Autor Wątek: Tamoxifen nocne skórcze i dieta.  (Przeczytany 763 razy)

Offline Stary Zgryzliwy Tetryk

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 1
Tamoxifen nocne skórcze i dieta.
« dnia: Lutego 21, 2023, 12:56:20 pm »
Dzień dobry Szanownym Paniom !
Może wyrywam się jak Filip z konopi ale chcę się podzielić moim cennym odkryciem . Jako szczęśliwy pożeracz Tamoxifenu od dwóch lat spędzałem miło noce spacerując po mieszkaniu i nie tylko .Oczywiście w ten sposób walczę z bolesnymi skurczami nie tylko nóg. Podejmowałem różne próby usunięcia tej drobnej niedogodności z marnym skutkiem i tu przypadek sprawił cud .Uporczywy gastrit zmusił mnie do całkowitego odstawienia kawy . Od paru dni nie mam skurczów . Myślę że kawa powodując nawet bezobjawowy gastrit zaburza wchłanianie elektrolitów . Prosta rzecz a robi różnicę nie łażę po nocy po domu , nie wypadam z krzykiem z łóżka ! Przepraszam za przydługi wywód ale może to pozwoli komuś w nocy odpocząć
                                                                                                                                                        Pozdrawiam.
  P.S. - warto też sprawdzić interakcje miedzy lekami - np jest chyba tylko jeden antydepresant który spokojnie można łykać z Tamoxifenem.

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Tamoxifen nocne skórcze i dieta.
« Odpowiedź #1 dnia: Lutego 25, 2023, 03:53:32 am »
Wprawdzie tamoxifenu nie brałam ani nie biorę ale być może jakiemuś kawoszowi sie przyda taka ciekawa  informacja. Tylko pewnie ci co zbytnio kochają kawę będą woleli skurcze   O0 Witaj na forum!  :welcome: :0ulan:
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2023, 03:55:35 am wysłana przez braja »
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia