Autor Wątek: Edukacja pacjentek po mastektomii-ankieta badawcza  (Przeczytany 647 razy)

Offline motylek840

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 2
Edukacja pacjentek po mastektomii-ankieta badawcza
« dnia: Kwietnia 07, 2022, 12:11:52 pm »
Szanowne Panie,

nazywam się Agata Nowicka i jestem studentką kierunku Pielęgniarstwo II stopnia na Warszawskiej Uczelni im. Tadeusza Koźluka. Zwracam się do Pań z uprzejmą prośbą o pomoc w wypełnieniu ankiety oraz wzięcie udziału w badaniu. (link do ankiety poniżej)

Celem badania jest zebranie informacji na temat poziomu edukacji pacjentek po zabiegu mastektomii. Badanie jest całkowicie anonimowe, a zebrane informacje posłużą tylko i wyłącznie do napisania mojej pracy magisterskiej.

W pytaniach wyboru proszę o zaznaczenie odpowiedzi, natomiast w wykropkowane pola bardzo proszę o wpisanie własnej odpowiedzi.

Z góry Serdecznie Dziękuję za pomoc ,za poświęcony mi czas oraz udzielnie odpowiedzi!


https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbexFsizEJ3AUdiQZZtxCeeHhP9w56F-aobKcG89uiGBGpZg/viewform?usp=sf_link








Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Edukacja pacjentek po mastektomii-ankieta badawcza
« Odpowiedź #1 dnia: Kwietnia 07, 2022, 04:39:12 pm »
Aby w moim przypadku ankieta była prawidłowo wypełniona, to punkty 6 i 7 powinny mieć dodatkową linijkę "inne", bo nie mieszczę się w tych ściśle oznaczonych punktach.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Edukacja pacjentek po mastektomii-ankieta badawcza
« Odpowiedź #2 dnia: Kwietnia 09, 2022, 04:36:13 am »
bardzo przygnębiająca będzie ta moja ankieta... Na oddziale gdzie miałam mastektomię pielęgniarki nie zajmowały się żadnym informowaniem, gdybyśmy się nie domagały żeby przyszła rehabilitantka pokazać nam podstawowe ćwiczenia to nawet by tego nie było, przyszła późnym popołudniem dzień przed moim wypisem (byłam w szpitalu 4 dni). W szpitalu dali nam ulotki i płytę CD, w ankiecie nie było takiej opcji zdobywania wiedzy.
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline motylek840

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Edukacja pacjentek po mastektomii-ankieta badawcza
« Odpowiedź #3 dnia: Kwietnia 10, 2022, 09:43:55 pm »
dobry wieczór , bardzo dziękuje Paniom za komentarze pozwoliło mi to uzupełnić ankietę o wskazane przez Panie potrzebne kwestię.
Bardzo mi zależy aby mogły Panie wziąć udział w badaniu ,także zamieszczam poprawioną ankietę poniżej.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfbexFsizEJ3AUdiQZZtxCeeHhP9w56F-aobKcG89uiGBGpZg/viewform?usp=sf_link

Pozdrawiam