Autor Wątek: Spotkałam nieboraka przed 35 wiosną życia  (Przeczytany 11620 razy)

Offline Aneta

• Grupa początkująca
  • *
Odp: Spotkałam nieboraka przed 35 wiosną życia
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 21, 2018, 09:10:31 am »
Informacji o węzłach jeszcze nie mam, ale prawdopodobnie również zajęte (czekam na wyniki powtórzonej biopsji), pocieszam się tym, że badania pod kątem przerzutów na płuca itd nic nie wykazały, i T2. Bałam się, że wyjdzie wyższe T. To moje świństwo jest strasznie agresywne, USG w kwietniu wskazało sporo mniejszy rozmiar, i czyste węzły.

Offline roza3

• Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 21, 2018, 09:25:54 am »
ja wprawdzie G2 ale też trójujemna i z mutacją
trzymaj się mocno
:-*
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1

Offline Natalia

• Swojaki
  • Uzależniona
  • *
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 21, 2018, 09:55:54 am »
Aneta skoro w kwietniu miałaś wynik,dlaczego dopiero teraz rusza terapia?
Natalia

Offline Aneta

• Grupa początkująca
  • *
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 21, 2018, 10:41:05 am »
USG w kwietniu wskazało na gruczolowlokniaka, Pani poleciła mi wizytę u onkologa w celu usunięcia go. Od tego czasu spędziłam 2 miesiące w kolejkach i w oczekiwaniach na wyniki biopsji. Wszystko ruszyło się dopiero gdy okazało się, że to jednak nie jest łagodna zmiana...

Offline Amor

• Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • carpe diem
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 21, 2018, 07:02:22 pm »
Anetko dobrze, że już terapia trwa i niech szybko czas mija , a ty wracaj do zdrowia. Ja wprawdzie byłam dużo starsza gdy zachorowałam, ale jestem 12, 5 roku od tego tragicznego dnia  i 11,5 od wznowy . Była  u nas Anulka która zachorowała  w podobnym wieku do Twojego  i zdążyła  później córkę urodzić.  Mama zdrowa, a Mała  ma już teraz 11 lat :)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline tenesisa

• Grupa początkująca
  • *
« Odpowiedź #80 dnia: Sierpień 28, 2018, 11:39:52 am »
Aż serce rośnie, jak widzę posty kobiet, które już przez to przeszły i nadal potrafią iść pozytywnie przez życie. A wszystkim, które nadal walczą, życzę powodzenia!