Różności > Zdrowe jedzenie

POLACY! Jesteście zatruci metalami ciężkimi, alarmują szczecińscy naukowcy.

(1/2) > >>

Parabola:
https://www.odkrywamyzakryte.com/polacy-zatruci-metalami-ciezkimi/?fbclid=IwAR1jQW3jcQflValB99hnLPhwwxHEkzFSktDHUTas2GjEB-XN2G9A91ogEyE

lulu:
Oj tam, oj tam. Pewnie ma to wpływ jakiś ale patrząc na te wyniki, to wy wszystkie tam na południu, gdzie przemysł emitował i jeszcze emituje szkodliwe składniki, powinnyście już, aż strach myśleć. Ja raczej mieszkałam zawsze z dala od wielkiego przemysłu i historia podobna. Nie ma co się straszyć. Pan profesor musi troszkę namieszać, bo musi zdobyć fundusze na badania i niech tak zostanie.

Parabola:
Pewnie masz racje Lulu, ale wypełnienia amalgamatowe to pewnie wszyscy mieli w zębach  ::((

lulu:
I do tej pory mają. Ja jak po chorobie leczyłam zęby, to mówiłam, że jestem pacjentem onkologicznym, miałam białe plomby ale i koszt większy, prywatnie chodziłam. Wcześniej też prywatnie ale amalgamat dawali.

paparapa:
Ja od jakiegoś czasu stosuję płukanki w formie oleju kokosowego, podobnoć to wyciąga toksyny z organizmu. Nie wiem na ile to skuteczne, trzeba by było badania krwi zrobić przed rozpoczęciem płukania i 2-3 miesiące od rozpoczęcia.
Zaszkodzić nie zaszkodzi, dziennie około 15 minut płukania, w tym czasie zajmuję się czytaniem książki albo oglądam TV żeby czas przyjemnie upłynął.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej