Autor Wątek: POLACY! Jesteście zatruci metalami ciężkimi, alarmują szczecińscy naukowcy.  (Przeczytany 2718 razy)

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Oj tam, oj tam. Pewnie ma to wpływ jakiś ale patrząc na te wyniki, to wy wszystkie tam na południu, gdzie przemysł emitował i jeszcze emituje szkodliwe składniki, powinnyście już, aż strach myśleć. Ja raczej mieszkałam zawsze z dala od wielkiego przemysłu i historia podobna. Nie ma co się straszyć. Pan profesor musi troszkę namieszać, bo musi zdobyć fundusze na badania i niech tak zostanie.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Pewnie masz racje Lulu, ale wypełnienia amalgamatowe to pewnie wszyscy mieli w zębach  ::((
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
I do tej pory mają. Ja jak po chorobie leczyłam zęby, to mówiłam, że jestem pacjentem onkologicznym, miałam białe plomby ale i koszt większy, prywatnie chodziłam. Wcześniej też prywatnie ale amalgamat dawali.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline paparapa

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: POLACY! Jesteście zatruci metalami ciężkimi, alarmują szczecińscy naukowcy.
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 02, 2019, 03:40:37 pm »
Ja od jakiegoś czasu stosuję płukanki w formie oleju kokosowego, podobnoć to wyciąga toksyny z organizmu. Nie wiem na ile to skuteczne, trzeba by było badania krwi zrobić przed rozpoczęciem płukania i 2-3 miesiące od rozpoczęcia.
Zaszkodzić nie zaszkodzi, dziennie około 15 minut płukania, w tym czasie zajmuję się czytaniem książki albo oglądam TV żeby czas przyjemnie upłynął.

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: POLACY! Jesteście zatruci metalami ciężkimi, alarmują szczecińscy naukowcy.
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 02, 2019, 05:02:04 pm »
a ja pod spodem artykułu znalazłam takie info:
"P.S. Informacje przedstawione w artykule nie są pisane przez lekarza. Nie są one fachową opinią, ani poradą medyczną. Nie mogą zastąpić opinii i wiedzy pracownika służby zdrowia, np. lekarza. Wszelkie rady, które są na mojej stronie stosujesz wyłącznie na własną odpowiedzialność."
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: POLACY! Jesteście zatruci metalami ciężkimi, alarmują szczecińscy naukowcy.
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 02, 2019, 07:46:31 pm »
 :-*  :-*   :-* Lulu  :-*
Poczekamy ! Poczekamy, zobaczymy jaka to info !!!!!
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska