Autor Wątek: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny  (Przeczytany 269453 razy)

Offline lulu

• Swojaki
  • Uzależniona
  • *
Odp: Madhuvan- Miodowy Las Kryszny
« Odpowiedź #2130 dnia: Sierpnia 14, 2022, 04:46:46 pm »
Ale podłogi i inne powierzchnie nie schną gdy jest wilgotność bliska 100%.
Nie wyobrażam sobie żyć w takich warunkach, tylko mogłabym leżeć.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna

Offline ptaszyna

• Swojaki
  • Zakorzeniona
  • *
« Odpowiedź #2131 dnia: Sierpnia 27, 2022, 01:11:37 am »

Pamietam jak wiele lat temu próbowałam znależć czy umarła Nastja, o której tylko wiedziałyśmy że się leczyła w Białymstoku. I kompletnie zapomniałam wtedy, że ona Edyta miała na imię a ja wyszukiwałam wszystkie Anaztazje i Natalie z tamtych okolic

Braju, przepraszam że w Twoim wątku o tym napiszę. Wiele razy myślałam o Nastce, czy udało Ci się coś o niej dowiedzieć ?
rak zrazikowy naciekający częściowo wieloogniskowy, rozproszony  T1N0M0
mastektomia piersi lewej XII 2011, chemioterapia 3 x AC, radioterapia, hormonoterapia

Offline DanaPar

• Swojaki
  • Uzależniona
  • *
« Odpowiedź #2132 dnia: Sierpnia 30, 2022, 07:40:47 pm »
Dzięki, że podtrzymujecie życie na forum
Braju, zbieraj materiały do książki, chętnie przeczytam o Waszym życiu w Madhuvan

Ptaszyno, co u ciebie?
Carcinoma introductale G3: mamotom 22.09.05.
4 x AT
mastektomia + 22 węzły (2 zajęte): 2.01.2006
4 x AC
radioterapia 50,0 Gy w 25 frakcjach
ER-, PR-, HER +++

Offline braja

• Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
« Odpowiedź #2133 dnia: Października 23, 2022, 11:34:20 pm »

Pamietam jak wiele lat temu próbowałam znależć czy umarła Nastja, o której tylko wiedziałyśmy że się leczyła w Białymstoku. I kompletnie zapomniałam wtedy, że ona Edyta miała na imię a ja wyszukiwałam wszystkie Anaztazje i Natalie z tamtych okolic

Braju, przepraszam że w Twoim wątku o tym napiszę. Wiele razy myślałam o Nastce, czy udało Ci się coś o niej dowiedzieć ?

Przepraszam Ptaszyno, nie ma  pijęcia jakim cudem przegapiłam Twój wpis! Nie, niestety! Czasami wracam do jej watku, czytam...
rak piersi przewodowy inwazyjny i nieinwazyjny, G3, T3N2a, potrójnie ujemny
zajęte 7 węzłów
chemia przedoperacyjna 4 AT 
mastektomia radykalna luty 2012
chemia pooperacyjna 4 TAC
radioterapia

Offline braja

• Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
« Odpowiedź #2134 dnia: Października 24, 2022, 12:04:55 am »
Od dawna nie pisałam, bo bardzo dużo się działo... I choc było wiele niesamowitych spotkań, inspirujących rozmów, nawiazane wydawało sie nowe przyjaźnie, nagle wydarzyło się coś innego. Coś z gatunku horrorów, gdy niewinni i przyjaźni ludzie nagle zmieniają się w "potwory". A człek się patrzy i nie wierzy własnym oczom, że to sie dzieje naprawdę. Przez ostatnie prawie 2 miesiace kompletnie nie mogłam się na niczym skupić, takiej jazdy emocjonalnej w życiu nie miałam. To niesamowite jak niektórzy ludzie z osobistym urokiem potrafią manipulować emocjami innych. Nawet nie muszą być psychopatami, wystarczy osoba narcystyczna z naruszoną ambicją. "Strzeżcie sie wilków w owczej skórze", no ale jak tego wilka wypatrzeć dopóki żebów nie wyszczerzy? ;) Jedno z najintensywniejszych przezyć w mojej karierze mieszkanki asramu. Nawet tego nie opisze, nie da się.

W praktyce duchowej trzeba sie zmierzyć z samym sobą, ze swoimi motywacjami, lękami, nałogami, wszystkim tym co na poziomie świadomym czy podświadomym oddziala nas od energii Boga. To nie ejst proste, nie jest miłe, wymaga introspekcji, czasami przychodza testy. A czasem w tej czeluści jest coś bardzo ciemnego, co potrafi zawładnąć osobą i pociagnąć za nią inne. Jakby ich coś opętało. W naszej religii nie ma szatana w rozumieniu chrześcijańskim, ale to było coś w tym stylu. Były nawet omeny typu pożar i pies srajacy pod drzwiami osoby, która pierwsza rzuciła "granatem" ;)  Modlitwa ma moc, to jedyne co mieliśmy żeby nie zwariować he he. No i wzajemne towarzystwo żeby jakoś przywracać się do normalności. Widziałam w życiu wiele awantur, czegoś takiego jednak nie przeżyłam. Wiecie co, po tym doświadczeniu przestałam sie dziwić rządzącym. Oni chyba naprawdę nie mają pojęcia na jakich głupków wychodzą, jacy są szkodliwi i naprawde wierzą, że są genialni. Przestałam sie też dziwić ich wyborcom, normalnie mają tak a nie inaczej zaprogramowane mózgi, to nawet bez sensu żeby się złościć, nic się nie poradzi, musza się sami w końcu potknać żeby czar prysnął. Jeśli ktoś kto 20 lat z hakiem studiuje filozofię, naucza, codziennie medytuje i nagle wyskakuje z niego jakieś monstrum, to co sie dziwić zwykłym zwolennikom napojów wyskokowych...  :o

Ale zeby nie było, wszystko u nas w porządku, osoby które doprowadziły do zbiorowej histerii były tu tylko goścmi a cala ta soap opera rozegrała się gdy już od nas wyjechali, w internecie. No i choć trochę nas to wszystko trafi finansowo to się cieszymy, że w końcu jest spokój, z fejsa ubyło paru "przyjaciół" i lepiej neich ci co im kibicują też z moich znajomych ubędą  >:D Om śanti, śanti, śantiiiii
zajęte 7 węzłów
radioterapia

Offline braja

• Swojaki
  • Wtajemniczona
  • *
« Odpowiedź #2135 dnia: Października 24, 2022, 10:26:21 pm »
No nie ma i  nie może chyba być spokoju na tym świecie... Znowu ktoś bliski ma raka... To już chyba jakaś epidemia  :o ::(( Em nie chciała o tym gadać, dopiero co dostała diagnozę. Kurde, powinnam pewnie zrobić wiecej badań, jakaś gastroskopię o kolonoskopię, ale teraz t się boję ze jeszcze coś wykryją  ::((

A niedawno ja i Gaur robiliśmy podstawowe badania. Cholesterol mamy za wysoki, choć bez dramatu, on ma też nieco podwyższoną fosfatazę alkaliczną i cukier na granicy. Na pobraniu krwi ja miałam badanie zrobione w 10 sekung, Gaur siedział piętnaście minut i wyszedł ocekajac krwią... Jakiś praktykant się na nim uczył  ::((
zajęte 7 węzłów
radioterapia

Offline lulu

• Swojaki
  • Uzależniona
  • *
« Odpowiedź #2136 dnia: Października 31, 2022, 09:58:14 pm »
"Podwyższoną fosfatazę alkaliczną" diagnozować, aby nagle się nie pojawiło coś.
31.12.2007 amputacja piersi prawej metodą Pateya
Carcinoma mammae, G2, ER+, PGR+, HER2-
Przez 5 lat kolejno Tamoksifen, Egistrozol, Mamostrol
Po ponad 7 latach rak piersi lewej
21.08.2015 amputacja piersi lewej
ER-, PR-, HER2+++
4xAC i rok Herceptyna