Autor Wątek: Biopsja cienkoigłowa  (Przeczytany 24506 razy)

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Biopsja cienkoigłowa
« Odpowiedź #30 dnia: Września 14, 2018, 10:14:47 pm »
Zwykle chirurg onkolog, dysponujący w swoim prywatnym gabinecie USG, jak widzi coś podejrzanego, od razu robi biopsję. oczywiście za dodatkową kasę, a nie w ramach zapłaty za USG i wizytę. Jeśli potrzebujesz skierowania na biopsję i chcesz robić to na NFZ, najpierw musisz się dostać na USG w odpowiedniej placówce onkologicznej. Termin pewnie nie natychmiastowy lub zarejestrować na wizytę u onkologa i też pewnie na termin poczekać. On zdecyduje, co dalej.
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Roxa

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Biopsja cienkoigłowa
« Odpowiedź #31 dnia: Października 21, 2018, 12:28:11 am »
Witam jestem tu nowa i mam pytanie bo mam wizytę na Ursynowie 07.11.2018 u dr Grous Aleksander  - chirurg onkolog ale wcześniej chcę zrobić biopsję i zapisałam się na Miłą do dr Postolskiego a teraz widzę że przyjmuje tam dr Grous do którego jestem zapisana w szpitalu. Czy któraś z Was słyszała o tym lekarzu i może coś powiedzieć o nim ? Zastanawiam się czy nie zrobić u niego biopsji skoro mam dalej u niego wizytę w szpitalu ???????

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Biopsja cienkoigłowa
« Odpowiedź #32 dnia: Kwietnia 18, 2019, 06:54:52 am »
przykro mi Roxy, że od października nikt Ci nie odpowiedział,
mam nadzieję, że już przekonalaś się, że dr Grous to świetny lekarz,
ja słyszałam o nim same dobre rzeczy, to bardzo dobry lekarz (i w bonusie mogę dodać, że bardzo przystojny  >:( )

jeśli jeszcze tu zajrzysz, napisz, co u Ciebie


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich