Autor Wątek: THE HERO czyli badanie partnerów kobiet chorych onkologicznie  (Przeczytany 766 razy)

Offline AgnieszkaSWPS

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 1
THE HERO czyli badanie partnerów kobiet chorych onkologicznie
« dnia: Stycznia 15, 2024, 03:48:28 pm »
dzień dobry ,
zwracam się z wielką prośbą o pomoc.
Wspólnie z koleżanką Ada Fit pod czujnym okien znakomitej psychoonkolog Agnieszka Trawicka prowadzimy badania do pracy magisterskiej na bardzo niszowej grupie. Przyglądamy się partnerom kobiet, będących w różnych stadiach choroby onkologicznej gruczołu piersiowego.
Pragniemy poznać bliżej potrzeby wspierających mężczyzn oraz zaobserwować, w jaki sposób i z jaką siłą choroba partnerki wpłynęła na nich samych.
Mamy wielki problem w uzyskaniu odpowiedniej ilości ankiet - brakuje nam zaledwie 15, aby cała praca nie poszła na marne.


Będziemy niezwykle wdzięczne jeśli zdecydujecie się Panie nam pomóc
https://docs.google.com/forms/d/1AAzQ8CNlRuO9qoH-YNInfX58KvzNeDZq3LOffRgazow/edit?ts=6513368a


Z góry dziękujemy i życzymy dużo siły i zdrowia!


Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: THE HERO czyli badanie partnerów kobiet chorych onkologicznie
« Odpowiedź #1 dnia: Stycznia 15, 2024, 11:11:42 pm »
Bardzo ciekawy temat, jeszcze takiego nie widziałłam. Ja nie mam partnera ale zerknęlam na ankietę z ciekawości, bo tata i mama też mieli raka,  jak również ciocia i wujek. Z tego co widzę to ankieta odnosi się wyłącznie od partnerów  osób aktualnie chorujących a także osoby na emeryturze oraz wdowcy  nie mogą jej wypełnić. Warto to uwzględnić w opisie żeby niepotrzebnie nie stresować ludzi. Trochę szkoda że pominięto emerytów ponieważ jest to grupa wiekowa w której jest największa liczba chorych na nowotwory. Zyczę powodzenia!
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia