Autor Wątek: Prośba - praca dyplomowa  (Przeczytany 2323 razy)

Offline jckdwsk

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 2
Prośba - praca dyplomowa
« dnia: Lipca 16, 2019, 12:11:13 pm »
Nazywam się Jacek Dajewski i jestem studentem czwartego roku wzornictwa w poznańskiej School of Form, Uniwersytetu SWPS. Aktualnie pracuję nad projektem dyplomowym, który dotyczy trudności emocjonalnych w rodzinach dotkniętych chorobą nowotworową. Wybór tematu nie jest przypadkowy – w listopadzie zeszłego roku na nowotwór zmarła moja mama i na własnej skórze doświadczyć mogłem trudności w rozmowie z bliskimi o emocjach związanych z wydarzeniami tamtego okresu. Z tego powodu częścią mojego projektu dyplomowego będzie zaprojektowanie planszowej gry komunikacyjnej mającej na celu ułatwienie ludziom rozmowę o przeżywanych emocjach wywołanych chorobą i śmiercią. Potrzebuję więc Państwa pomocy. Bardzo proszę o wypełnienie poniżej ankiety. Ankieta podzielona jest na dwie części: pierwsza dedykowana jest bliskim osób chorujących na nowotwór, a druga – osobom chorującym. Jeśli nie chcesz/nie możesz, nie musisz odpowiadać na wszystkie pytania. Ankieta ma charakter anonimowy, a jej wyniki zostaną użyte wyłącznie w celach naukowych, tj. na potrzeby mojej pracy dyplomowej.

Załączam ankietę: https://www.zwrotnikraka.pl/topic/projekt-dyplomowy-zwiazany-z-profilaktyka-emocjonalna-nowotworu-prosba-o-pomoc/

Bardzo dziękuję


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScRfbJJ0enoqdzoPTLmQvRc-onSKQuni3-0uOai6n9Jw3TLtg/viewform

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Prośba - praca dyplomowa
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 16, 2019, 02:49:22 pm »
Trochę mam problem na początek. Po pierwsze- należę do obu kategorii. chorowałam na raka oraz mam/miałam  w rodzinie chorych na raka. Po drugie- ponieważ tych chorych krewnych było więcej to nie wiem którą z nich wybrać na potrzeby tego testu
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Prośba - praca dyplomowa
« Odpowiedź #2 dnia: Lipca 16, 2019, 03:10:01 pm »
uzupełniłam i wysłałam
Natalia

Offline jckdwsk

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Prośba - praca dyplomowa
« Odpowiedź #3 dnia: Lipca 16, 2019, 10:00:41 pm »
Trochę mam problem na początek. Po pierwsze- należę do obu kategorii. chorowałam na raka oraz mam/miałam  w rodzinie chorych na raka. Po drugie- ponieważ tych chorych krewnych było więcej to nie wiem którą z nich wybrać na potrzeby tego testu

Może Pani wypełnić dowolną albo obie kategorie, - w rubryce osoby chorującej może pani opisać doświadczenia które przeżywała Pani w trakcie swojej choroby, a w części osoby zdrowej o przeżyciach związanych z relacjami z osobami chorującymi w Pani rodzinie.

Dziękuję

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Prośba - praca dyplomowa
« Odpowiedź #4 dnia: Lipca 18, 2019, 06:13:30 pm »
No to wypełniłam
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia