Autor Wątek: Ankieta Ocena jakości życia kobiet chorych na nowotwór piersi leczonych chirurgi  (Przeczytany 367 razy)

Offline cheryl669x9

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 1
Witam, jestem studentką pielęgniarstwa na studiach magisterskich. Piszę pracę na temat oceny jakości życia kobiet chorych na nowotwór piersi po zastosowanym leczeniu chirurgicznym. Proszę o wypełnienie ankiety. Ankieta jest anonimowa, a zebrane wyniki posłużą mi wyłącznie do napisania pracy. Dziękuję każdemu za wypełnienie kwestionariusza.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfDyRrsAF33owbXtmc0xLyu2qXTwE9YxUj7fDGN9Z3bammU2w/viewform

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Ankieta Ocena jakości życia kobiet chorych na nowotwór piersi leczonych chirurgi
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 09, 2023, 11:54:08 am »
Chciałam wypełnić ale jeśli to ma być zgodnie z prawdą to nie mogę. Na pytanie "Jaki rodzaj leczenia chirurgicznego został u Pani wykonany? *" nie ma możliwości podania mojego rodzaju. Proponuje w bardziej rozbudowanych pytaniach na koniec dodawać "inne", z możliwością wpisu własnego, i tak w jednym z poprzednich pytań naciągnęłam trochę odpowiedź, nie chciałam brnąć dalej w nieścisłości. Wiek, miejsce zamieszkania, to jest prosta odpowiedź ale już lata po chorobie .... Jestem po dwóch zachorowaniach w różnych latach, z różną metoda zabiegu. Ankieta nie dla mnie.

31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna