Autor Wątek: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?  (Przeczytany 2068582 razy)

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #300 dnia: Czerwca 11, 2013, 10:55:03 pm »
no ona miła  i mądra, mamę moja teraz  leczy i mi przy okazji recepty serwuje bo ja zdrowa .
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #301 dnia: Czerwca 11, 2013, 11:05:02 pm »
Amorku, gratulacje dla Rodziców i Dziadków. Och wspaniały, ale i zarazem trudny czas przed Wami.  :-*
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline Perła

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4867
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #302 dnia: Czerwca 12, 2013, 12:03:58 am »
 Również gratuluję Amorku i trzymamy kciuki!
Mnie dziś ucieszyła przyziemna sprawa. Kupiłam sobie w Zarze spodnie...dla mnie ideał: lekko wiszący krok, sprane, szare...wyglądają, jakby ktoś się w nich przeczołgał. Mina Marka, że jeszcze za to zapłaciłam...bezcenna >:D
rak przewodowy piersi (carcinoma ductale  infiltrans) G2
 operacja oszczędzająca 2009,
 trzy węzły pachowe zajęte,
 chemioterpia 6x AC
 radioterapia
 tamoxifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #303 dnia: Czerwca 12, 2013, 12:52:58 am »
Amorku - dołączam do grona serdecznie gratulujących :-*

Mina Marka, że jeszcze za to zapłaciłam...bezcenna >:D
Perła xhc To zdanie sprawiło mi dziś wiele radości xhc
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline kasia82

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 32
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwca 12, 2013, 08:34:12 am »
Jest ,hurra, jest groszek z serduszkiem bijącym!  ztx ( dziś wieczorem usg pokazało ,ze jest) ztx( mam Zuzię na myśli oczywiście! :D

Amorku wzruszyłam się...  Gratuluję Wam bardzo

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwca 12, 2013, 09:21:19 am »
Jeszcze raz dziękuję , oby dalej tez tak szczęsliwie się rozwijało! Na razie na dzień dobry widzę biust, a potem zauważam jego właścicielkę -  Zuzię:).
 Dzis będę znow  u Hani i Olusia robic za Babe Jagę!:) Dostali od całej rodzinki kolorowy domek do ogrodka i szalejemy. Oni jako Jas i Małgosia, sprzątają ,( Jasiu poluje ,ostatnio musiałam go przyhamowywac bo z bajsbloem gonił za jamnikiem), Małgosia potem gotuje . Następnie ćwiczę ich na batucie ( tez dostali wraz z domkiem ) i troszeczkę podmęczeni kontynuują lżejsze zabawy:).Wreszcie wraca zmęczona i nerwowa mamusia i jestem wolna! Dana - a u ciebie jeszcze trzeci maluszek, no to już wyzwanie!
 Wczoraj przeczekałam nerwowe wieści robiąc się na bóstwo ( czego i tak nie widać) u fryzjera , a potem u kosmetyczki . DZis zamierzam jeszcze zrobić zakupy prezentowe przed wyjazdem do rodzinki. Cieszę się bo słoneczko wreszcie zaświeciło po wczorajszej ulewie
! Chłopa czyli dziada przyszłego olewam cienkim sikiem i z uśmiechem, może i głupawym ruszam w dzień! Miłego!!!
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwca 12, 2013, 09:58:44 am »
Jasiu poluje ,ostatnio musiałam go przyhamowywac bo z bajsbloem gonił za jamnikiem), Małgosia potem gotuje .


Jako faministka zgłoszę swoje veto  8) A może by tak odwrotnie? Jasiowi przyda się umiejętność zadbania o siebie i w przyszłości nie będzie zależny od kobiety, a Małgosi odrobina zawalczenia też będzie pomocna ;)
*
Piękną pogodę dziś mamy, prawda?
Amorku - nieodmiennnie myślę o Twoim babiowaniu :) i snuję plany jakiegoś zadziałania. Cóż... tylko snucie intryg mi zostało... przynajmniej na razie...

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwca 12, 2013, 11:07:40 am »
Ha,ha,ha  w pierwszej wersji pisałam o Jasiu i Małgosi , a w nawiasie  był dopisek -przepraszam feministki) ! :) Niestety skasowało się! Powiedz mi Aga jak to możliwe ,ze ten mały diabełek biega wciąż jako rycerz , walczący ze smokiem,ratujący królewnę ,a Hania jest zawsze pikną dziewczyną w wiezy! Wcale im tego nie wpajamy,nawet próbowałam Olka przebierać za królewną ( owszem peruka ze złotymi lokami nawet mu się podobała), ale zdecydowanie prawdziwy  chłop w nim siedzi. Już się kiedyś zastanawiałam czy możliwy testosteron u takiego malucha??? :D Dzis spróbuję odwrotnie! :)
Ciekawam jestem tych intryg ??? ;)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #308 dnia: Czerwca 12, 2013, 08:36:57 pm »
Widzę, że szefowe posprzątały trudny wątek?
I słusznie. Nie będzie nikogo korcić.
W necie ciężko się rozmawia, a właściwie trudno to nazwać rozmową, na niektóre tematy  :)

Offline Becia

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3537
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwca 12, 2013, 09:42:05 pm »
Jest ,hurra, jest groszek z serduszkiem bijącym!  ztx ( dziś wieczorem usg pokazało ,ze jest) ztx( mam Zuzię na myśli oczywiście! :D

nareszcie trafiłam na wyczekiwaną wiadomość  :), a wchodząc tu, wcale nie podejrzewałam, że właśnie tutaj ją przeczytam  :P
przyznaję się bez bicia, że dzisiaj pierwszy raz weszłam do tego wątku... czytam od tyłu (tzn. od ostatniej strony  ;)) i... widzę radosny wpis Amorka  ztx
nie ogarnęłam jeszcze do końca tego fioletowego  :-[

Romka, gratulacje dla przyszłych dziadków  :)


...nawet próbowałam Olka przebierać za królewną ( owszem peruka ze złotymi lokami nawet mu się podobała), ale zdecydowanie prawdziwy  chłop w nim siedzi.

w pierwszej chwili (zapomniawszy, że braciszek Hani też ma tak na imię) myślałam, że Twojego Olka przebierałaś za królewnę ze złotymi lokami  xhc
« Ostatnia zmiana: Czerwca 12, 2013, 09:47:00 pm wysłana przez Becia »
"Człowieczy los nie jest bajką ani snem.
Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem."

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwca 12, 2013, 09:44:16 pm »
 xhc
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwca 12, 2013, 10:36:56 pm »
myślałam, że Twojego Olka przebierałaś za królewnę ze złotymi lokami  xhc[/font][/color]

Ależ dla mnie to było oczywiste. Nawet oczami wyobraźni widziałam Olka_duzego w peruce i całej reszcie, czyli różowej królewnianej sukieneczce  >:D
Proszę o nie czynienie mi rozczarowania.... ;)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwca 12, 2013, 11:30:35 pm »

Proszę o nie czynienie mi rozczarowania.... ;)[/i][/font][/size][/color]
xhc
A ja dziś miałam dobry dzień. Od bardzo dawna nie czułam się tak dobrze (czyli w ogóle dobrze) psychicznie: pracowałam krótko, potem pojechałam do Wrocka w sprawie finalizacji mojej nieszczęsnej ponadczasowej rekonstrukcji - ale nie to mnie nastroiło pozytywnie, bo nic konkretnego nie załatwiłam.  Chwilowo zapomniałam o problemach, posiedziałam sobie bezmyślnie na ławeczce w parku, niespiesznie przespacerowałam się na dworzec, zdrzemnęłam w autobusie...- pewnie to z powodu słońca, bo innej przyczyny nie doszłam :)
Chociaż...  może taka, że syn ze szkoły przysłał mi smsa, że zamiast spodziewanej na 100% dwói z chemii będzie miał trójkę. Skoro napisał od razu, to musiało go to ucieszyć, a skoro on zadowolony, to i ja, bo zaczęłam już zapominać, jak wygląda szczęśliwy i uśmiechnięty...
 :)
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #313 dnia: Czerwca 12, 2013, 11:38:10 pm »
Jest ,hurra, jest groszek z serduszkiem bijącym!  ztx ( dziś wieczorem usg pokazało ,ze jest) ztx( mam Zuzię na myśli oczywiście! :D

nareszcie trafiłam na wyczekiwaną wiadomość  :), a wchodząc tu, wcale nie podejrzewałam, że właśnie tutaj ją przeczytam  :P
przyznaję się bez bicia, że dzisiaj pierwszy raz weszłam do tego wątku... czytam od tyłu (tzn. od ostatniej strony  ;)) i... widzę radosny wpis Amorka  ztx
nie ogarnęłam jeszcze do końca tego fioletowego  :-[

Romka, gratulacje dla przyszłych dziadków  :)


...nawet próbowałam Olka przebierać za królewną ( owszem peruka ze złotymi lokami nawet mu się podobała), ale zdecydowanie prawdziwy  chłop w nim siedzi.

w pierwszej chwili (zapomniawszy, że braciszek Hani też ma tak na imię) myślałam, że Twojego Olka przebierałaś za królewnę ze złotymi lokami  xhc


NIe ,no pięknie !OLek i złote loki! xhc
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #314 dnia: Czerwca 12, 2013, 11:41:12 pm »
syn ze szkoły przysłał mi smsa,

Mój delikatnie mnie przygotowuje na widok tegorocznego świadectwa. Dziś powiedział: "z przedmiotów w tym roku kończonych nie będę miał żadnej dwójki"...
 ::((