Autor Wątek: Ankieta ,,Dostępność i jakość fizjoterapii u kobiet po mastektomii"  (Przeczytany 399 razy)

Offline kejtikatie

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 1
 Szanowne Panie,
Nazywam się Katarzyna Reluga, jestem studentką  V roku na uczelni Wyższej Szkoły Zdrowia. Chciałbym serdecznie zachęcić do wypełnienia ankiety, dzięki której zgromadzę informacje niezbędne do napisania pracy magisterskiej.
Badanie dotyczy Dostępności i jakości fizjoterapii u kobiet po mastektomii. Jest ono skierowane do kobiet powyżej 20 roku życia, które przeszły operację usunięcia piersi i odbyły fizjoterapię.
Ankieta  jest całkowicie anonimowa, składa się z 28 pytań, a jej wypełnienie zajmie nie więcej niż 10 minut.
Dziękuję za poświęcony czas.
https://forms.gle/BczCkyEGcZhQUD718

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Ankieta ,,Dostępność i jakość fizjoterapii u kobiet po mastektomii"
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 14, 2023, 11:31:15 pm »
Bardzo chciałam wypełnić ankietę ale brak konsekwencji w ułożeniu pytań, nie pozwolił. Jeśli zadaje się pytanie "czy korzystała pani z usług fizjoterapeuty" i ja, zgodnie z prawdą, odpowiadam, że nie, to dalsze pytania, na które musi paść odpowiedź są zbędne. W tym sensie zbędne, że nie pozwolą zakończyć ankiety. Przecież na podstawie jednego spotkania rehabilitantki w szpitalu, nie mogę ocenić pracy fizjoterapeutów, czy też dostępu do nich.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna