Autor Wątek: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny  (Przeczytany 320191 razy)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #735 dnia: Maja 21, 2016, 02:40:33 pm »
Teraz pora deszczowa, wiec pyłów raczej nie oczekujemy ;) Od ponad tygodnia mam zapalenie spojowek, od wczoraj doszło lupanie w kręgosłupie, więc internet ograniczyłam na maksa ;) Ale wczorajszy wieczór był mimo to bardzo przyjemny, mielismy święto i było może prosto w porównaniu z wielkimi światyniami, ale wzruszająco i czułam się szczęśliwa mimo zdrowotnych zawirowań  :oklaski:
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #736 dnia: Maja 21, 2016, 02:52:45 pm »
No to może moc radości sprawi szybsze wyzdrowienie. Pewnie masz lekarstwo na Twoje biedne oczy, ale kompresy z mocnej herbaty, albo rumianku, jeśli tam macie, też pomogą.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline mag

  • SPA
  • Uzależniona
  • *****
  • Wiadomości: 12000
  • Bardzo mi z tego powodu wszystko jedno
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #737 dnia: Maja 21, 2016, 04:38:45 pm »
szczęście - jak to miło czytać!



rak piersi  potrójnie ujemny (TNBC), zajęty 1 węzeł, mastektomia: 2000, chemia 6xCMF, rekonstrukcja: 2006 i XI 2017 przerzuty do kości i tk. miękkich

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #738 dnia: Maja 21, 2016, 08:54:40 pm »
Tak dawno nie pisałaś… ciekawa byłam, co tam u Cię :)
Za zdrowotnościowe zawirowania kciuki zaciskam  :-* A do chwil szczęścia - się uśmiecham  :-*

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #739 dnia: Maja 22, 2016, 07:58:59 am »
Opowiadałam znajomym o Twoich przygodach z czworonogami (i nie tylko). Oczy się świeciły, mimowolnie kąciki ust powędrowały ku niebu. Braja. Musisz wydać książkę. No muuuuusisz!

Więc zadbaj o oczy i kręgosłup, bo to i to konieczne do sprawnego pisania :-)
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #740 dnia: Maja 22, 2016, 08:53:52 am »
Zdrówka braju i pisz, opowiadaj nam  swoje egzotyczne przygody! :) 
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #741 dnia: Maja 29, 2016, 11:10:28 pm »
Ślepia dalej czerwone, ale już pieka mniej... Ale czarna seria nas nie opuszczała... Mój kręgosłup to sie buntuje, to odpuszcza, dwóch chłopaków ma wirusa w kiszkach, przez 3 dni nie mielismy netu (i firma nie zamierza nam tego odliczyc choc płacimy za internet koszmarne pieniądze  >:( ), robale zezarły caly mój katuk w ogródku  >:( ::((, Juan nie oczyscil zbiornika, z którego plynie woda ze xródła i od ostaniego deszczu mamy w kranach cos w kolorze herbatki kompostowej  O0

No ale może już pójdzie ku lepszemu, net wczoraj wieczorem naprawiono, w zgliszczach po roslinach znalazłam gigantyczna ropuche, która mam nadzieje, gigantycznie żarła te ohydne szkodniki. Teraz sprzatam domek Murlego, bo chłop przylatuje z Us we wtorek, a w chalupie kurz się az roluje.  ::((  Przynajmniej tyle z tego "słodkiej zemsty", ze sprzatam dopiero teraz, technicy od internetu musieli się w tych "kotach" przeczołgać, żeby kable podłaczać  >:D

Kilka dni temu sniło mi się, że byłam Hurrem  O0 Zamordowałam jakąś kobitę i oczywiście zastanawiałam się jak ten fakt ukryc.   ::((  Już nie pamietam dlaczego, ale jakaś para popełnila samobojstwo w miejscu gdzie porzucilam zwłoki, więc sie ucieszyłam, że teraz to będzie na nich.  >:D Ale matka zamordowanej jakos wiedziala, że to ja, wiec pognala i w rozpaczy podpalila zagajnik swiętej bazylii. Oczywiście wiedzialam, że to ona, ale udawałam, że nie mam pojecia. W tym snie miałam tescia, który był królem i tego tescia zaalarmowałam, że płonie święty gaj i musimy tam dotrzeć (bo chcialam dopilnowac, żeby żadne poszlaki nie wskazywały na mnie  8) ). A że gaj byl daleko, ruszylismy do samochodu. i okazało się, że nie ma kluczykow, więc postanowiłam, że uruchomie wyrywając kable i...  C:-) złapała nas policja i oskarżyla o probe kradziezy...  xhc A ja wciąz miałam cykora czy przez przypadek się nie wyda, ze to morderstwo to ja. Ale sie nie wydało, bo się obudziłam  xhc Ostatnio miewam duzo takich dziwnych snów, czyzby tym skutkował brak stymulacji oczu internetem?  ;D
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline hamak

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 9926
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #742 dnia: Maja 29, 2016, 11:13:12 pm »
 xhc
Diagnoza: rak piersi (carcinoma ductale invasium)
Leczenie:
1-sza mastektomia - 2003r. T2, G2, Er (-), Pgr (-), usunięte węzły chłonne, chemioterapia, radioterapia;
2-ga mastektomia - 2011r. T1, G2, Her2 (-), Er (+), Pgr (+), biopsja węzła wartowniczego (-), hormonoterapia (Tamoxifen)

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #743 dnia: Maja 29, 2016, 11:34:17 pm »
No jakiś koszmar Cie dopadł ale dobrze się skończył  xhc
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #744 dnia: Maja 30, 2016, 06:27:02 am »
Czyli zbrodnia doskonała, bo się nie wydała.  xhc
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Aminda

  • Rozeznana
  • *
  • Wiadomości: 240
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #745 dnia: Maja 30, 2016, 09:06:33 am »
Jeju, Braja ale Ty to masz niesamowite sny... A myślałam, że moje bywają męczące  ;D  Czytając sugestię Andzi o książce pomyślałam, że jedna na bazie przeżyć, a materiał do drugiej podsuwają sny. Pozdrawiam  :D

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #746 dnia: Maja 30, 2016, 09:50:53 am »
braja, moje sny podobne, ale za chiny nie potrafię ich spisać  ::)  już mi kilka oskarów za scenariusz przepadło  >:(
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #747 dnia: Maja 30, 2016, 06:20:05 pm »
Metus, kiedyś namiętnie zapisywałam swoje sny, doszłam do takiej wprawy, że pamiętałam nawet 8 z jednej nocy. Robiłam to dla celów "statystycznych", myslałam, ze znajde jakis haczyk na zrozumienie siebie, swoich relacji z otoczeniam itp I wtedy poniosłam kleskę... po roku starannej obserwacji zrobiłam wykresy- na temat osób, miejsc, sytuacji widzianych w snach. Wszystkie wyszły poniżej 4%, czyli w granicach błedu statystycznego. A potem spotkałam wyznawcow Kryszny i nagle zauwazyłam, że co noc pojawiaja się w moich snach. Wtedy przestałam zapisywać.  8)

Ale miałam w zyciu kilka snow ważnych, które pamietam oraz takich, które może znaczenia na dłużej nie miały, ale też były z tych "oskarowych" i je pamietam. I było kilka "proroczych", też je pamietam
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #748 dnia: Maja 30, 2016, 08:22:00 pm »
O ja cię  ;)
Ja mam tak po atenololu...

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #749 dnia: Maja 30, 2016, 10:17:13 pm »
Sny to listy nas do nas. Warto spróbować je analizować. Im więcej nasza nieświadomość ma do przekazania - tym więcej snów; ale tylko pod warunkiem, że są oczekiwane i podejmuje się próby ich odczytania/zrozumienia. Jeśli świadoma część nie jest nimi zainteresowana, to część nieświadoma nie trudzi się, aby je produkować i abyśmy je pamiętali ;)

Zresztą co nurt filozofii to kolejna koncepcja prób zrozumienia snów. Mnie najbliżej na freudowskiej, ale znam wiele innych; łącznie z koncepcją biologiczną mówiącą, że sny to wyłącznie wyładowania na kolcówkach neuronów, i że nie mają żadnego znaczenia ;)

Lubię swoje sny; czasami mam ich tak wiele i tak kolorowych, że do kina nie muszę chadzać ;)