Autor Wątek: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny  (Przeczytany 318000 razy)

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1635 dnia: Sierpnia 12, 2018, 07:49:36 pm »
Mama znowu jutro idzie do szpitala na dwa dni. Niewiele mówi, ale zdaje się, że poprzednim razem... wcale nie zrobiła tej gastroskopii bo stanowczo odmowiła połknięcia tej rury  :o I co robic z takimi chorymi, przeciez jak znowu nie połknie, to jej tego badania nie zrobią  :-X

A w Madhuvan mamy "dzien obciachu". Dzisiaj mielismy konferencje telefonoczna z naszym guru. Takie konferencje odbywaja sie niemal w każda  niedziele, ludzie z róznych krajów dzwonia i zadaja pytania. Nasz Syamek juz od dwóch tygodni usiłowal zadac swoje pytanie, ale mamy dziwne glośniki, ktore wyłaczaja mikrofon w telefonie gdy sie je włączy przez bluetooth, a do tego komórka Amandy ma rózne hasła i jeszcze trzeba pewne opcje właczyć, więc biedaczysko zanim to wszystko zdołal opanowac, jego kolejka na pytanie przechodzila.
I dziś byla powtórka z rozrywki. Czas na jego pytanie, a on za Boga nie może sprawić, żeby mikrofon zadziałał. Amanda widząc jego desperację napisala na skypie do koordynatora konferencji, zeby dał mu wiecej czasu. No i wreszcie znowu go wywołuja, a on juz z zapasem odkliknął co trzeba, hasła wylaczone. Udało się! Zapytał, guru odpowiada. i nagle... głosnik oznajmia "power off"- bateria sie wyczerpała!  ::(( Syam zdesperowany krzyczy "To jakas kłatwa! Wpada do kuchni, zeby podlączyc głośnik do kontaktu. "Musimy kupić nowy głosnik! Niewazne ile bedzie kosztował! Napadniemy na bank!"
"Mam nadzieję, że to sie nie nagrywa"- mówie cicho, gdy tymczasem głośnik ożywa a z niego dobywa sie zbiorowy rechot. Owszem! Wszyscy usłyszeli i przyszłe pokolenia tez usłyszą. Nagrała się tylko fraza 'Napadniemy na bank"!  xhc
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1636 dnia: Sierpnia 12, 2018, 09:17:17 pm »
To teraz módlcie się aby nikt nie zrobił napadu na bank, bo winnych już mają. 🤣🤣🤣
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1637 dnia: Sierpnia 12, 2018, 09:28:17 pm »
 xhc xhc xhc  dokładnie lulu!! a więzienia tamtejsze chyba niezbyt przyjemne  xhc xhc xhc
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1638 dnia: Sierpnia 12, 2018, 10:17:53 pm »
 xhc  Z więzieniami to tutaj chyba jest najmniejszy problem z całej Ameryki. Nawet podejrzanych o morderstwo wypuszczają wolno  ::((
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1639 dnia: Sierpnia 13, 2018, 12:09:56 am »
 xhc

Offline oooAncia!

  • Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
  • Wiadomości: 3737
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1640 dnia: Sierpnia 13, 2018, 08:09:56 am »
  xhc xhc xhc

A za odwagę mamy w połykaniu rury zaciskam kciuki.
Diagn. 12/2013, potrójnie ujemny, full service usług onkologicznych.

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1641 dnia: Sierpnia 13, 2018, 11:54:59 am »
xhc  Z więzieniami to tutaj chyba jest najmniejszy problem z całej Ameryki. Nawet podejrzanych o morderstwo wypuszczają wolno  ::((
naprawdę ???:D a to nie ma problemu  ;D
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1642 dnia: Sierpnia 13, 2018, 12:49:59 pm »
Zależy co ważniejsze, człowiek, czy kasa.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1643 dnia: Sierpnia 15, 2018, 04:43:53 pm »
Cholera, matka dalej nie chce nic mówić!  >:( Jednak podejrzewam, ze to rak  ::((  Bo nic nie mowi o wynikach ani czy badanie się udało, niechcacy pokazała dłoń z plastrem po wenflonie i upierała sie, że to nie wenflon tylko zastrzyk jej zrobili w to miesce. No sorry Winettou, ale zastrzyk w dłon? Serio? I powiedziała, że ma miec tomografię, ale nie powiedziała kiedy ani czego. W trakcie rozmowy zrobiła typowy dla siebie totalny unik, gdy zapytałam o badanie i wyraźnie powstrzymywała sie od płaczu. Pociągnęła tez kilka razy z butelki neospazminę (jest od niej od lat uzalezniona). A ja powinnam sie martwić a jestem wkurzona! Tak sie nie robi! Jak nie chcesz mówic człowieku, to nic nie mów, a nie lawiruj. Ja im przez dwa tyygodnie od wyników mammo tez nic nie powiedziałam, bo potrzebowałam na spokojnie przemyslec jak ten temat ugryźć. Ale staralam sie zachowywac normalnie i niczego sie nie domyslili.

Na raka zoładka umarła mama mojego taty. Po stronie mamy to byłby pierwszy przypadek o ktorym wiemy. Czy istnieje jakaś inna mozliwość, że sie robi tomografie po gastroskopii niz rak?  :(
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1644 dnia: Sierpnia 15, 2018, 04:54:00 pm »
Czyli dalej diagnozują.
Braju, rozumiem, że się wkurzasz, ale chyba Twoja Mama zachowując się w ten sposób chce Cię ochronić; przynajmniej do czasu, aż nie dostanie do ręki wyniku? Gastroskopii nie było, tak? czy w końcu się udało zrobić?
Może robią tomografię, bo badanie do końca się nie udało? Może się krztusiła i musieli wycofać sondę?
A neospassminka to łagodne i miłe uzależnienie. Jeśli jej pomaga - niech pije :) Więcej tam cukru niż czegokolwiek innego ;)

Trzymaj się Kochana  :-* I nie rozpędzaj się z wyprzedzaniem w myślach rzeczywistości. Jesteś daleko; możesz tylko jej słuchać, radzić i głaskać słowami, próbować ją uspokajać.  Ona pewnie bardzo przerażona....

Offline lulu

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 8007
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1645 dnia: Sierpnia 15, 2018, 05:24:20 pm »
A ktoś z rodziny może wiedzieć więcej? Może jakiegoś tajnego współpracownika znajdziesz.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1646 dnia: Sierpnia 15, 2018, 05:26:43 pm »
No właśnie jak uspokajać jak nie wiem na czym stoimy? Mnie trzeba teraz uspokoić...  ::((

Lulu, podejrzewam, że niekoniecznie bo siostry cioteczne już by cos napisały. Rodzenstwo mojej mamy bowiem do dyskretnych nie nalezy i wszelkie informacje wszystkim by rozpaplali  >:D
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline DanaPar

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 10911
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1647 dnia: Sierpnia 15, 2018, 05:43:56 pm »
Braju, szukaj metod, by się uspokoić
Wiesz, że nerwy nam nie służą
a niebawem będziesz w Polsce i wtedy włączysz działanie
Wg mnie, mamusi prawo, powiedzieć tyle ile chce. Już pisałam wcześniej, gdyby córka była daleko i nie mogła zaraz przyjechać, z pewnością bym jej nie niepokoiła. Poza tym nie ma diagnozy jeszcze. A nawet gdyby coś niepokojącego się pojawiło, w starszym wieku, nie rozwija się szybko. Trzymaj się i opowiadaj nam o przygodach w dżungli  :-*
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline braja

  • Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
  • Wiadomości: 2923
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1648 dnia: Sierpnia 15, 2018, 06:04:59 pm »
Trochę wyluzowałam, przeczytałam, że tomografia można też diagnozowac inne rzeczy oby! Ma co najmnije dwa czynniki ryzyka- wiek i palenie papierosów. Nie zdziwilabym sie gdyby mała tez Helicobacter. Może sama ja nawet mam, ale ja tez zadnej rury nie połknę  ::((
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline agawa

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12291
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #1649 dnia: Sierpnia 15, 2018, 07:18:46 pm »
Trochę wyluzowałam,
:-*
Najgorsze jest wtedy, gdy nie ma się czym zająć. Idź w las, do zwierzaków, albo ugotuj coś pysznego  :-* A mama powie więcej, gdy będzie na to gotowa.