Autor Wątek: gardło, krtań i choroby z nimi związane  (Przeczytany 5573 razy)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: gardło, krtań i choroby z nimi związane
« Odpowiedź #15 dnia: Lipca 17, 2013, 12:49:37 pm »
Byłam Amorku. Płuca czyste, oskrzela też. Anginy niet.
Typowe grypsko, tylko o nietypowej porze roku. Z kolei patrząc na zmiany pogodowe, to nie wiem, czy taka nietypowa  :-\

Dzięki  :) Zupełnie zapomniałam o inhalatorze, a przeca przy moim alergiku musiałam takie instrumenta mieć w chałupie  :)

Dzięki Madziu  :)

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: gardło, krtań i choroby z nimi związane
« Odpowiedź #16 dnia: Lipca 17, 2013, 12:52:09 pm »
Jeszcze jedno. Już mi dzisiaj kawa smakuje, a to u mnie dobry znak  :0ulan:

Offline Amor

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 12128
  • carpe diem
Odp: gardło, krtań i choroby z nimi związane
« Odpowiedź #17 dnia: Lipca 17, 2013, 02:17:48 pm »
E,to inksza inkszośc! Jak grypa to tylko wypocić i wyleżeć, aczkolwiek mieć baczenie co by w bakteryjne nie przeszło! To teraz możesz czosnku w wszelakiej postaci, duże ilości wit.C najlepiej naturalnej czyli soki bez cukru 100%-żurawina, malina, czarna porzeczka. Do ssania najlepiej tantum werde bo deilktanie nawilża ,a i dezynfekuje. Jeśli nos przytkany to na 5 dni jakiekolwiek krpole do nosa i cos na kaszel. wzmacniac, wzmacniac ,uodparniać. A inhalator świetna rzecz, mam w domu na stałe mucosolwan  do inhalacji i sol fizjologiczną. A możesz tez mocno przepłukiwać nos wodą morską w sprayu. Wapno  pic. Powinno pomoc. Wypoczynek bardzo zalecany.
styczeń2006, rak piersi lewej, przewodowy inwazyjny,T1N0M0,G1,węzły czyste (Her- ujemny) niehormonozależna,leczenie-  mastektomia na życzenie  i  4 AC
luty2007 ,wznowa  w bliźnie - 8 mm ,  hormonozależna
leczenie- wycięcie  blizny, radioterapia , kastracja radiologiczna jajnikow, tamoksifen 5 lat

Offline Mirusia

  • Swojaki
  • Uzależniona
  • *
  • Wiadomości: 7138
Odp: gardło, krtań i choroby z nimi związane
« Odpowiedź #18 dnia: Lipca 17, 2013, 02:33:50 pm »
Dzięki Amorku. To wszyćko mi znane  :)