Autor Wątek: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny  (Przeczytany 321655 razy)

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1980 dnia: Czerwca 19, 2020, 08:13:33 pm »
Braju  :-* :-* :-*
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1981 dnia: Czerwca 19, 2020, 11:41:46 pm »
Łoł, kogóż to mój piękny monitor widzi.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1982 dnia: Czerwca 19, 2020, 11:49:32 pm »
masz  mnię :0ulan:
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1983 dnia: Czerwca 20, 2020, 12:07:27 am »
No upolowałam.  xhc
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1984 dnia: Czerwca 20, 2020, 08:39:32 pm »
Muszę czesciej coś pisać, skoro Aniołowie zaglądają do mojego wątku  :oklaski: :oklaski: :oklaski:
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1985 dnia: Czerwca 21, 2020, 08:39:59 pm »
Czy miałyście kiedyś do czynienia z natrętnym Brazylijczykiem na FB? Dostałam zaproszenie do znajomych, patrże- jedna wspólna znajoma- Amazonka. to pomyślałam że to jej mąż i kliknełam akceptuj. A ten mi od razu wiadomośc prywatną- po polsku. Trochę dziwną, więc się domyśliłam że tłumacz google. Z uprzejmości też użyłam takowego żeby mu odpisac, a ten się nawiązał i zaczyna do mnie wydzwaniać. Ja nie mówie ani słowa po portugalsku a on nie mówi po polsku, angielsku ani hiszpańsku.... czy ktoś rozumie o co tu chodzi?  ::(( xhc

Dotychczas zdarzali mi się Hindusi z podtekstem seksualnym, eliminowałam skutecznie i  jeden bliżej niezidentyfikowany typ, podszywajacy się pod angielskiego lekarza. Ale to już jakiś hardcore, gdyby jeszcze gadał po hiszpańsku to w ramach nauki bym odebrała. I teraz mnie intryguje kto to jest i czy on tak zawsze czy może to typowe dla Brazylijczyków że z każdym nowopoznanym chcą gadać, nawet jak nie znają języka   :welcome:
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline b_angel

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 5707
  • przewróciło się, niech leży
    • Amazonka_klub
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1986 dnia: Czerwca 22, 2020, 11:19:55 am »
zablokuj numer, pełno przecie jakichś dziwaków w internetach
      Ważną rzeczą jest nie to, co się da­je, ale to, z cze­go się ustępuje.   C.R. Zafon

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1987 dnia: Czerwca 22, 2020, 12:39:10 pm »
Ja raczej mam szczęście do samotnych generałów z Florydy, czasem nawet z dzieckiem. Często mężowi mówię, że gdyby nie on, to bym miała życie na Floydzie jak w bajce.  xhc Pomyślę nad tym aby następnemu generałowi zaproponować aby mi kasę na rozwód przysłał.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1988 dnia: Czerwca 22, 2020, 02:01:47 pm »
Trzeba blokować,wszyscy szukają naiwnych i chcą wyłudzić pieniądze.To jest banda internetowa.Najlepiej poprosić o pieniądze i kandydaci sami uciekają xhc xhc
Natalia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1989 dnia: Czerwca 22, 2020, 04:49:48 pm »
Nie, no ten nie jest całkiem anonimowy. Chciałam wiedzieć po prostu czy któraś miała doświadczenia z Brazylijczykami na fejsie. Kultury są bardzo różne, gdyby tak zachował się Hindus albo Arab, wiedziałabym że trzeba natychmiast zablokować. Ale Latynosi to inna bajka, w Kostaryce w miastach normalne jest całowanie się i przytulanie z przedstawionym mężczyzną, którego widzi się po raz pierwszy, więc może w Brazylii są jeszcze bardziej wylewni. Tylko żebym nie musiała co wieczór męczyć się z odpowiedziami po portugalsku, nie jestem gotowa na naukę nowego języka, z hiszpańskim jeszcze nie skończyłam  8)
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1990 dnia: Czerwca 22, 2020, 06:38:17 pm »
Brata oni zaczynają od rozmowy.Później chęć spotkania ,następnie prośba o pożyczkę pieniędzy na przelot itd itd Nagła sytuacja w rodzinie .Nie daj się nabrać ,bo tak na prawdę nie wiesz czy to jest Brazylijczyk.
Natalia

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1991 dnia: Czerwca 22, 2020, 06:55:42 pm »
Uważam, jak Natalia. Nie odpowiadam na zaproszenia nieznajomych, nawet jeśli mają kogoś z moich wspólnych
Mało ufna jestem, w kwestii wszelkich znajomości internetowych
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1992 dnia: Czerwca 22, 2020, 09:20:50 pm »
A czy ja wyglądam na osobę, która pożyczy pieniądze Brazylijczykowi?  xhc xhc xhc Swego czasu dostawałam takie maile z Afryki, gdzie to bojownicy o wolność musieli wysłać pieniądze swojej partyzanckiej organizacji na moje konto, żeby je ocalić przed miejscową dyktaturą, Allah miał mi pobłogosławić za pomoc okazaną, potrzebny był tylko skan mojego paszportu lub prawa jazdy i numer mojego konta bankowego... Za którymś razem, wzruszona niezmiernie ich wyzwoleńcza walką zaproponowałam że chętnie im wyślę skany moich dokumentów, ale najpierw podam numer konta, skoro mają mi przelać miliony, to chyba nie zaszkodzi jeśli biednej Polsce wyślą najpierw zaliczkę na wyrobienie paszportu oraz prawa jazdy. I pewnie niestety dyktatura ich dopadła, bo już nigdy nie dostałam żadnego listu  8) xhc
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1993 dnia: Czerwca 22, 2020, 10:10:33 pm »

 I pewnie niestety dyktatura ich dopadła, bo już nigdy nie dostałam żadnego listu  8) xhc


albo dyktatura upadła  xhc xhc
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1994 dnia: Lipca 01, 2020, 09:49:01 pm »
zaczynam już z wolna dostawać schiza. Chałupa wygląda jak po bombie atomowej, trąbie powietrznej i trzęsieniu ziemi. Im bardziej się staram, tym gorzej. Bazar, apele w necie o darmowy odbior rzeczy itp, to wciąż niewielka kropelka w morzu moich potrzeb. Dziś miarka się przebrała, zadzwoniłam do jednej organizacji charytatywnej, reklamującej się na stronie, że wszystko wezmą. Od wczoraj popakowałam setki ciuchów, książki, firanki. No nie da się juz przejść. "Za tydzień proszę zadzwonić"!!!

Zastanawiajac się czy powinnam ruszyć na miasto z wiertarką lub tłuczkiem, ujrzałam wiszące już od paru miesięcy w lubelskim necie ogłoszenie. "Zbiór truskawek", 3zł za łubiankę. Oczyma wyobraźni ujrzałam się jako osobę niezmiernie bogatą, która po kilku dniach takiego zbioru wyjedzie z niego własnym autem  8) Pisało że można pracować po południu, od przerwy obiadowej. Zatem powyciągałam z szafy stare ciuchy, przegrzebałam też torby charytatywne i też coś z nich powyciągałam. Spodnie żadne, prócz takich od piżamy, nie nadają się na ten upał. Znalazłam jednak antyczną spódnicę. bluzkę z długim rękawem i dziwaczny kapelusz. Telefon zostawiłam w domu i pognałam na przystanek.

Jechało się chyba z 10 przystanków, koło Zalewu, na który łypnęłam sentymentalnie... Co roku mój tata mnie tam zawoził  :'(
Jakiś pan szedł kupić truskawki, więc razem znależliśmy gospodarstwo. Pierwsze wrażenie straszne- chaos, bieda i patologia, papierosy, przekleństwa. Pod biurem kolejka osób, które zbierały od rana i postanowiły nie kontynuować po południu. 3 młode dziewczyny które uznały, że nie zarobiły na bilet i będą do Lublina wracać na piechotę (to minimum godzinę szybkiego spaceru, lub dłużej- do mnie byłoby ze 2 godziny). Jedna z nich stwierdziła, że nie wyda zarobku na bilet, bo to będzie jej śniadanie... :'( W kolejce tej stały też 3 Ukrainki, które przyszły do tej pracy pierwszy raz i stwierdziły, że im się nie opłaca, oraz kilka innych pań, którym już nie chciało się zbierać. Nie brzmiało to zachęcająco, lecz postanowiłam, że ich narzekania nie zniechęca mnie do zostania milionerką  8)   Ukrainki pokazały mi szatnię. Boże!!! Długi przez cały barak stół okupowały kobiety jedzące posiłek. Obok, na niezliczonych wieszakach było mnóstwo rzeczy, jakby z tej szatni korzystało ze 100 osób, a nie te widoczne, jak na moje oko około 20 pań. Nie wiem, być może zostawiają tam swoje rzeczy także etatowe pracownice. Tak czy inaczej, pomieszczenie to wyglądało mniej więcej jak moja chałupa, tylko jeszcze gorzej, a zatem powiesiłam swój tobołek i zwiałam stamtąd czym prędzej. Na zewnątrz nie było dużo cienia, lecz było nieco chłodniej. Przyglądałam się ukradniem ludzkiej zbieraninie, zastanawiając się czy i na ile tu pasuję cdn
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia