Autor Wątek: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny  (Przeczytany 321506 razy)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1560 dnia: Maja 28, 2018, 12:05:01 am »
W przypadku moczowodu ból moze być odczuwany i z przodu i z tyłu. dlatego jemu sie wydawało, że to wątroba.
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1561 dnia: Maja 31, 2018, 03:31:40 pm »
Igor wlasnie pierwszy dzień tankuje chemie platynową!  ztx Chemia punktowa, wlewaja podgrzaną do brzucha i tam powinna wyżreć co trzeba, innych części ciała nie rusza z tego co rozumiem. Cieszę się, że mu to dali, bo jak czytałam w opisach zwykle przerzuty poza jame brzuszna sa przeciwwskazniem.
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1562 dnia: Maja 31, 2018, 06:23:31 pm »
Zwykłe_ a wielkie rzeczy :) Tak cieszą :)

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1563 dnia: Czerwca 01, 2018, 02:30:24 am »
No to super !!!   :-*
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1564 dnia: Czerwca 01, 2018, 10:25:14 am »
Niech działa!
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1565 dnia: Czerwca 07, 2018, 03:44:12 pm »
Żeby nie było, ze tylko wisze na forum a nic nie piszę  8) ;) :

1. Igor już w domu po chemii, nastepna za 3 tygodnie. Ponoc słaby, ale ma apetyt a to dobry znak!

2. Mamy ostatnio sporo długich i intensywnych deszczów. Pare dni temu wszyscy jeżdzili do Liberii, bo Ananda musiała odbyć wycieczke wizowa do Nikaragui, a chłopcy chciewli zrobić zakupy i postanowili, że na nią poczekają. Więc czekała i czekałam az wrócą, bo bardzo padało, a ja się zawsze denerwuję jak po ciemku ktos musi jechac po naszych wertepach. Około 8-mej usłyszałam samochod, więc wyszłam zerknąć co się dzieje. Gaur właśnie niósl wielka paczke z zakupami, więc otworzyłam du drzwi od jadalni, zapaliłam światło. Kicia siedziała na murku w środku i na coś patrzyła (świątynia i jadalnia to dobudówki do budynku kuchennego, więc nie mają pełnych scian tylko taki niski murek, w ktorym osadzone są ramy na siatkę przeciw komarom). Prithi ma swoje kocie drzwiczki, ale uzywa ich tylko do wchodzenia do budynku, wychodzi przez dziure w siatce a jadalni. I właśnie w pobliżu tej dziury siedziała, a przed nią... leżał niewielki wąż  :o  ::((

Nie byliśmy pewni co to jest. wiadomo było, że nie grzechotnik ani nie wąż koralowy, ale miał jakiś wzór na grzbiecie, nie do końca jeszcze wybarwiony, nie można więc było wykluczyć, że jest to śmiertlenie jadowity fer-de-lance.  :o Kształt głowy nie był ani na tyle wyraźny aby to potwierdzic, ani na tyle niezaznaczony aby to wykluczyć. Ku mojej wielkiej uldze Prithi zrobiła coś, czego jeszcze u niej nie widziałam... Zrezygnowała z atakowania gada!  ???  Zeskoczyla z murku, żeby sie z nami przywitać, a my zastanawialiśmy sie co zrobić z pełzającym problemem.

Syam swego czasu zmontował wężołapkę" z kawalka plastikowej rury i płociennej petli. Ta rurka była jednak w graciarni, no i istniała obawa, że wąż bedzie zbyt mały, żeby udalo się go w ten sposób zlapać. Syam poszedł jednak jej poszukać. Tymczasem wężyk zaczął pelznąć wzdłuz murku. "wymiecmy go na zewnątrz przez tę dziurę, której używa kicia" zzawolał Gaur. Ja wzięłam miotłę, by delikatnie nakierować stworzenie, Gaur wziął siatke na zakupy i stanął na zewnątrz po drugiej stronie dziury. W chwuli gdy wąż wpadł do siatki, szybko zamachnąl się nia i rzucił najdalej jak potrafił  xhc  Myslę, że to był jednak młodziutki boa, ale jakoś nikt nie miał ochoty sie przekonywać czy to gryzie  8)

3. Przedwczoraj na FB zauważylam wpis mojego guru, ze usuwa naszego "autystyko-schozofrenika" V. z forum dyskusyjnego. Okazało się, że wysłał jednej ze znajomych... zdięcie swojego penisa  :o  Tym razem jednak rodzinka się nie wywinie od jakiejs reakcji. trafiło bowiem na wojujaca feministke, ktore tego absolutnie nie daruje. Mi jakies dwa tygodnie temu wyslał filmik z jakiejś swiatyni w Indiach. Nie otworzyłam, bo ignoruję go, zeby sie nie przyczepil. Pomyślałam sobie jednak, że nie wiem ktorego dnia cos mu odbije i na przyklad może zmontuje jakis głupi filmik o mnie (zrobil cos takiego koledze w tamtym roku). Więc postanowiła, że zablokuję V. Zabolało. Bo przeciez rozumiem, że jest chory, że jego zachowanie to brak umiejetniości nawiazania kontaktu, to wynik jakichs urojeń, mam przeciez tez i smieszne i miłe wspomnienia z nim związane. Wciąż mam gdzies fotki w kompie, których nie opublikowałam a na których on jest..., Teraz już ich nie wkleje, bo jakoś glupio. Z drugiej strony jednak ten czlowiek na FB i ten manipulujacy katatonik z ostatniej wizyty w Madhuvan to nie jest ten sam V którego znałam,. Dziwne, nie żal mi paru dobrych znajomych, których wywaliłam za ekstreme polityczną czy teorie spiskowe, a żal mi "wariata"  :-\

rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1566 dnia: Czerwca 07, 2018, 03:51:24 pm »
No cóż "wariat" jest, ale niezależnie od siebie, ideolodzy chyba mają/powinni mieć świadomość.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1567 dnia: Czerwca 07, 2018, 03:52:02 pm »
Żeby nie było, ze tylko wisze na forum a nic nie piszę  8) ;) :
   ;D

 ale się u Was dzieje !!
niechaj Igor wraca do sił i zdrowotności!
ciekawa jestem czy do codziennego widoku węzy można się przyzwyczaić , bo tak ogólnie to sobie nie wyobrażam  :o
szkoda "wariata" jak napisałaś, co on winien? a tak naprawdę to co chciał przez ten czyn powiedzieć ? raczej nie powinni  go ukarać jeśli nie odpowiada do końca za siebie? a czy rodzina może zabezpieczyć wszystko ?
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1568 dnia: Czerwca 07, 2018, 04:15:12 pm »
To nie jest 'kara". Z naszej strony to zarówno ochrona własnej osoby, jak i jedyne działanie, które może go zmusic do podjecia terapii. Jeśli mu na kontakcie z nami zalezy, to niech zacznie terapię.

Amorku, jestem na 99% pewna, że wysyłając to zdjecie V. chciał po prostu zobaczyc jej reakcję... Wiem, że to dziwnie brzmi, ale on tak się wlasnie zachowywał, robił różne rzeczy lub ich nie robil choć powinien, kompletnie bez emocji, za to obserwując jakie emocje wywoluje u innych. Do nas się nie odzywal, parzył "przez" nas jak przez szklana szybe, z Miguelem rozmawiał jakby nigdy nic. To było przerażajace, zwłaszcza na naszym odludziu
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1569 dnia: Czerwca 07, 2018, 04:46:46 pm »
no tak, podobnie jak małe  dzieciaki, robiąc coś czego sami nie są pewni i patrzą na reakcje dorosłych
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1570 dnia: Czerwca 07, 2018, 06:09:29 pm »
Nie jestem specjalistą, ale moim zdaniem w tym 'obserwowaniu" on jest w stanie nawet posunąć sie do zbrodni. Pamietam jak chowalam leżącą przed moim domkiem maczetę. Oprócz ewidentnego schorzenia ma też jakies zaburzenie osobowości. Jego rodzina kompletnie nic nie rozumie.

Gaur już dawno chciał go zablokowac, ale mówi, że nie blokuje bo chce zobaczyc co się stanie  ;D
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1571 dnia: Czerwca 07, 2018, 06:17:20 pm »
Co do V. się nie wypowiadam. Zadanie dla specjalisty i rodziny i zdiagnozowanie, czy to gra, czy wymaga bezwzględnie leczenia
Zaś co do klimatu z pojawiającym się wężami, to mnie rajcuje, chciałabym przeżywać takie emocje, choć nie znaczy, że bym się nie bała
Dużo ciekawsze, niż szczur, którego zdarzał mi się widzieć w piwnicy  ::((
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1572 dnia: Czerwca 11, 2018, 04:43:05 am »
Dana, to musisz kiedys do nas przyjechać, ha ha. Zaraz po ostatnim poscie wielki dusiciel uciekał przede mną w trawie tuz obok sciezki. Ale najlesze wydarzylo sie w graciarni. Dzien był pochmurny, alw wciąz było duszno, więc chciałam sprawdzić czy mamy dość prądu, żeby włączyć wiatrak, Nasz budynek gospodarczy budowany byl etapami. Najpierw był bardzo malutki budyneczek, w jedej klitce rozdzielnia pradu, w drugiej akumulatory. Potam do tego Chico dobudowal większe pomieszczenie, gdzie mamy pralkę, suszarke, różne sprzęty, walizki, graty, w czasie deszczu wieszamy tam pranie. Nazywa sie to po hiszpańsku bodega.

No wiec wchodze sobie do bodega, pewnym ruchem otwieram drzwi od rozdzielni, żeby zajrzec do srodka a tam na podlodze lezy wielki wąż i podnosi łeb na mój widok. Drzwi z wrzaskiem zamknelam, zadzwonilam do naszego "wężolapa" Syama. Ale niestety chłopcy nie zdołali zlapac gada, wpełzl miedzy metalowy dach a bambusowy sufit. Nie zdążylam się dokładnie przyjrzeć co to było, ale jakis wzrór na grzbiecie mial- czyli to mógł byc fer-de-lance  ::((

Jakos dziwnie teraz stukam we wszystko zanim wlezę do bodega.  >:D Ananda wczoraj o mało nie dostała zawału, bo oprócz węża mieszka tam wielka jaszczurka i jak cos skoczyło jej na nogę to była święcie przekonana, że to wąż!  :o
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1573 dnia: Czerwca 11, 2018, 08:49:39 am »
Hmmm...czyli Wasze okolice muszę wykreślić z listy must see  ::((
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline roza3

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 4908
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1574 dnia: Czerwca 11, 2018, 08:57:33 am »
::(( o matkoboska
w życiu bym nie przywykła do tak bliskiego sąsiedztwa węży i  jaszczurek



chociaż jak się zastanowić to moja znajoma żmija też jadowita  >:D
2005-mastectomia piersi prawej, carcinoma ductale invasivum, G II, Bloom II, 13 węzłów usuniętych, w 2 przerzut, chemioterapia, trójujemna
2015-mastectomia piersi lewej-profilaktyczna z powodu brca1