Różności > Kawiarenka

Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?

<< < (2/3051) > >>

Parabola:
Łaa Amorku brawo !!!!!!

Amor:
Dzięki, ale nie był to wielki wyczyn!  ;D

agawa:
Amorku, super :) Może i nie wyczyn fizyczny, za to na pewno występ na scenie to wyczyn emocjonalny:) :) :)
Z pewnością wyglądaliście ślicznie :) Razem z czarnym strojem Waszego mistrza ;)

Z mojego podwórka: byłam dziś na Targach Książki. I wystałam, wyczekałam, upolowałam dwie dedykacje książkowe :)
Od Pani Romy Ligockiej  ztx I od Pana Adama Wajraka  ztx

Mała rzecz, a tyle radochy mi sprawiła. W gratisie chwile rozmowy z obydwojgiem  ztx

A już wychodząc powiedziałam 'dzień dobry' dwum paniom, co na schodkach przysiadły: Pani Korwin-Piotrowskiej i Pani Monice Jaruzelskiej. Obie kolorowo ubrane, wyluzowane, ewidentnie bardzo zaprzyjaźnione :)

Dodać muszę koniecznie: z okazji Targów po raz pierwszy byłam na Stadionie Narodowym. Robi wrażenie :) Na prawdę wspaniały obiekt :)

Ot, taki miły dzień miałam

sasky7:
Zasmuciła mnie dziś ... zgaszona belka na różowym ...
... i wiadomość o Marku Jackowskim.


A uradowały ... Wasze TU wpisy: tekst lulu o torcie i wnuczku, występy "festyńskie" Amora i udana inauguracja stadionowo/narodowa agawy.
   ztx

"Miłych snów, kolorowych snów, i ... dobranoc"
 

Mirusia:
Cenię sobie Monikę Jaruzelską. Podobał mi się jej wywiad, ostatnio widziany przeze mnie w necie, z Bartkiem Prokopowiczem, w którym była bardzo wyważone i potrafiła, moim zdaniem, zadawać trudne pytania, chyba też dosyć trudnemu gościowi.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej