Autor Wątek: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?  (Przeczytany 2061009 razy)

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1020 dnia: Lipca 26, 2013, 11:58:46 am »
Janiele stoperki  xhc,skąd ja to znam C:-) ,mój munż od poniedziałku wraca na łono rodziny po pracy /1,5 miesiąca spokoju było / już się cieszę. Janiele bawcie się dobrze cekuladko :-*  ;D
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline danuta

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3459
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1021 dnia: Lipca 26, 2013, 12:07:01 pm »
Aniołku, pakowania nie zazdraszczam - tez nie lubiem i teraz już nie potrafiem :),
ale kiedyś to byłam the best  w pakowaniu :) - jeżdzilismy maluchem z dwójka małych  (4, 5 lat) dzieci do Jugosławii na dwa , trzy tyg. pod namiot,
do malucha przyczepka bagazowa, a w niej wielki namiot, rurki, sledzie (kiedyś były takie namioty!!! ze 30kg jak nic),
cały osprzęt kuchenny , gumowe materace dmuchane, spiwory itd. no i oczywista zagotowane 3x słoiki z zarciem, chleby, ziemniaki... horror.Wtedy byłam genialna w pakowaniu, każda pzrestrzeń wypełniona, żaden skrawek przestrzeni się nie marnował. oczywiście miałam "dyżurne" listy formatu A4 pod róznymi tytułami : odzież, kuchnia, jedzenie, sprzęt turyst., kosmetyki.... Kolezanki przez lata pozyczały ode mnie te listy i wg nich sie pakowały :)
Kela ma rację  - a potem będzie tylko fajnie, cudownie, romantycznie, uroczo, interesująco i przemiło :D

pisząc o urodzinkach Kubusia -zawsze pamietam jak mocno nas wspierałyście :), był to potworny czas...
ale to już było..... i nie wróci więcej
Madziu, dzięki  za buziaczki
pozdrówka
6 x AT
mastektomia 2005
radioterapia
hormonoterapia

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1022 dnia: Lipca 26, 2013, 12:49:07 pm »
oj to byli czasy  :0ulan:
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1023 dnia: Lipca 26, 2013, 01:03:16 pm »
Ja też przyszłam Janiele życzyć Ci udanego urlopu, szczęśliwej podróży w te i wewte. Pięknych i niezapomnianych wrażeń i dużo, dużo udanego wypoczynku w takiej postaci, jak najbardziej lubisz  :)

Madziu nie płakusiaj  :) Też nigdzie nie wybieram się niestety w tym roku. Cały urlop przeznaczam na rehabilitację, którą zaczynam z końcem sierpnia. Pamiętam już takie swoje urlopy na miejscu, ewentualnie jakieś małe wycieczki w pobliżu i było całkiem fajnie. Trzeba se zorganizować jakieś miłe towarzystwo i głowa do góry  :) 

Offline saxony

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 27
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1024 dnia: Lipca 26, 2013, 02:14:51 pm »
o matko i córko!
ile mi się zaległosci narobiło - nie przekopię się ! no chiba że http://www.forum.amazonka.org.pl/Smileys/aaron/0ulan.gif

wakacjującym samych pięknych okoliczności przyrody! i niepowtarzalnych!
ja czekam na urlop do września, i wreszcie witojcie tatrzańskie ... doliny :)

Offline madzia_61

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7342
  • raz na wozie raz pod wozem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1025 dnia: Lipca 26, 2013, 02:18:22 pm »
Mirusiu ja nie płakusiam ,ja tylko zazdroszczam fajnych wyjazdów i ciesz,,,,,,,,,,ę ze inni mogą  a ja  ciesze się że z tego co mam ,że zdrówko jakie takie jest,głodna nie chodzę, dach nad głową mam, wreszcie jaką, taką prace ,życie się kołacze, ,raz radości ,raz smutki ,raz codzienność ale żyje,piękna pogoda ,żal  d..  ściska  ,dobrze ,że udało mi się na tydzień wyrwać z roboty ,z domku i w cudownym towarzystwie i miejscu odpoczywać .  Z tymi wycieczkami w pobliżu jakoś nie wychodzi ostatnio,weekendy w domku odpoczywam  ;D.Ide szykować się do roboty pa pa  :D ,wieczorem wrócę   xcv
Rak przewodowy inwazyjny  G3 , Er i PGR ujemne, Her 2(-) ,T2NOMO
Operacja oszczędzająca 2005 r
Chemioterapia 6 AC  jednocześnie z radioterapią  17 dawek
Brachyterapia 
Leczenie: operacja CO Instytut ul.Wawelska Warszawa
Chemioterapia Szpital WSS -Józefów Radom
Radioterapia-brachyterapia ŚCO Kielc

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1026 dnia: Lipca 26, 2013, 03:00:22 pm »
Danuta- wszystkiego najlepszego dla Kubusia!  moc całusków! Jak ten czas pędzi! ;)
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1027 dnia: Lipca 26, 2013, 05:07:35 pm »
Dla Kubusia wielkie STO LAT :-*
Do Anioła - oby jednak okazalo się miło :-*
Kelu, wakacje na własnym tarasie są ok :D Od lat tak je spędzam ;) Od zeszłego roku urozmaicam jednodniowymi wyjazdami w góry - teraz to aż się boję, bo 10 zasuwam na Śnieżkę, a upał ma być że hej ::((

U mnie dziś dobry dzień: kluczyki się znajszły - oczywiście w najdziwniejszym miejscu i zdjęto mi szwy z brodawki. Goi się bardzo ładnie, mogę już się nie pokazywać :) Czyli w zasadzie to koniec jedno/wieloczasówki ztx Trochę mi tylko żal, że cycki poharatane w tę i we wtę... :0ulan:
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Kela

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4100
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1028 dnia: Lipca 26, 2013, 07:31:43 pm »
Tak już u nas jest, że poharatane
moje także
i jeśli się zdecyduję na poprawki, dalej będą haratane

za koniec jedno/wieloczasówki winko stawiasz mnx
rak piersi (carcinoma tubulare infiltrativum multifocale)
mastektomia piersi prawej - 2006
rekonstrukcja piersi - 2007
leczenie: chemioterapia 4 x FAC, hormonoterapia - Tamoxifen

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1029 dnia: Lipca 26, 2013, 07:50:30 pm »
Apropos poharatania.
Kiedy pierwszy raz bez piersi poszłam do kardiologa, przed wizytą robiąc ekg, uprzedziłam kobietę, że jestem bez cycka. Ona babka ok 60-tki z uśmiechem cyk biustobnośnik do góry i chwali się zrobionym cyckiem. Dzisiaj znowu byłam. Pielęgniara (już inna) na mnie dziwnie patrzy, trochę pogadałyśmy, bo się już znamy, ale widzę, że dla niej to nowe, to też be. Tak już zostanie, że dla nas i naszych bliskich, to jest i będzie ładne. Nie ma się co oszukiwać, bez bielizny hardcor  :)

Śmieję się do mężowatego, że jak mnie gdziesik znajdą nieżywom, robiąc identyfikację nieźle się zdziwiom, co też ta baba taka posiekana  xhc

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1030 dnia: Lipca 26, 2013, 08:25:28 pm »
Cieszę się hamaczku, że Ci się piknie goi  :0ulan:

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1031 dnia: Lipca 26, 2013, 08:44:28 pm »
Pijta, Baby, pijta
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline słonecznik

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 485
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1032 dnia: Lipca 26, 2013, 09:16:20 pm »
to jeszcze ja dołączam do gratulacji :)

Offline aquila

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4189
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1033 dnia: Lipca 26, 2013, 09:51:03 pm »
Apropos poharatania.
Kiedy pierwszy raz bez piersi poszłam do kardiologa, przed wizytą robiąc ekg, uprzedziłam kobietę, że jestem bez cycka. Ona babka ok 60-tki z uśmiechem cyk biustobnośnik do góry i chwali się zrobionym cyckiem. Dzisiaj znowu byłam. Pielęgniara (już inna) na mnie dziwnie patrzy, trochę pogadałyśmy, bo się już znamy, ale widzę, że dla niej to nowe, to też be. Tak już zostanie, że dla nas i naszych bliskich, to jest i będzie ładne. Nie ma się co oszukiwać, bez bielizny hardcor  :)

Śmieję się do mężowatego, że jak mnie gdziesik znajdą nieżywom, robiąc identyfikację nieźle się zdziwiom, co też ta baba taka posiekana  xhc


ej no bez przesady, jeśli dla kogoś kto pracuje w służbie zdrowia widok blizn czy braku jakichś części jest be, to powinien zmienić zawód; ja tam nikogo nie ostrzegałam przed moim widokiem, bo uważałam, że brak jednego cycka nie jest bardziej fuj niż na przykład posiadanie kompletu, ale obwisłych i pomarszczonych, czy np posiadanie zwisającego brzuchola  etc
do lekarzy nie przychodzą w końcu same modelki c'nie ?
a rak piersi jest już niestety tak powszechny, że widok kobiety bez cycka, albo z poharatanym cyckiem nie powinien dziwić żadnej pielęgniarki czy lekarza

hamaczku gratulejszyn :)
jeszcze tylko powiem, że ja znam takich zboczeńców, których blizny bardzo kręcą ;)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Coś was dzisiaj ucieszyło, coś wkurzyło, albo zasmuciło?
« Odpowiedź #1034 dnia: Lipca 26, 2013, 10:12:35 pm »

jeszcze tylko powiem, że ja znam takich zboczeńców, których blizny bardzo kręcą ;)
Łosobiście? :o

A znasz takiego dochtora chirurga, pracującego co najmniej 10 lat na oddziale, gdzie wykonuje się mastektomie, co pyta pacjentkę, czy może dotknąć silikonowego cycka, bo nigdy wcześniejnie widział, a co dopiero macać? Ha!!! A ja znam :D Niestety, są jeszcze u nas "wsiowe" szpitale.
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)