Inne choróbska > Różne choroby

Alergia

(1/21) > >>

madzia_61:
http://www.kichacze.pl/Alergia/o_alergii.aspx
[/color][/b]jak co roku od 26 lat dopada mnie alergia ,pomimo stosowania leków życie ma utrudnione /swędzenie oczu ,katar sienny,duszności ,uczuleniowe zmiany na skórze/ ,próbowałam przez te lat rożnych ,leków ,odczulano mnie ,podawano sterydy ale wszystko  minimalnie łagodzi skutki a nie eliminuje choroby ,w chwili obecnej biorę Flonidan i krople do oczu Allergo Comod oraz Avamys do nosa.
Nie wiem mam wrażenie ze w tym roku jakieś stężenie pyłków jest większe bo nie daje rady ,najlepiej mi pod prysznicem ;D.

aquila:
witam w tym zacnym gronie !
w tym roku dopadło mnie dużo wcześniej niż zwykle  >:( >:( >:(
ja biorę tylko "sterydy" donosowe, na mnie działają, a potrzebuję ich 1 do 2 miesięcy w roku, więc mam nadzieję, że nie dotkną mnie skutki uboczne
w zeszłym roku to nawet bez nich się obeszłam

agawa:
Ja, niestety, cały rok na wziewnych... :( Czasami udaje mi się je na jakiś czas odstawić, na przykład w mroźną zimę lub ciepłe lato. Ostanio jest bonanza  ::)

aquila:
testuję właśnie na sobie chlorowodorek azelastyny (Alergodil), działa; jest bez recepty i działa na mnie w przeciwieństwie do wszystkich innych leków antyhistaminowych; przewagę nad kortykosteroidami ma takom, że może być stosowany doraźnie, działa po kilkunastu minutach od zaaplikowania; wadę ma taką, że wychodzi drożej; no i nie wiem jak działa w dłuższej perspektywie
w każdym razie jakby komuś było nie po drodze do lekarza po receptę, to polecam, przynajmniej doraźnie

Becia:
moje 25-letnie dziecko odebrało dzisiaj wynik IgE całkowitego - ma 900, norma u dorosłych do 100  :o

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej