Autor Wątek: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny  (Przeczytany 322114 razy)

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #255 dnia: Czerwca 19, 2014, 11:12:51 pm »
Ja poproszę :) Bo na fb nie bywam, a to na pewno ciekawe...
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #256 dnia: Czerwca 20, 2014, 07:06:49 pm »
lulu, ja bym na bank wolała z workiem na plecach ale w towarzystwie zapylać niż SAMOTNIE i w zabłądzeniu przez DŻUNGLĘ!

a tak w ogóle to przyszłam napisać, że właśnie kibicuję Kostaryce  :)


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #257 dnia: Czerwca 20, 2014, 07:38:55 pm »
Tak, Kostarykanie dają czadu  :D Też trzymam za nich kciuki  8)
A widziałyście w ostatnim meczu jakie mieli jarzeniowo żółto przepiękne buciki? Normalnie cudo  ztx

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8012
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #258 dnia: Czerwca 20, 2014, 09:02:13 pm »
Bo widzisz Mag, ja tak samo bym zrobiła jak Braja ...
Duma nie pozwalała mi wołac o pomoc, ...
... ot co ....
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #259 dnia: Czerwca 20, 2014, 09:14:26 pm »
lulu, dlatemu to według mnie zdecydowanie gorzej tak zabłądzić samotnie.... w dżungli!
wybieram noszenie ciężarów, bo w towarzystwie i bez strachu


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwca 21, 2014, 04:59:03 am »
Wygralismy!!!  ztx A dziś spedziliśmy pare godzin w pieknej Samarze, gdzie mój guru został zaproszony. Małe, kameralne spotkanie, trochę spiewania, króciutki wykład i pyszne wegańskie jedzonko  :oklaski:

Może jutro cos skrobne, jak bedzie czas, o tych "koralikach i malunkach"  ;D
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwca 21, 2014, 01:24:46 pm »
 :)

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwca 22, 2014, 08:02:52 pm »
Tutaj można przeczytać historie jak z  księgi " Basnie z tysiąca i jednej nocy"!:) Jakbys w inny świat nas przenosiła braju!:)  :-*
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwca 28, 2014, 11:26:44 pm »
O rety, mało czasu, bo jestesmy z Gourusiem tylko we dwójke przez kilka dni, reszta ekipy w San Jose. Moja paszcza znowu boli i owrzodziała, auuu! A w lodówce surówka z kiwi i truskawek i pyszny makaron z sosem pomidorowym  :-\

To może tak króciutko o "malunkach"  ;D

W naszej tradycji religijnej osoby, które zdecydowały się pobierać nauki duchowe od konkretnego nauczyciela przyjmuja od niego inicjację. W niektorych liniach naszej sukcesji uczniów inicjacja podzielona jest na 2 etapy- harinama i diksza, zwnae w różnych grupach pierwsza i druga inicjacja (ta nazywana jest czasem- niezbyt akuratnie- inicjacją bramińską).

To co widac na tym filmiku, to  "pierwsza" inicjacja

Starożytne podręczniki opisujące rytuał inicjacyjny w naszej linii wymieniają 5 elementów- nama- imię, tapa- pokuta, yajna- praktyka duchowa, tilaka- malunek na ciele informujacy o przynależności religijnej, mantra

W czasie pierwszej inicjacji uczeń otrzymuje 4 pierwsze elementy, czyli duchowe imię związane z Bogiem lub jakims swietym oraz pieczątkę z imieniem Boga na czole, koraliki na szyję jako znak pokuty (wyznawcy powinni je nosic zawsze, żeby przypominały im, że są sługami Boga i w ten sposób chroniły ich przed popełnianiem grzesznych uczynków), yajna (czyt, jagja) to obietnica intonowania okreslonej ilości imion Boga na koralach medytacyjnych (wszyscy w tradycji Gaudiya intonują tą samą mantrę, znaną Wam zapewne dobrze z róznych filmów czy reportazy o "Hare Kryszna"). No i ostatnim elementem jest tilaka- rodzaj malunków na ciele, które mają nam przypominac, że ciało jest światynia Boga, a w Indiach stanowia też rodzaj znaku rozpoznawczego- po tym jaki ktos nosi tilaka można rozpoznac jego przynaleznośc religijną.  :D

Podczas "drugiej" inicjacji otrzymuje się specjalne mantry do intonowania 3 razy dziennie.

A teraz kończe pisanie, bo pioruny łupia naokoło i nawałnica nadciąga, a mój komp nie lubi nadmiaru elektryki  ::((

rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwca 30, 2014, 05:38:28 am »
Ticos znowu wygrali!  ztx  Mój guru wracał dzisiaj z chłopakami z wyprawy do stolicy, gdzie dawał wykłady przez kilka dni. Amerykanie zwykle nie sa fanami piłki noznej, ale zaczął oglądac mecz razem z innymi i ogólne szaleństwo mu się udzieliło. Powiedział, że jeszcze nigdy w życiu nie widział tylu szczęśliwych ludzi na raz. A Latynosi potrafią się cieszyć!

Wracając z San Jose nasza ekipa zaopatrzyła sie we flage narodową, którą mój nauczyciel wywijał przez okno. Jak to określił jeden z chłopaków: "dziś nie bylismy gringos, byliśmy Ticos". Z tej okazji obalili wielką porcje lodów, bo na insze wyskoki nasza reguła zakonna nie pozwala   >:D
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwca 30, 2014, 10:05:12 am »
Braju mecz był rewelacyjny. Kostaryka grała od II-giej połowy w 10-siątkę. Wygrali karnymi. Jeden (ostatni z 10-sięciu) obronił bramkarz z Kostaryki. Wyobrażam sobie, jak się cieszyli na mieście. Widać było to na stadionie. Ale też współczułam Grekom, szczególnie temu, którego karny obronił Kostarykańczyk. Płakali Grecy jak dzieci. Też dali z siebie wszystko. No cóż wygrywa jeden.
Podobało mi się też, jak podczas karnych pozostali strzelcy klęczeli i gorąco modlili się. No i niebiosa wysłuchały ich modłów  :)
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #266 dnia: Lipca 03, 2014, 08:25:16 pm »
Ciocia ze wznową raka płuc umarła dzis w nocy  :'(

Życie miesza się ze smiercią w przedziwny sposób, konsolacja bedzie w tym samym miejscu, gdzie jedna z jej córek miała wesele...
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #267 dnia: Lipca 03, 2014, 08:28:50 pm »
Och braju, przytulaski

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #268 dnia: Lipca 03, 2014, 08:38:08 pm »
życiowe zaplatanki...
brajo, przytulam


rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #269 dnia: Lipca 03, 2014, 08:43:15 pm »
Moje kondolencje
Natalia