr wdrożyła mi xanderla i po ok 2 tyg zaczęły mi wypadać garściami włosy ... Jestem przerażona ... Bo o tyle ile przy chemii liczyłam się z takim skutkiem ubocznym ... O tyle przy tych hormonach nikt nie jest mi w stanie odp kiedy to się skończy i czy w ogóle ... I najważniejsze ... Czy włosy w ogóle odrosną ...

Offline AniaM

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 118
Odp: Xanderla i Clarzole
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpnia 08, 2021, 02:06:13 pm »
Nie martw się włosy odrosną  O0
Ja Xanderle brałam ładnych parę miesięcy przed chemią i włosy mi nie wypadały, natomiast po 3 białej chemii jak umyłam głowę to więcej włosów zostało w wanie niż na głowie. Po skończeniu wszystkich chemii (białej 12 cykli i 4 czerwonej) włosy zaczęły odrastać i to ładne loczki (wcześniej miałam lekko falowane). Ponad rok minęło jak zapuszczam włosy, Xanderlę biorę nadal i może trochę włosy lekko wypadają ale nie bardziej niż mojej córce - stosuję jakieś odżywki i nie jest źle. Myślę jednak, że Twoje włosy też bardziej po chemii wypadają niż po Xanderli.
Trzymaj się - będzie dobrze  :0ulan:
"My decydujemy tylko o tym jak wykorzystać czas, który nam dano." GANDALF

Offline Sylda

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 7
Odp: Xanderla i Clarzole
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpnia 08, 2021, 02:15:19 pm »
Ok dziękuję za informację ... Muszę poczekać do końca chemii ....zostały mi jeszcze 3 wlewy ... Chciałabym aby to był efekt chemioterapii