Autor Wątek: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny  (Przeczytany 318107 razy)

Offline ptaszyna

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3540
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #885 dnia: Sierpnia 22, 2016, 11:22:30 pm »
Braju  :-*
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #886 dnia: Sierpnia 22, 2016, 11:34:06 pm »
ciężko...
ale ciocia ma jasny umysł, więc ma też prawo do własnych decyzji na temat leczenia lub nie _leczenia,

choć to denerwujące, że nie chce słuchać rad, to chyba nie ma innego wyjścia, jak zaakceptować


nic dodać, nic ująć...

Najtrudniej jest znosić bezradność, szczególnie wtedy, gdy wydaje się nam, że znamy drogę, aby pomóc...
Braju  :-* :-* :-*

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #887 dnia: Sierpnia 23, 2016, 09:52:07 pm »
Ciocia wcisnela się z tym rezonansem do ortopedy. Kobita orzekła, że nerwy nie sa zniszczone, ale że nie może cioci zaproponowac żadnego leczenia skoro poprzednie nie pomogło i równiez bardzo odradzała operacje biodra, ze wzgledu na te nieszczęsną watrobę. Ale odesłala ja do jeszcze innej specjalistki. No to juz faktycznie chyba tylko ten "szaman" od kregosłupa jej został  :o Albo przekonanie sie do plastrów  :-X
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #888 dnia: Sierpnia 23, 2016, 09:57:26 pm »
Braju, koło lublina działa jakaś pani dr czy szamanka. Mój kolega do niej jeździ od 2-3 lat - widać efekty. ściągnąć namiary?
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #889 dnia: Sierpnia 23, 2016, 10:04:24 pm »
Anciu, ściągaj. Niech ciocia ma nr, a co zadecyduje - to jej wybór.

Braju, najtrudniej być daleko i mierzyć się z bezradnością. Wiem, bo doświadczam patrząc na nie-leczenie się mojej znajomej. I na jej cierpienie. I niby blisko jestem. A tak daleko...

Z innej beczki - moje podróżujące po świecie młode mają ochotę do Was wpaść na trochę. Poopowiadałam, zdjęcia pokazałam. I się zakochali. I w miejscu i w Tobie. Pewnie to najszybciej za ponad rok by było, ale teraz chcą wiedzieć, czy i jak można to przeprowadzić.
Można?
I czy ewentualnie mogą sami z Tobą przez fejsa się w tej sprawie skontaktować?

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #890 dnia: Sierpnia 23, 2016, 10:49:12 pm »


Z innej beczki - moje podróżujące po świecie młode mają ochotę do Was wpaść na trochę. Poopowiadałam, zdjęcia pokazałam. I się zakochali. I w miejscu i w Tobie. Pewnie to najszybciej za ponad rok by było, ale teraz chcą wiedzieć, czy i jak można to przeprowadzić. [/i]


 :oklaski:  :oklaski:  :oklaski: ... noo podróż poślubna  8) ...popieram  ztx
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #891 dnia: Sierpnia 23, 2016, 10:54:48 pm »
haha  :D Dokładnie taki mają plan  >:D
Choć im mówię, że - po mojemu - to u Brai powinni podróż przedślubną przeżyć. I jeśli przeżyją - to znaczy, że przed ołtarzem mogą stanąć ;)

Offline betty

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3944
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #892 dnia: Sierpnia 23, 2016, 10:59:05 pm »
Nie dalej jak wczoraj se palcem po mapie jeździłam.
I u Brai byłam  :-*
2004 - mastektomia, docinka węzłów, 6 AC, hormonoterapia
2008 - rekonstrukcja (ekspander)
2015 - wznowa: 19 x paclitaxel, wycinka do samiuśkich żeber, wycinka narządów rodnych, 22 naświetlania, hormonoterapia,

Offline Parabola

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 5538
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #893 dnia: Sierpnia 23, 2016, 11:01:00 pm »
Eee nie przesadzaj ...   ;D
Braja im tam w swoim zakątku 'nieba_uchyli'   mnx  ztx  O0
listopad 2003 rak piersi prawej carcinoma metaplasticum, carcinoma planoepitheliale  akeratodes.
G-2 T1NoMo trójujemny, zabieg oszczędzający.
6 chemii CMF i radioterapia.
IO Kraków Garncarska

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #894 dnia: Sierpnia 23, 2016, 11:28:47 pm »
... i węże pod łóżko sypnie, co by młodzi go długo nie opuszczali, co by Agawa szybko babcią została :-)
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #895 dnia: Sierpnia 24, 2016, 12:56:35 am »
Anciu, ściągaj. Niech ciocia ma nr, a co zadecyduje - to jej wybór.

Braju, najtrudniej być daleko i mierzyć się z bezradnością. Wiem, bo doświadczam patrząc na nie-leczenie się mojej znajomej. I na jej cierpienie. I niby blisko jestem. A tak daleko...

Z innej beczki - moje podróżujące po świecie młode mają ochotę do Was wpaść na trochę. Poopowiadałam, zdjęcia pokazałam. I się zakochali. I w miejscu i w Tobie. Pewnie to najszybciej za ponad rok by było, ale teraz chcą wiedzieć, czy i jak można to przeprowadzić.
Można?
I czy ewentualnie mogą sami z Tobą przez fejsa się w tej sprawie skontaktować?


Niech piszą! :) Tylko kurcze, jak przyjada i sie przekonają jaka w realu wredna jezdem i potem to na forum trafi?  ::((   >:D ;D
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #896 dnia: Sierpnia 24, 2016, 01:24:55 am »
Za dwa dni nasze "Boże Narodzenie", dwa dni świąt, 2,5 osoby do obstawienia wszystkiego (bo Saci nie jest ani super zawzietym kucharzem, ani się nie zna na dekoracjach i prowadzenie spiewów to też nie jego dzialka) i zajęcia się trójka gości  ::((  ::(( Z dwójka gości dogadalismy się, że "Pasterki" nie będzie, bo padniemy na dzioby ja i Syam, trzecią gościówę Syam ma uprzedzić telefonicznie i jeśli to dla niej problem, to spedzi święta gdzies indziej.

Mlodzi dziś wyjechali, zostawili kupe ciuchów i stare buty  >:( Na szczęście zostawili tez mnóstwo przemyconych nasionek, to im wybaczamy wspanialomyslnie. Ciuchy zuzyję w ogrodzie do nakrywania ściezek, żeby chwasty nie rosły  >:D

A Gauruś wraca z Kanady w piątek w południe, jak już będzie po wszystkim, za to na żarcie się załapie ;)
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #897 dnia: Sierpnia 24, 2016, 10:34:05 am »
 :-*

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #898 dnia: Sierpnia 24, 2016, 08:36:34 pm »
atiti narayana "niezapowiedzianego gościa traktuj jak Boga"

Nie ulega ątpliwości, że Kryszny nic na nic nie obchodzi, że nas mało i ze własnie znowu prad z turbiny wysiadła. Kryszna ma jutro urodziny i zaprasza gości  8)  Rano telefon z agencji turystycznej, że jest jakies dziewcze chętne na jednodniowa wycieczke do nas. Kasa potrzebna, wiec Syamek czymprędzej się zgodzil, choć oczywiście to nie on się dziewczęciem zajmować będzie  ;D Uprzedził tylko, że mamy swięto, to ją tym bardziej zachęciło  :o

Jak tylko skonczył rozmawiac odsłuchał wioadomość głosową. "Jacek z narzeczoną bardzo chcieli z nami jechac, mamy nadzieję, że nie macie nic przeciwko temu"  :o ::(( xhc :oklaski:  Ja te dwa dni mam nadzieje przezyję. Syam pewnie nie, bo jest głownym kucharzem i głownym mistrzem od śpiewania i grania   >:D Trzymajcie kciuki, zebym pamietała o profilaktycznym ibuprofenie dla mnie (kręgosłup ostrzega od dwóch dni, ale niestety nie mogę dać mu spocząć) oraz żeby Syam pamietal o piciu i jedzeniu, bo jak posci to dostaje okropnej migreny i nie nadaje się do niczego (trudno się śpiewa i gotuje wymiotujac ;)::((

Ciocia poszła (wreszcie!) do jakiejs innej onkolog. Wrócila zadowolona, jutro robi próby watrobowe i wszystko wskazuje na to, że ją lekarka przekonala do jakiejs chemii w tabletkach (oczywiscie ciocia nie zapisała nazwy wrrr)  :oklaski:
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline betty

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3944
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #899 dnia: Sierpnia 24, 2016, 09:08:31 pm »
Noo, z ciocią super wiadomości!!!!!
A z całą resztą sobie poradzisz, nie takie rzeczy się pokonywało, nie?
💝
2004 - mastektomia, docinka węzłów, 6 AC, hormonoterapia
2008 - rekonstrukcja (ekspander)
2015 - wznowa: 19 x paclitaxel, wycinka do samiuśkich żeber, wycinka narządów rodnych, 22 naświetlania, hormonoterapia,