Autor Wątek: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny  (Przeczytany 320519 razy)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #855 dnia: Sierpnia 17, 2016, 12:51:55 am »
Mój tata znokautował mnie dzis na skypie; "chciałbym się nauczyć grać w te pokomony"  :o  Skąd wpadł na taki pomysł? Prawde mówiac nie jestem pewna czy to dla niego dobra gra, ale bardzo mnie podbudowało, że ma chęć czegoś takiego spróbować. Za to na pewno nie uśmiecha mi się, że to ja mam mu tę aplikacje ściągnąć i go nauczyć. JA!!!???  ::((  Nigdy w zyciu nie mialam komórki, ledwie wiem jak sie sms wysyła, a jedyna gra elektroniczna w jaką grałam średnio namietnie to było takie pudeleczko na baterię,  z zajączkiem łapiącym jajka przesuwające sie na taśmie  xhc
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #857 dnia: Sierpnia 17, 2016, 12:06:44 pm »
Braju, to zabawa, która może spowodować, że tata będzie bardzo Spacerującym_Panem :)
Znajdź kogoś młodego, kto pomoże ;) Rejestracja po angielsku - nie wiem, czy tata sobie poradzi - i język, i proces rejestracji, i podanie różnych danych ;)
A sama zabawa, cóż, jeśli nie odbiera mózgu, to jak większość zabaw - może dostarczyć przyjemności - chociażby pod postacią spacerowania po nowych miejscach ;)
Są też specjalne miejsca 'mocy'  ??? ;D, gdzie pokemonowcy się zbierają, rozmawiają, przyjaźnią. I zapewniam - przynajmniej u nas - są to osoby w bardzo różnym wieku. Ostatnio mój młody przyszedł z opowieściami o Powstaniu Warszawskim, bo spotkał innego pokemonowca, którym okazał się pan_Powstaniec :)

Anciu - film rewelacja  xhc

Offline betty

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3944
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #858 dnia: Sierpnia 17, 2016, 12:48:00 pm »
Braju, powiedz Tacie, że już nie ma co w to grać.

Chuck Norris wyłapał wszystkie pokemony. Telefonem stacjonarnym.
2004 - mastektomia, docinka węzłów, 6 AC, hormonoterapia
2008 - rekonstrukcja (ekspander)
2015 - wznowa: 19 x paclitaxel, wycinka do samiuśkich żeber, wycinka narządów rodnych, 22 naświetlania, hormonoterapia,

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #859 dnia: Sierpnia 17, 2016, 03:09:03 pm »
Własnie byłoby dobrze, gdyby więcej spacerował! W ubiegłym roku dal sie namówić na wypożyczanie roweru i czasem jeździł. No ale potem przyszła zima, utył i podejrzewam, że w tym roku już nie jeździł, A żeby sie zapisał na basen to juć dwa lata go molestuję  :-X  Gdyby te pokemony pomogły, to byłoby super.  :brzuszki:
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #860 dnia: Sierpnia 17, 2016, 09:01:32 pm »

Chuck Norris wyłapał wszystkie pokemony. Telefonem stacjonarnym.

 xhc

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #861 dnia: Sierpnia 19, 2016, 12:45:43 am »
Mama pojechała dziś do cioci. I oczywiście wlasnie dziś wysiadł internet!  >:(  Na szczescie Syam mi zadzwonil z telefonu na skype`a do taty. Ale niewiele się dowiedzialam, prócz pomyślnej wieści, że ciocia ostatecznie pozwolila mamie zostać u siebie. Choc tata mówił, ze już ja wygania, żeby pojechała na wieś antonówki smazyć.  ;D  Dzisiaj miała rezonans kregosłupa, ale jak sie okazuje zlecony przez ortopedę a nie onkologa.   ::) Bliższych informacji nie mam na razie, wynik rezonansu w poniedziałek
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline Natalia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7185
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #862 dnia: Sierpnia 19, 2016, 11:55:11 am »
Czytam tu Wasze dyskusje i się zastanawiam-czy Ty Braju płacisz składki emerytalne?Czy w jakiś sposób masz zapewnoną finansowo starość?Jeżeli możesz ( ichcesz) oświeć mnie.Pozdrawiam
Natalia

Offline Krynia58

  • Grupa początkująca
  • *
  • Wiadomości: 84
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #863 dnia: Sierpnia 19, 2016, 01:29:53 pm »
Własnie byłoby dobrze, gdyby więcej spacerował!  Gdyby te pokemony pomogły, to byłoby super.  :brzuszki:

Braju,  grać w Pokemon go bez chodzenia nie da się  :)
Gra w to moja córka i z zadowoleniem stwierdzam że rusza się  więcej niż do tej pory. No bo nie tylko szuka pokemonów, ale w wyznaczonych miejscach dostaje pokeballe albo pokemonie jajka  :) Żeby coś się z nich wykluło też trzeba przejść 2, 5 albo 10 km (na szczęście, można na raty  :) ).
Jeśli złapie się bakcyla, to jest to świetny motywator do chodzenia  :)
Rak zrazikowy naciekający w obu piersiach.
Listopad 2011-kwiecień 2012 chemioterapia przedoperacyjna AT x 8.
08.05.2012r. - obustronna mastektomia z usunięciem węzłów chłonnych, przerzut raka w jednym węźle.
Lipiec 2012r. - radioterapia.
Rak hormonozależny, tamoxifen od czerwca 2012r.

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #864 dnia: Sierpnia 19, 2016, 08:35:26 pm »
O matko, pokemonie jajka? To juz cała chałupa będzie zapchana paskudami!  ::(( xhc

Dzis net właśnie zadziałał. więc rozmawiałam z ciocia i z mamą. Ciocia była w ubiegłym tygodniu u rodzinnej i ta orzekła, że płuca i oskrzela czyste, więc okropny duszacy kaszel na pewno jest wynikiem rozsiewu w płuach. dała flegaminę. A tymczasem... okazuje sie, że siostra cioteczna 9córka tego wujka, który najwiecej cioci pomaga) była ze swoim maluchem w odwiedzinach. Młody miał koklusz! Zarazil oboje rodziców i tego wujka... być może ciocia ma koklusz, bo kaszel pojawil się niespodziewanie i jest bardzo silny. Tak się kończy nieszczepienie dzieci czasami  :-\
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #865 dnia: Sierpnia 19, 2016, 09:09:16 pm »
9córka tego wujka,
sporo córek ma ten wujek  xhc
Koklusz to by było nawet ok
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #866 dnia: Sierpnia 19, 2016, 09:12:09 pm »
O kurcze, wydało się ile wujek ma dzieci!  xhc  Nie mam pojecia lulu, skąd się wzięła ta dziewiątka.  :o  Wujek córki ma dwie, jedna ma dzidziusia, druga przedszkolaka i wczesną podstawówkę  O0
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline metka

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5558
  • "Spieprzaj, dziadu!" (L.K.)
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #867 dnia: Sierpnia 20, 2016, 07:14:41 pm »

  Nie mam pojecia lulu, skąd się wzięła ta dziewiątka.  :o   

dziewiątka się wzięła stąd, że nie nacisnął się szift przy pisaniu nawiasu "przedniego". nawias "tylny" już jest z sziftem (nawiasy są na tych samych klawiszach, co 9 i 0):


siostra cioteczna 9córka tego wujka, który najwiecej cioci pomaga) była ze swoim maluchem w odwiedzinach.
rak piersi w czasie ciąży. potrójnie ujemny (TNBC).
stopień zaawansowania T4bN2M0. stopień złośliwości G3.
zajęte węzły chłonne pachowe i podobojczykowe, powiększone szyjne.
chemioterapia AT (Adriamycyna+Taxotere). radioterapia przedoperacyjna.
mastektomia 2011. obrzęk ręki :/

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2927
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #868 dnia: Sierpnia 20, 2016, 10:00:40 pm »
W weekendy Juan nie przychodzi, więc Saci i ja doimy krowę i wysylamy ja i jałówke na pastwisko. Szkapa też od kilku dni pasie sie na drodze, więc jest w pobliżu. Kupilismy koncentrat dla koni i właśnie rano ja nakarmilam i sie zastanawiam teraz czy jej tym nie zabiję  ::(( Od dawna już nie karmiłam koni, nie wiem wiec jaką miała dawke, dałam jej cała miskę. I przed południem wygladała jakby miala kolkę  ::((  Zerknełam teraz, pasie się na pastwisku, nie mogę jej jednak obserwować, bo oczywiście zbiera się na wielka burzę i zaraz zacznie lać. Mam nadzieję, że za jakies 2 godziny przestanie, to pójde sprawdzić czy wszystko OK. No i zapomniałam sprawdzić czy zwierzaki na pastwisku elektrycznym mają wodę... Nawet do końca nie jestem pewna na którym są. Teoretycznie powinny miec bo pojemniki sa głebokie. Ale z ubiegłym tygodniu byk wyzwał taki pojemnik na pojedynek i wygrał  8)

Mama jest jeszcze u cioci. Ciocia odmówiła grzybów, szczeci też nie chce  ::) A mama nie odważyła sie jej wspomniec o plastrach. Do licha, mówiłam, żeby po prostu jej to przykleila  >:( A  co do szczeci to powiedziałam głośno, tak żeby i ciocia słyszala, że ma jej po prostu zrobić herbatke i nie pytać ;)
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline danuta

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3459
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #869 dnia: Sierpnia 20, 2016, 10:20:22 pm »
na obu "frontach" nie masz lekko... wytrwałości
6 x AT
mastektomia 2005
radioterapia
hormonoterapia