Autor Wątek: Witam wszystkich ,proszę o pomoc.  (Przeczytany 478 razy)

Offline BeataLodz1968

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 1
Witam wszystkich ,proszę o pomoc.
« dnia: Czerwca 29, 2023, 05:29:16 pm »
Witam Serdecznie mam na imię Dominika, od kilkunastu lat moja mama zmaga się z rakiem. Sama jestem osobą niepełnosprawną od dziecka masa chorób genetycznych. Moja mama jak to osoba chorująca popadła i w mega depresję , w pracy szykanowana ze względu na brak włosów , a mi serce pęka. Nie stać mnie w żaden sposób na zakup jej nowej peruki żeby czuła się znów komfortowo i pewnie. Może któraś z Pań ma jakąś używaną którą chętnie odda w czyjeś ręce ? a nam posłuży :) Najlepiej mama czuje się w blond z względu na straszne ciemne worki pod oczami i z grzyweczkę . Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka i miłego dnia.

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Witam wszystkich ,proszę o pomoc.
« Odpowiedź #1 dnia: Lipca 04, 2023, 04:09:56 am »
Witaj Dominiko! Niesety ja swoją oddałam parę miesiecy temu, więc nie pomogę, poza tym moja była czarna. Ale mamie przysługuje refundacja na perukę. Tylko nie pamiętam jak często można kupować nową na NFZ. Bardzo tanio można kupić peruki w sklepach chińskich. Wiadomo, nie są zbyt trwałe ale kieszeni nie obciążą. Możesz też spróbować na wyprzedażach i w ciuchlandach, moja mama kupiła sobie kiedyś ciuchlandową za 5zł
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia